Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

 

Ами всички тях съм ги гледала :28558:

Браво на теб, справяш се с количеството. Предлагам да започнеш по азбучен ред и останалите, които си пропуснала. Пък за разнообразие може и да попрочетеш темите на сериалите и сама да се ориентираш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. Бих искал няколко предложения, но на друга тематика. Наскоро изгледах Zettai Kareshi и сериалчето беше много добро, логически край, но спешъла просто беше излишен, [spoil - не чети, ако не си гледал] след като краят е един и същ и просто те караше да очакваш друго. Гавра с чувствата. Както и да е.

 

 

 

Бих искал подобни сериалчета на Zettai Kareshi, ако има такива. Мерси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,не мога да си спомня името на едно много хубаво сериалче,което гледах миналата година май.Не можах да го довърша,разказваше се за жена,която прави обувки,а главния беше бедно момче,чийто баща правеше фалшиви модни обувки.Актрисата не можеше да има деца,и след запой с въпросното момче разбра,че е бременна.А иначе ходеше с един мъж след сляпа среща,който се падна и лекар.И двамата не искаха да се срещат,но пред родителите си започнаха да се виждат.Гледах последната серия,когато тя му казва,че е бременна една вечер пред дома й.Надявам се,че все някой ще си спомни за името на филма.Да добавя,че момчето започна да работи в нейната компания след състезание за нов модел обувки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът се казва "I Do, I Do", с Ким Сун А в главната роля. Много е забавен, наистина.

Има го навсякъде, включително и за онлайн гледане с бг. субс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът се казва "I Do, I Do", с Ким Сун А в главната роля. Много е забавен, наистина.

Има го навсякъде, включително и за онлайн гледане с бг. субс. 

 

Даааааа,наистина така се казваше,не можах само да си спомня дали играеше любимата ми актриса,благодаря много кандала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

monika__9797

 

Прочети мила, темата назад.... толкова много романтика е цитирана, че...

Чак потича от монитора:-))

Ако нещо не намериш тук, в нашите постинги, пиши.

С най-добри чувства:-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някоя добра душичка която да ми каже филмче, което е по-скоро с убийства или някаква "мистерия", мисля че се води, от типа на "Confession of Murder " (ако може с :subs: , ще съм супер благодарна).Тази вечер ще гледам филма на Т.О.Р, не знам английското заглавие,но знам, че се казва "Задължението",  или поне така е на българския постер. Ако някой се сети моля да "свирка" т.е да пише или тук или на ЛС, както му/ви е по-удобно :)  :thanks: предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предполагам, че това не е правилното място... но пък след като се порових, не открих друго.

Та, можете ли да ми препоръчате някой азиатски филм/сериал, като за нов в тази сфера, белким се зарибя.

 

Досега съм гледал само японския Liar Game - мога да кажа, че доста ми хареса, пък и съм ненаситен към японска реч, благодарение на аниметата.

Нямам предпочитание какъв да е сериалът/филмът - дали лека комедия, екшън, драма - важното е да е класика, която да се хареса на всеки.

 

Другата ми молба е, може ли отнякъде да се намери кои азиатски продукции са по манга източник? 'Щото аз в нета нийде не намирам.

 

Благодаря предварително! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност въпроса ти е за тази тема  :) . Общо взето тук можеш да разгледаш кой какво е търсил и какво са му препоръчали. Аз лично имам нужда да ме ориентираш какво точно ти харесва (извън аниметата), защото японско ли е със живи хора и трябвали да му се печелят зрители нямам спирка. Реално много от нещата при японците са по Манга. Любимият ми сериал ( първият му сезон) -Bloody Monday, има много детски, който обаче стават и за възрастни, даже предимно такива сме ги гледали. Разгледай темичката, ако не си харесаш нещо от посочените или нещо друго свиркай. Пълно е  с отзивчив народ :D

П.П Модераторът тоя път ме шашна с бързината си. И понеже вече е където трябва, ще пробутам любимото си детско, правено по манга Gokusen

Редактирано от mrnkaloto
Мерси :Р
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно всяка втора дорама е базирана на известна манга. Японците използват всички формати, за да представят дадена идея. Ето списък с дорами, правени по манги. Сигурно не е пълен, понеже постоянно излизат нови и нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Str3e7

 

Nobuta wo Produce (2005)

Това е стара класика, която (почти)всеки  харесва.

 

Yamada kun to 7 nin no Majo (2013)

Един от новите които би трябвало всички да харесват. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся си филм/сериал който да е psychological, brain game... да показва истинската същност на хората. Гледала съм white christmas, liar game-jap. Надявам се да ми препоръчате нещо  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...