Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Харесали сте си определен сюжет и искате да знаете има ли друг, подобен на него...
Обичате определен жанр и искате да гледате още и още от него...
Чудите се къде още се изявява ваш любим актьор/актриса...
Търсите други творби на определен режисьор...
Тук е мястото да питате smile.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, преди няколко дни в техно маркет гледах рекламен спот пуснат на телевизорите една от сцените бе бойна формация с огледални щитове моля, да ме насочите кои е филма или сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой може да ми препоръча сериал с много романтика

может да дадете много предложения, защото съм изгледала доста сериали досега...

единствените условия са да има англиски субтитри и да е качен в бг шеър

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой може да ми препоръча сериал с много романтика

может да дадете много предложения, защото съм изгледала доста сериали досега...

единствените условия са да има англиски субтитри и да е качен в бг шеър

благодаря предварително

 

Корейски, японски? :lol: Invincible Lee Pyung Kang и Pride

 

Първият го няма във бгшеър, но може да си го дръпнеш от тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча хубав корейски или японски филм, обаче да няма тъжен край, моля ви. В момента имам нужда от повдигане на настроението - нещо от типа на He was cool и 100 days with mr.Arogant :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите части на Sex is zero и Attack the gas station са задължителни комедии. (Може също Who slept with her и 200 pounds beauty). Пак смешни, но с повече романтика My Sassy Girl, The Art of Seduction. Брутална черна комедия е The Quiet Family (1998), побърках се докато я гледам :D. От японските в момента се сещам за The Shonen Merikensack, но хумора в него е малко по специален. (не знам дали ще допадне на всеки) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря, някои от тях съм гледала, но другите сега ще ги видя.

 

По принцип гледам да ги редувам, че когато гледам само тъжни филми много се депресирам. Например бях решила, че Windstruck и My Sassy Girl са две части на един и същи филм :). Обаче след рева, който му дръпнах на Windstruck имах отчаяна нужда от малко смях.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха този съм го гледал и е един от любимите ми. :) Някакви подобни на този и Memories of Matsuko, Pikunikku , Sasayaki и. т.н. Все неща от този сорт. :rolleyes: Ако знаете казвайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажеш за Paco and the Magical Picture Book? Той е правен от режисьора на Memories of Matsuko. Не обръщай внимание на това, че филмът се води детски. Посланията, които носи са много дълбоки.

 

Линк

 

За експериментално кино - сещам се, че последно гледах Distance на Корееда. Старичък е, но си заслужава отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам драма(демек с поне 5 епизода) с по-пикантна любов, че от толкова много прегръдки и целувки по челата имам усещането, че ше фана нещо от въздуха...Корейско, японско, тайванско-не е от значение. Само, ако може и история да има...Мерси^^

 

A Love to kill, ако някой ми препоръча ше си върна вечерята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...