Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

ukio освен да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ :) друго не се сещам. Коментари след като ги изгледам, защото и четирите съм ги подминала в навалицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали има сериал, филм свързан с химията?

Погледни японският сериал "Pandora" не съм го гледала, но става въпрос за някакво лекарство срещу рак, т.е. разни изследвания в лаборатории.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро почнах с японските сериали, но все още не съм гледала комедия. Може ли да ми препоръчате някакък комедиен сериал, било то романтичен или не, който не е муден и има задоволителен край?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти тези 5 сериала...

Buzzer Beat, Anego, Kimi wa petto, Pride, Zettai Kareshi. :rolleyes:

Ама тези са по-скоро романтични, отколкото комедийни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта. Доста заглавия ми предложихте, така че имам доста голям избор. Току виж съм се зарибила и по японските сериали :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филми за несподелена/невъзможна любов. Драма, романтика ( с повече романтични елементи), тъжен, трогателен и т.н.

Ако се сетите и за филм за двойка между по-млад/а и по-възрастна/ен - споделете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филми за несподелена/невъзможна любов. Драма, романтика ( с повече романтични елементи), тъжен, трогателен и т.н.

Ако се сетите и за филм за двойка между по-млад/а и по-възрастна/ен - споделете.

Мога да ти изброя корейските:

"Hwang Jin Yi", "A Love", "Ditto", "3-Iron", "Temptation of the Wolves", "Daisy", "Duelist", "Maundy Thursday". Само за тези се сещам в момента.

"A moment to Remember", "My Girl and I", "A millionaire's First Love", "More Than Blue", "Sad Movie", "Lovers Vanished", "Windstruck" и "Now and Forever" са по-скоро за влюбени, но разделени от съдбата ( т.е. един от двамата умира). И все пак, перфектни са, ако искаш да си поплачеш.

 

А филм за двойка между по-млад/а и по-възрастна/ен... Още не съм попадала на такъв, съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филми за несподелена/невъзможна любов. Драма, романтика ( с повече романтични елементи), тъжен, трогателен и т.н.

Ако се сетите и за филм за двойка между по-млад/а и по-възрастна/ен - споделете.

С горните изброени съм съгласна, но с филма Hwang Jin Yi не си губи времето, сериала е много по-добър..

Така.. аз ти предлагам An Affair .. право в целта.. Невероятен филм с невероятно актьорско изпълнение. Един от най-добрите азиатски, които изобщо съм гледала.. Ще му направя тема сигурно, ако и някой помогне може и превод да му се спретне..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена - също и за приятелство между двама (мъже; момиче-момче).

 

ПП: Освен филми и сериали - стига да не са от дългите.

 

Толкова много филми :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Woman Who Still Wants to Marry "- този корейски сериал е за любов между по-голяма жена и по-млад мъж. Но не е някоя тежка драма и има задоволителен край. Даже бих казала, че забавните моменти са повече от тъжните. Ти си реши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани в мн.кратък срок 2 драми-Cain And Abel ,Bad Guy ми се гледа нещо от сорта Coffee Prince или нещо подобно ,моляви нека някой ми препоръча нещо но да не са от типа училищни истириики има ли такъв ако има ще се радвам ако някои ми предложи какво да гледам,ще ви бъда благодарна.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря-shugar_gb за препоръката хвърлих едно око и върху мненията и ме заинтригува почвам да го тегля ,като го изгледам ще споделя и аз своите впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

merisa благодаря,харесват ми и японските естествено аз съм от този тип хора който гледат всичко стига да ми прикове внимание,от японските има много който ми допадат ама нямат още бг суб. др.което ми харесва в японските сериали че са по-кратки.Относно тези който ми препоръча Honey And Clover вече привлече дъщеря ми и в момента е в плен на 2 серия,благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам едно питане,надявам се съм на правилното място- някой знае ли дали има Dororo 2 и ако има евентуално от къде да го дръпна :mellow: Много ми се ще да има- първата част ми свърши на нищото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам едно питане,надявам се съм на правилното място- някой знае ли дали има Dororo 2 и ако има евентуално от къде да го дръпна :mellow: Много ми се ще да има- първата част ми свърши на нищото...

Ако става въпрос за този филм ... няма признаци да има продължение :(

Иначе въпросчето ти беше за тази тема Търся.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...