Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Мисля да не прекалявам с киното за месеца. Три филма в три поредни дни ми стигат за зомбиране. Декември може. Пък за Саса и без кино съм навита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма'ни го киното, ко рекохте за йеденье?

 

Шефе, Никс - първо проверете дали не са ви сложили снимките с надпис "Тия не ги пускайте" на входа на киното.

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, компанията!  :kissx: Забелязвам завидна организационна активност за следващата седмица и бих ли могла да помоля, когато уточните кога/т.е. кой ден / и къде ще има сбирки на групички, да оповестите публично това инфо. Има някаква много минимална процента вероятност да се материализирам в София  през този период и така ще мога да се опитам да включа някое от мероприятията в план-програмата / ако се стигне правене на такава изобщо/.

Пък така може току-виж да се включи и още някой към първоначално заявените. 

Предварително благодаря!:bow:

  • Харесвам 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От неделя до вторник - първо кино в дома на киното, метростанция Сердика (зад джамията) и после някъде за хапване, където решим. Вероятно "Дон домат", че е наблизо. В сряда аз съм вече на работа и пасувам от мероприятия. За неделя може и преди киното един китайски да направим.

  • Харесвам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предколедна празнична "крайногодишна" форумна среща - заповядайте с нас! Дата: 15 декември - неделя. Мястото ще го уточним според бройката желаещи да дойдат. Който има интерес да присъства, да намери начин да ми пише - тук, на лс, във фб, на имейл, вайбър, все някъде (освен скайп, не го ползвам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова ще е, от обяд до привечер, за да може и от провинцията който иска да дойде и да се прибере вечерта.

Начален час: 13,00-13,30. Краен час: докогато можем до ядем и пием.

Ако се съберем 10+ души, мястото ще бъде страхотният ресторант Антик, който ще работи специално за нас тогава. Ако сме по-малко, ще търсим друго място. Затова е важна бройката на сигурните хора и то възможно най-бързо да се реагира. Все пак е декември и не само ние ще имаме "фирмен банкет".

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеки сега, че навивам още няколко изненади, ако и те рекат да дойдат, ще го ма'нем тоя дедо ти коледа и ще ви пишем сичките черешките на тортите. :lol: Ставам по-потайна, а?

  • Харесвам 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...