Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Може ли да ми препоръчате сериал като .. Playful kiss, Full House.... ако може да романтичен и забавен без много драми :28558:

Love Recipe, Chaotic Wedding, Love flower by the edge of the road, Wanida, Headman Lee and Miss Ma,

Chaotic Blessing, The Kitchen Scholar, Stairway to His Heart, My Darling Fake Husband

 

The Man Who Can't Get Married, You're Beautiful, Sungkyunkwan Scandal, Protect The Boss,

Spy Myung Wol, Dal Ja's Spring, Love & Marriage, Kim Sam Soon, Secret Garden,

Stars Falling From the Sky /с изключение на първите май 2-3 епизода, които бяха драматични,

нататък е пълна комедия/

 

Hotaru no hikari 1, Hotaru no hikari 2, Atashinchi no Danshi,

струва ми се, че и това е по темата /макар да има известна доза

драматичност/ - Shiawase ni Narou yo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Love Recipe, Chaotic Wedding, Love flower by the edge of the road, Wanida, Headman Lee and Miss Ma,

Chaotic Blessing, The Kitchen Scholar, Stairway to His Heart, My Darling Fake Husband

 

The Man Who Can't Get Married, You're Beautiful, Sungkyunkwan Scandal, Protect The Boss,

Spy Myung Wol, Dal Ja's Spring, Love & Marriage, Kim Sam Soon, Secret Garden,

Stars Falling From the Sky /с изключение на първите май 2-3 епизода, които бяха драматични,

нататък е пълна комедия/

 

 

 

Hotaru no hikari 1, Hotaru no hikari 2, Atashinchi no Danshi,

струва ми се, че и това е по темата /макар да има известна доза

драматичност/ - Shiawase ni Narou yo

 

 

 

Боже благодаря ти много.. ще имам за цяла година :D :D

 

Ми пробвай някой от тея - Personal tasteThe Vineyard ManFantasy CoupleMy Girlfriend is a Gumiho - тука има един гелосан противняк - Сънг Ги ама ако си затвориш очите за присъствието му ще ти хареса, Lie To Me и накрая този Operation Proposal - япоснката му версия е по-добра, но и корейската не е лоша;

 

Мерси много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчаите ми нещо като четирите бога на краля.

Ако търсиш нещо, което да съчетава в себе си драма на историческа тема с фантастични елементи се сещам за

от китайските /те по принцип са развили много тази тематика/ и също така има едни тайландски сериали, така наречените boran lakorn-и, които са супер-фантастични, с много подобни ефекти като четирите бога,

защото са посветени на старите епоси /там ще видиш великани, дракони, демони и други митични същества, както и много чудесни неща/. Ето ти един такъв, но трябва да те предупредя, че ги няма преведени :excl:, защото са доста дълги... :rolleyes:тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам, аз знам, че редовно си нахалствам тук, за което съжалявам :) Някой да ми предложи някой друг корейски от сорта на Sungkyunkwan Scandal или The Moon Embracing The Sun? Исторически, по-точно, но да не е прекалено тежък. Както казах - подобен на тези двата горе :) Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам, аз знам, че редовно си нахалствам тук, за което съжалявам :) Някой да ми предложи някой друг корейски от сорта на Sungkyunkwan Scandal или The Moon Embracing The Sun? Исторически, по-точно, но да не е прекалено тежък. Както казах - подобен на тези двата горе :) Благодаря предварително.

 

 

Ако те устройва пътуване във времето - Queen Inhyun's Man. Тук не се фиксират много върху историческата част. Иначе не прекалено тежки са Илджиме 1/2. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те устройва пътуване във времето - Queen Inhyun's Man. Тук не се фиксират много върху историческата част. Иначе не прекалено тежки са Илджиме 1/2. 

 

Да, първият съм го гледала, много е хубав. Вторият ще го пробвам, обаче веднъж преди го бях почнала и в първи епизод имаше много... Неестествени скачания и летения :D Не знам дали и натам е така :) Иначе мерси все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Хора , имам голям проблем и се надявам че вие ще можете да ми помогнете :D Така случая ми е че съм пристрастена към сериалите (корейски, японски и всякакви почти) и съм изгледала абсолютно почти всички сериали с превод ( понеже без превод не гледам и ме дразнят на английски ;д искам си ги на родния език) и ПП: Има сериали които съм гледала само 1-вите епизоди ама не са ме хващали, но от сайта съм прегледала всички теми със сериали ,от вибокс всички групи със сериали , каталози в замунда и мастърс и т.н.  Големият проблем е че ми се гледа някакъв сериал а те вече се изчерпаха , дори вмомента с приятеля ми превеждаме Tamna The Island за да го гледам на Бг :D Моля ви предложете ми ако можете някой сериали каквито се сетите или да са много нови или да са стари (понеже надеждата ми е че тях не съм ги гледала :Д ) Разчитам на вас :)) :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E ти така като казваш, че си гледала почти всички, направо обезкуражи хората да ти предлагат. Луда работа :na2: По-добре си направи един списък с изгледаните и го дай тук в един спойлер. Ще ти се увеличи шанса да получиш отговори, пък и ще се изфукаш с бройката. Аз имам към 65 изгледани докрай корейски и пак не съм гледал всички с превод. Има и други сайтове които превеждат и не знам дали има общ списък. Но за Тамна Острова, няма да съжалявате, много е готин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Хора , имам голям проблем и се надявам че вие ще можете да ми помогнете :D Така случая ми е че съм пристрастена към сериалите (корейски, японски и всякакви почти) и съм изгледала абсолютно почти всички сериали с превод ( понеже без превод не гледам и ме дразнят на английски ;д искам си ги на родния език) и ПП: Има сериали които съм гледала само 1-вите епизоди ама не са ме хващали, но от сайта съм прегледала всички теми със сериали ,от вибокс всички групи със сериали , каталози в замунда и мастърс и т.н.  Големият проблем е че ми се гледа някакъв сериал а те вече се изчерпаха , дори вмомента с приятеля ми превеждаме Tamna The Island за да го гледам на Бг :D Моля ви предложете ми ако можете някой сериали каквито се сетите или да са много нови или да са стари (понеже надеждата ми е че тях не съм ги гледала :Д ) Разчитам на вас :)) :na2:

 

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=4841 Сериалът  "Буря",  има суб отскоро.  Малко история, малко мистика, много интрига.

    Всеки епизод разплита определена случка, надеждна и безнадеждна любов, малко пердах от време на време, има си всичко:-)) Дано ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за скорострелния отговор! Щом Iljimae влиза в класацията, значи обезателно ще ми харесат! Благодаря ти отново  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се възхищавам на японската култура, език, писменост като цяло, обаче не мога да си намеря някакъв интересен филм, сериал.. може ли малко помощ ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи от вкуса на човека или от това какво му се гледа на момента. На някои актьорите им се струват инфантилни в реакциите си, но това се дължи най-вече на факта, че много сериали са правени по манги, чиято атмосфера трябва да се пресъздаде. За мен, японските сериали са изключително мъдри и смислени, винаги имат силен подтекст и посление, а най-хубавото е, че са кратички и няма голямо разтягане на локуми (разбира се, срещат се и изключения:) За трети път си догледах IS - Otoko demo onna demo nan sei - темата е особена, но много човешки разказана. Също 1 Litre of Tears (предупреждавам, че е доста тъжен, още повече ,че е по истинска история), Buzzer Beat, Kaseifu no Mita, Pride. Аз лично съм си набелязала за гледане Rondo и ATARU, за които чувам хубави неща.

Може да опиташ и историческите тайга драми, които са жанр-институция. Националната японска телевизия NHK заснема по една такава драма годишно и всяка отразява важен период от историята на страната. Тук вече епизодите са повечко - по 50. Преди доста време започнах Fuurin Kazan и много ми хареса, но си скъсих живота да издирвам субтитри и накрая се отказах на една трета. Сега виждам, че даже има български субки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще Ви бъда много благодарна ако ми предложите няколко азиатски сериали или филми подобни на  Fated to love you, playful kiss,goong, А little thing called love.Търся си сериалче,в което  момчето си има приятелка,но семейството му го кара да се ожени за друга... може също и където момичето от много да е влюбена в  момчето,но той да не я забелязва.. г/д да е върху несподелената любов в началото....

Повечето такива съм ги гледала вече и затова ще Ви бъда много благодарна ако ми предложите нещо за гледане :)

Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...