Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Нуждая се от спешна доза японски филми.

 

Категории:

-Извратени

-Психо

-Странни

-Бой

-Кръв  :icon_sunny:

БГ субтитри и сийд задължителен. По възможност HD 1080P blue ray  :xaxa:  (аудиото естествено да съвпада и да не се забавя картината)

 

Хайде да не ви олеснявам толкова... Всичко в едно, моля. :na2:  :bee:

Вярвам във вас  :essubs:   :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледа ми се нещо от сорта на - романтика и комедия ? 

Ами не съм сигурна какво си гледала, но бих ти предложила: Full House, Goong, Flower Boy Ramyun Shop, Coffee Prince, Sungkyunkwan Scandal, аз лично много ги харесах, когато ги гледах, а на някой съм се смяла на глас. Надявам се да съм нацелила все някое, което не си гледала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тях гледах (които имат субтитри - 3)... На интересните и смислени филми явно не се правят субтитри, а само на романтичните комедии и вече като гледам и на японски филми с хомосексуални наклонности. Не знам защо, но явно "момиченцата" в този форум обичат да гледат момченцата как се мляскат..  :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм сигурна какво си гледала, но бих ти предложила: Full House, Goong, Flower Boy Ramyun Shop, Coffee Prince, Sungkyunkwan Scandal, аз лично много ги харесах, когато ги гледах, а на някой съм се смяла на глас. Надявам се да съм нацелила все някое, което не си гледала :)

 

Няколко от изброените съм гледала. Мерси :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shinobi , погледни Noroi , http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=8964&st=0#entry97270 налучквам,ама...

Персонално отвратително, извратен, направо гнусен филм в класацията ми не е японски, всичко детско в мен умря, даже не успях да го догледам и го превъртях, щото психиката ми не издържа...пляскам го в спойлер

 

taxidermia , има го замунда

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да горе долу стават, но някак си любовта липсва... Какъв е този извратен филм без лудо влюбен откачен психар?  :huh: 

 

Гледах

 

 

но някак си не е достатъчно.. Затова очаквам някой да изнамери нещичко като за мен. Толкова откачени японски режисьори, няма как 1 да не изнамерим. :kissx: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм, някой да препоръча арт филм(и), нямам проблеми с бавни, мудни, съзерцаващи, неразбрани 3 часови филми x), стига идеята и сюжета да са смислени : )))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че всеки филм на Акира Куросава и Ким Ки Дук, който подхванеш, става. От японските силно препоръчвам и "Tokyo Story", "The Naked Island", "Тhe Ballad of Narayama", "After the Rain", "The Twilight Samurai", "The Woman in the Dunes" и "Hiroshima, mon amour" (макар, че е френски филм, но с великолепен Ейджи Окада).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

o6ina, много ти благодаря, как не се сетих за Куросава х,Х, иначе на Ким Ки Дук съм му изгледала повечето неща. Японските, всички ще ги дръпна, мерси отново!!! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Pasta , Feast of The Gods, King of Baking, Kim Tak Goo, Kim Sam Soon, също и Coffee Prince, Coffee House, Witch Yoo Hee, Brilliant Legacy. В Lawyers of Korea и Still Mary me също можеш да откриеш занаят. Нещо свързано с мода - Style. Корейски филм - Antique Bakery.

От японските сериали - Lunch no Joou, а от тайванските - Love Keeps Going. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, препоръчайте ми  филм/сериал, в който се готви или е посветен на някой занаят.

Love Recipe /готвене/, Silk Trace /занаят, тъкачество, дизайн и древни тъкани/, земеделие - Headman Lee and Miss Ma, Who Owns This Land?

 

Fermentation Family, Love & Marriage, The Man Who Can't Get Married  /последните две по-скоро като професии, но биха могли да се погледнат и от този ъгъл/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Love Recipe /готвене/, Silk Trace /занаят, тъкачество, дизайн и древни тъкани/, земеделие - Headman Lee and Miss Ma, Who Owns This Land?

 

Fermentation Family, Love & Marriage, The Man Who Can't Get Married  /последните две по-скоро като професии, но биха могли да се погледнат и от този ъгъл/

 

:bow: чудесно, много ти благодаря :beer:

 

  Pasta , Feast of The Gods, King of Baking, Kim Tak Goo, Kim Sam Soon, също и Coffee Prince, Coffee House, Witch Yoo Hee, Brilliant Legacy. В Lawyers of Korea и Still Mary me също можеш да откриеш занаят. Нещо свързано с мода - Style. Корейски филм - Antique Bakery.

От японските сериали - Lunch no Joou, а от тайванските - Love Keeps Going. 

 

Благодаря ти :bow: Някои от тези съм ги гледала, но има и такива, които не съм :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате сериал като .. Playful kiss, Full House.... ако може да романтичен и забавен без много драми :28558:

Ми пробвай някой от тея - Personal tasteThe Vineyard ManFantasy CoupleMy Girlfriend is a Gumiho - тука има един гелосан противняк - Сънг Ги ама ако си затвориш очите за присъствието му ще ти хареса, Lie To Me и накрая този Operation Proposal - япоснката му версия е по-добра, но и корейската не е лоша;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате сериал като .. Playful kiss, Full House.... ако може да романтичен и забавен без много драми :28558:

Тези са много леки и забавни - My Princess (2011) subsl.gif, Oh! My Lady (2010) subsl.gifFondant Garden (2012) subsl.gif, Coffee House (2010) subsl.gif, Full House 2 (2012)subsl.gif,

Hello! Miss (2007) subsl.gif, Me Too, Flower! (2011) subsl.gif, My Girl (2005-2006) subsl.gif, The Rooftop Prince (2012) subsl.gif - в началото е малко драматичен, но също така е наситен с романтика и комедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...