Jump to content
parab

Форумни срещи в София 2017-2020

Recommended Posts

Това не беше ли до мола на Стамболийски по едно време? Да не са се преместили или разширяват дейността :)

Къде точно до НДК е, от коя страна. Че на фейсбук страницата не се ориентирам. 

В подлеза до моста на влюбените е. Онова до опълченска е друг обект. Този е голям, на два етажа. Беше китайски ресторант преди.

Със @sonka88 мислим да ходим на форумна среща на 8 август. :D Който желае, добре дошъл е. Още не сме решили къде. Приемаме предложения.

• Haha 1

Аааа и аз съм навита! В корейския на НДК?

• Like 1

Как е корейски на НДК?, доколкото разбрах предлагат основно инстентен рамен, затова питам ако има човек път към София дали си заслужава/

Не е зле, няма мн неща в менюто, но пък е вкусно. Иначе и acabaca е навита за среща, йеййййй :es:

• Like 2

Не съм очарована от корейския на НДК. Този във Витоша повече ми харесва, но като цяло нямам претенции :) 

Здравейте! И аз ще се присъединя на 8-ми. Ще се радвам да се видим!

• Like 3

На 1.08.2019 г. at 9:17, NyXe написа:

Не съм очарована от корейския на НДК. Този във Витоша повече ми харесва, но като цяло нямам претенции  

Е, може и в пицария Виктория до военния клуб. Там не беше лошо, даже в градината можем да седнем.

И Форевъррейн е тук, може да наминем. Корейски ресторант с кимчи и бира на мен ми звучи много добре - дано да има бира- но решете вие :) ! :yes:

Имаме резерве в корейския cup&roll до НДК за 15 човека за четвъртък за 19 часа на името на Eastern spirit. Чакаме ви.

• Like 2

Зравейте банда и шеф!

Искате ли да се понапием и понахраним с китайско идващия  вторник в стария любим ресторант на Неофит Рилски? 

17-ти, 18:30 ч. Доста време мина! 

:) 

• Like 2

Аз ще се появя.

За Танчето, обаче не е сигурно :28558:.

Аз минавам в строг финансов режим, защото след няколко часа ще се сдобия с билет за Анфийлд и ще ме чака път :es:

• Like 1
  • Upvote 2

Един от малкото отбори, които ненавиждам :D. Избора ми не е основан на това, а се съобразих с няколко условия.

Разгледах набързо цените при домакинствата ни и избрах Уотфорд. Надявам се, след време да мога със собствени средства да се добера до там и да си осигуря билет за КОП, а предпочитани противници са : мач от шампионската, Евертън , манчестърските приятели, Арсенал, Лийдс . В една паралелна реалност и цял сезон да си изкарам там, пак няма да ми е достатъчно :896767:

Off Topic

1. Мача да е преди нова година, че не се знае как ще тръгнат нещата с купите. Отложат ли мач от първенството ще ми изгори резервацията за хотел, самолетният билет трябва да се презаверява - няма гаранция, че ще може..............Става прекалено сложно и скъпо.

2. Цената на билета. За лимонадената купа ще е най-евтин. Сега сме гости. Следващият съперник не е ясен, дата няма и съответно ранна резервация за полет ( по-малко пари) не може да се осъществи.

3.Чисто морални съображения, че не е редно по-такъв начин да стигна до Анфийлд.

• Upvote 1

Принципно съм "за" и ми се иска да ви видя, но ще мога да ви потвърдя едва във вторник /на самия ден/. Дано успея да се включа.:)

• Upvote 1

И аз ще дойда.

• Upvote 1

Пасувам :)