Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Здравейте, търся си сериалче което да е забавно и не натоварващо нещо като Yankee-kun to Megane-chan, Nobuta wo produce, Last Cinderella...

Еми не знам какво си гледала и мисля, че всичко от каталога с описано като романтика/ комедия ще ти свърши работа :) Аз обаче ще се възползвам да препоръчам, нещо, което съм сигурна, че едва ли от описанието ще ти хване окото и ще си остане неоценено : Q10. Забавно е, приятно, нежно и сладко филмче, което е изненадващо дълбоко и емоционално. Аз го започнах от фенщина, а то се оказа много сладко нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те, от много скоро съм регистриран ( има няма 1 час :)  ), но все пак следя редовно сайта и прогреса му. Искам да ви благодаря за усилената работа която върши целия екип и ви адмирирам за добре свършената работа. Така, стига толкова четкане, :) виe си го знаете това. Извинявам се предварително ако този пост не е на мястото нека бъде изтрит. Искам да ми препоръчате сериал който да е подобие на "Sugarless" защото се убих от търсене, но така и не намерих. Ако може да ми помогнете ще съм ви много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата за които се сещам са ужасни BAD BOYS J и Black Panther: Like a Dragon, малко по в страни и се пак култови са Gokusen и Rookies. Аз обаче горещо ти препоръчвам два филма Crows Zero 2 ( лошото за мен, е че не може без първата част да се мине) и другото вече си е чисто карате филм Black Belt. Всички си имат теми тук, което може би ще ти послужи за ориентир, а лошите момчета ги имаше във вибокса, новобранците и гарваните също - един бърз поглед за ориентир май ще е най-полезен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата за които се сещам са ужасни BAD BOYS J и Black Panther: Like a Dragon, малко по в страни и се пак култови са Gokusen и Rookies. Аз обаче горещо ти препоръчвам два филма Crows Zero 2 ( лошото за мен, е че не може без първата част да се мине) и другото вече си е чисто карате филм Black Belt. Всички си имат теми тук, което може би ще ти послужи за ориентир, а лошите момчета ги имаше във вибокса, новобранците и гарваните също - един бърз поглед за ориентир май ще е най-полезен :)

Мерси много мисля, че ми помогна много прегледах ги и си харесах Gokusen  изглежда много интересен, а и разбрахм, че Gokusen има и аниме вариант.  You make my day :). Все повече отзивчиви хора кото теб да има! :up::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съфорумци.. ще ми препоръчате ли нещо наистина готино свързано със социалните класи, смисъл беден-богат например: (богато момиче-бедно момче) не е от значение от коя държава, жанр или филм, сериал е... Моля ви дайте ми нещо наистина стойностно, защото в последно време на нищо азиатско не се кефя... имам чувството, че съм изгледал всички готини продукции(по-специално за Корея и Япония говоря, защото от по-южните страни и Китай не съм гладел кой знае колко много). Благодаря ви, предварително! :up:

 

Велин, не е сериал-а филм, но според мен е най-добрата продукция на такава тематика: Crows Zero. Но най-вероятно си го гледал. A също така не съм забелязал да сте споменали "Bakaleya High School" :na2:

 С поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях горното запитване за дорама, подобна на Sugarless. Има една, която също е правена по манга и дори е със същите актьори - Rokudenashi BLUES, но тя така и не беше преведена и качена цялата.

Дорама беден-богат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих за този филм A Millionaire's First Love. Корейски е, мелодрама е, поплаках си на него, но адски ми хареса. Take Care Of The Young Lady не знам дали си гледал? На мен ми беше много смешен. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи гледах филма "съни" и супер много ми хареса, затова сега си търся филм, корейски, не е задължително да е на такава тематика като "съни",Благодаря предварително!♥♥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не знам какво си гледала и мисля, че всичко от каталога с описано като романтика/ комедия ще ти свърши работа :) Аз обаче ще се възползвам да препоръчам, нещо, което съм сигурна, че едва ли от описанието ще ти хване окото и ще си остане неоценено : Q10. Забавно е, приятно, нежно и сладко филмче, което е изненадващо дълбоко и емоционално. Аз го започнах от фенщина, а то се оказа много сладко нещо :)

Благодаря! Не съм го гледала все още, но сега ще го направя.  :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Както виждате... побърках се по Ямапи :3 Та бихте ли ми казали някой друг хубав сериал него освен Продуцирането на Нобута ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите му неща са много добри, дори тези, в които е поддържащ актьор, като Ikebokuro West gate park например.  Dragon zakura - задължителен! Stand up, Kurosagi, спешълът Бяккотай. Филм - Ashita no Joe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...