Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

:) Еми не се разбирам с корейците и съответно нищо корейско не мога да кажа :) . А пък според мен Pride изобщо не може да й свърши работа, въпреки, че това е велик и много любим сериал ( ето повод да го изгледа, ако не е) и за Summer Nude - имат едно ходене на плажа и вечерно време къркаха, но общо взето докато се забавляват все някой от персонажите работи :) . Концентрирах се върху филми, защото не каза с колко време разполага да я напише тая курсова работа и колко време може да посвети в гледане и колко неща трябва да включи. То и в песен за слънцето ( сериала) имаше моменти в който героите се забавляваха и до някаква степен им показваха свободното време, но пък и главната не можеше да излиза през деня :) . На ангелите с пречупени крила може да се изгледа само серията на Маки ( че тя е по темата) и звезда донякъде, ама там по-добре да не се дълбае в свободното време на момичето :) - сериалчето се състои от 4-ри отделни и независими истории и пасна на мойто хрумване, че времето може да е ограничено. Иначе при японците се присещам за отделни серии или фрагменти в сериите за свободно време в което се забавляват, но не съм сигурна, че тематиката на самите неща като цяло се вписва. В една голяма част вечерно време , след работа дали с колеги или приятели се събират и къркат в някой бар :) .

Трудно ми е да отпиша с лека ръка Pride - той толкова много дълбае в човешки взаимоотношения, толкова добре и на дълбоко влиза, че е уникален сериал и подобен друг (отдавна се примирих) няма да има. Темата ми се стори супер интересна, но различните ъгъл изискват и различни неща. Дали и е от социоложки, етнографски, кино, психологически, маркетингов...........всичко си има различни изисквания.

:28558: Пак успях да усложня максимално един простичък въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за предложенията, ще ги погледна. Pride съм го гледала  - това беше филма с който се влюбих в Кимура :) но там те май висяха в бара или гледаха филми в свободното си време :) Замислих се да пиша за азиатски филми, защото първоначално мислех, че трябва да е за ученици (уча педагогика), а те там имат малко свободно време  :) , но пък то се оказа, че предмета е за свободното време на хората като цяло....абеее... много се обърках и аз с тоя предмет, дано не ми се пада на държавния изпит :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на шпионска вълна и ми се гледа нещо в стил "City hunter",по възможност с бг буквички, някой сеща ли се,отворена съм за предложения,Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съфорумници.
От известно време гледам филмчета и се чудех вече какво да гледам.. та ако може вие да ми препоръчате нещо, ще ви бъда много благодарна ^^
Имам само 2 изисквания .. да са от последните 2-3-4 години и да са романтични комедии или комедийни драми .. но пак да е забавно ;d

Благодаря ви предварително ^^ 


:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, EuphoriA. Има тема със същото заглавие. Намира се тук, разгледай коментарите и ще намериш.

Но по-добре е, когато имаш повече свободно време да разгледаш каталозите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми нещо за гледане..някакви романтични комедии или комедийни драми от последните 2-3-4 години .. но пак да е забавно ;d

 

Благодаря ви предварително ^^

 

  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Little Thing Called Love - романтично, леко и приятно

Веднага го изтеглих и го изгледах на един дъх.. малко рев имаше в последния половин час на филма, но ми хареса.

Благодаря ти.. надявам се да има и още препоръки скоро .. защото се 'зарибих' така да се каже и не мога да спра да се наслаждавам на Азиатското кино :3  :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, препоръчайте ми филм от типа на "Умирай трудно", в който главния герой да е безсмъртен, да има много пари, да е магнит за жените, харизматичен, опияняващ, забавен но и едновременно страшен и всяващ респект.  :up:  Благодаря Ви предварително! (тоест чувствайте се длъжни :beer: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

252: Signal of Life - по-голямо умирай трудно от това едва ли ще намериш :28558: . Горещо препоръчвам да се гледа след някоя философска , мрачна , потискаща филмова серия - действа освежаващо и не пречат идиотските холивудски решения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това, което видях в трейлъра останах разочарован! Няма никакъв смеещ се злорадо убиец, даже няма  насочен пистолен към човек, който гледа изненадано .. Това чисто и просто е филм за края на света, а на мен ми трябва за ада в света. "Главния герой да е безсмъртен, да има много пари, да е магнит за жените, харизматичен, опияняващ, забавен но и едновременно страшен и всяващ респект" .

 

Моля някой по компетентен да даде филм, явно някой хора само трупат мнения..  :potemata: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@EuphoriA пробвай с I need romance 1, 2 и сега върви и 3, стори ми се, че питането ти не се само за филми... 

 

 

За сериалите сега не ми остава време да ги гледам, за това съм само на филми докато не измислят някаква ваканция ;д

Иначе ще си го сложа в "Watch лист-а"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

покрай олимпиадата ми се гледа нещо в стила на Кънки с остър връх, но азиатско :) Имате ли представа дали нещо такова може да се намери?

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...