Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Здравейте търся си филм/сериал който да е psychological, brain game... да показва истинската същност на хората.

Доста от японските са точно такива, ориентирай се натам.

Просто си избираш интересна за теб тема. При тях винаги се разглеждат нещата така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми препоръчали някакви филми от жанра драма, в които нещата просто не се нареждат, не завършват с щастлив край ? Такива, които да ти оставят гадни емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за два много любими филма, но те мен, въпреки края ме зареждат с положителни емоции. Юки и Коизора са с негативен край. Dare mo Shiranai и той е с весел край, среда и начало . Byakuyako - главно заради тематиката. Обаче най-смачкващите филми за който се сещам са една британска и една американска драма.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ikigami е любим, много любим :) и заслужава времето си, но не бих го определила като тежък, а като замислящ и провокативен  :) . Ikigami не бива да се подминава  :yes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Свалям всички, освен Yuki.

 

@keva: Нямам нищо против да споделиш британската и американската драма, за които спомена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за още депресии :28558: All about Lily Chou Chou, Maundy Thursday и сериалите Zeni Geba и Magic. Филмът Jose, the tiger and the fish също става, макар да има доста позитивни нотки. А, да не забравяме и Buddha mountain! Задължителен.

 

Ама ме измъчва любопитство - искаш да си направиш лична депресивна вечер или да сдухаш други хора? :28558: За пръв път виждам някой целенасочено да си търси филми, от които да му остане гадно чувство :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си пробутам един от любимите - Oasis, виж в корейския раздел. На мен лично краят ми беше по-скоро позитивен, ама гледни точки колкото искаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Британският не му помня името ( сефте )  :28558: , а и не бих го казала на никой, имам нещо като сърце и милост. А американският  е странен по-всички възможни параграфи и вложиш ли мисъл може да смачка :) The United States of Leland 

 

То ако си играем със сериали японският Life не е хубаво да се изпуска  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазвам си страницата за след като ми свършат филмите в момента.

 

@kcekce: Харесва ми, когато ми е гадно. Не знам как точно да се изразя. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам азиатски филми и сериали от години, но засега само корейски и японски. Реших, че е време да видя нещо и от други страни, но не искам да си избирам сама, за да не се разочаровам с неудачен избор. С какво бихте ми препоръчали да започна?
Гледам различни жанрове в зависимост от настроението си, но не гледам хоръри и тежки драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коколина в графа леко и приятно от Тайланд е тийн филма A Little Thing Called Love, а при тайванците Autumn's Concerto..... уж мразя подобни филми , а реално и двата много ми харесаха  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да започна да гледам някой и друг аниме филм. Подчертавам филм, а не сериал. Разбира се, най-вероятно ще ми препоръчате нещо японско, а и аз такова търся. Годината няма голямо значение, но ако може да е нещо по-новичко, за да видя как ги правят сега тези филми. Тематиката .... хммм ... може би да е нещо приключенско / фентъзи, с много главни герои.

 

Заплюл съм си да гледам всичките части на "Appleseed", но не съм сигурен да започна ли точно с тази поредица, просто защото се опасявам, че има доста фентъзи и екшън, а на мен ми се иска да започна с нещо по-леко.

 

Сещам се сега за мой много любим сериал - Digimon. Предполагам, че доста от вас са го гледали. Та гледа ми се нещо такова, малко по-тийн, показващ приключенията на група приятели, само че да е филм.

 

Благодаря предварително за препоръките! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...