Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Честно казано , аз Secret го гледах от тук ( живи и здрави да са тези хора, който качват, защото има неща , който ги няма по тракерите). За Koizora споделям мнението ти и на мен ми е сред най-любимите филми и след като го гледах не вярвах , че някога нещо друго ще ми хареса толкова много. Обаче, ако е възможно Yuuki го обикнах дори повече :) . А това е линка към каталога с азиатски филми, така не е необходимо да теглиш някое заглавие, можеш пробно да изгледаш серия, две и да си прецениш

П.П Secret ми допадна повече от чуй ме :) Имало го е и тук

Редактирано от mrnkaloto
Покрити са линковете. Моля, не упоменавайте имена на тракери!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся си сериал, в който героите са на около 30 + и не искат да се оженят/омъжат. Много ще се радвам ако имате някакви предложения :panda-145:

В главата ми веднага изникна това The Man Who Can't Get Married (2009).

Освен с уникалния главен герой, го помня и с много, много смях и малкото ушато сладурче.

Сега, като се замисля, по-скоро имат филми, дето искат да се женят, ама няма за кого, отколкото да не искат, с тая тяхната мания непременно да са семейни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 B Pride главния герой, не просто не иска да се жени, но не иска никакво обвързване и гледа на всичко като игра :) , всъщност филма е далеч от това, което май търсиш, но ми е един от любимите и не се въздържах :) . Просто много бързо се отказва от играта и е далеч като послание от това : и сами сме си добре , ценим независимостта си и сме щастливи така - аз лично не съм попадала на филм с подобно послание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся си сериал, в който героите са на около 30 + и не искат да се оженят/омъжат. Много ще се радвам ако имате някакви предложения :panda-145:

Мисля, че 9 енда 2 аута е подобен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Предложете ми сериали и филми, където главната героиня е по-възрастната от главния герой. Моля ви да бъдат с бг превод. Единствените сериали на тази тематика, които съм гледала са Anego (2005) Sore wa, totsuzen, arashi no you ni (2004)Last Cinderella (2013) . Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти изброи всичко за което аз се сещам, остана ми само това : Don't Laugh at My Romance ( но аз изобщо не го харесах и според мен няма да е загуба ако го пропуснеш ) :) Като си понапънах малко мисълта се сетих и за един сериал с Мацумото Джун : Natsu no Koi wa Nijiiro ni Kagayaku

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Предложете ми сериали и филми, където главната героиня е по-възрастната от главния герой. Моля ви да бъдат с бг превод. Единствените сериали на тази тематика, които съм гледала са Anego (2005), Sore wa, totsuzen, stashing no you no (2004), Last Cinderella (2013). Благодаря ви предварително.

Loveholic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Предложете ми сериали и филми, където главната героиня е по-възрастната от главния герой. Моля ви да бъдат с бг превод. Единствените сериали на тази тематика, които съм гледала са Anego (2005) Sore wa, totsuzen, arashi no you ni (2004)Last Cinderella (2013) . Благодаря ви предварително.

 

"I Do, I Do", "KImi wa Petto"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

milkyni, корейския "I Do, I Do" е доста добър, Ким Сун А грешка няма. Като се замисля и "Усещане за жена" с нея във главната роля отговаря на критерия ти, но е доста тежък и си трябва нагласа за него. Друг за който се сещам на първо четене е "What's up, Fox", но не съм го гледала и не мога да дам отзиви. Щях да забравя "I hear your voice", той е по-нов и доста приятен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

That Fool (2009) (по голяма "принцеса" от Kim Ah Joong едва ли може да се намери), The Sons of Sol Pharmacy House (2009) (този е семеен, обаче едната сюжетна линия е точно в тази посока), Smile, You (2009) може би също.

оооо, благодаря ти... точно свърших "That fool" и сега мисля, да почвам "smile you", но и "smile you" и "the sons of sol pharmacy house" ми изглеждат бая дългички и се чудя дали изобщо да ги почвам  :dunno: . извинявай, че с такова закъснение ти отговарям  :28558:

 

Както и да е ако някой знае с подобна тематика  сериали, филми ще е много добре да ги постне в темата :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо, благодаря ти... точно свърших "That fool" и сега мисля, да почвам "smile you", но и "smile you" и "the sons of sol pharmacy house" ми изглеждат бая дългички и се чудя дали изобщо да ги почвам  :dunno: . извинявай, че с такова закъснение ти отговарям  :28558:

 

Както и да е ако някой знае с подобна тематика  сериали, филми ще е много добре да ги постне в темата :)))

 

"Green Rose",  "Fantasy Couple",  'Nice Guy" ( тези са от типа богата- беден)

"My Princess", "Swallow the Sun", "Prosecutor Princess" (тези поне не са от типа богат-бедна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааами нещо като "the vineyard man"... демек обратното на изтърканото до болка работливо и нахакано момиче и изтънчения до безобразие "плейбой"(в повечето случай богат) - а точно работливото и скромно момче, и принцесата един вид.

 

Също така някой знае ли някое сайтче или нещо от сорта, дето да излизат подбрани драми, филми (дори анимета) по избор.. смисъл да избереш един два филтъра само за екшън със зомбите например или училищна комедия.. и да ти излезнат само такива драми и пр,

Бедно момче и богато момиче в японски вариант Tatta Hitotsu no Koi :) - това ми е третия любим сериал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Предложете ми сериали и филми, където главната героиня е по-възрастната от главния герой. Моля ви да бъдат с бг превод. Единствените сериали на тази тематика, които съм гледала са Anego (2005) Sore wa, totsuzen, arashi no you ni (2004)Last Cinderella (2013) . Благодаря ви предварително.

Dal Ja:s Springs - има го с руски и английски субтитри - страхотен сериал, A Thousand kisses - много серии, но също много готин, също съм го гледала с руски субтитри; Oh my lady - има го с български субтитри. Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че ставам досадна но моля ви да ми кажете нещо като : You are beautiful, Full house,  Flower boy ramyun  shop, Playful kiss, Fantasy couple нещо от този сорт а да и съм гледала Boys before flowers също ... доста съм гледала затова моля ви кажете ми нещо, че се раздразних като изгледах You are beautiful сега съм на тази вълна и много ми се гледат драмички а не мога да си намеря  :cry:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...