Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Това не беше ли до мола на Стамболийски по едно време? Да не са се преместили или разширяват дейността :)

 

Къде точно до НДК е, от коя страна. Че на фейсбук страницата не се ориентирам. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е корейски на НДК?, доколкото разбрах предлагат основно инстентен рамен, затова питам ако има човек път към София дали си заслужава/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.08.2019 г. at 9:17, NyXe написа:

Не съм очарована от корейския на НДК. Този във Витоша повече ми харесва, но като цяло нямам претенции  

 

Е, може и в пицария Виктория до военния клуб. Там не беше лошо, даже в градината можем да седнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Форевъррейн е тук, може да наминем. Корейски ресторант с кимчи и бира на мен ми звучи много добре - дано да има бира- но решете вие :) ! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте банда и шеф!

Искате ли да се понапием и понахраним с китайско идващия  вторник в стария любим ресторант на Неофит Рилски? 

17-ти, 18:30 ч. Доста време мина! 

:) 

  • Харесвам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Танчето, обаче не е сигурно :28558:.

Аз минавам в строг финансов режим, защото след няколко часа ще се сдобия с билет за Анфийлд и ще ме чака път :es:

  • Харесвам 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от малкото отбори, които ненавиждам :D. Избора ми не е основан на това, а се съобразих с няколко условия.

Разгледах набързо цените при домакинствата ни и избрах Уотфорд. Надявам се, след време да мога със собствени средства да се добера до там и да си осигуря билет за КОП, а предпочитани противници са : мач от шампионската, Евертън , манчестърските приятели, Арсенал, Лийдс . В една паралелна реалност и цял сезон да си изкарам там, пак няма да ми е достатъчно :896767:

Off Topic

1. Мача да е преди нова година, че не се знае как ще тръгнат нещата с купите. Отложат ли мач от първенството ще ми изгори резервацията за хотел, самолетният билет трябва да се презаверява - няма гаранция, че ще може..............Става прекалено сложно и скъпо.

2. Цената на билета. За лимонадената купа ще е най-евтин. Сега сме гости. Следващият съперник не е ясен, дата няма и съответно ранна резервация за полет ( по-малко пари) не може да се осъществи.

3.Чисто морални съображения, че не е редно по-такъв начин да стигна до Анфийлд.

 

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно съм "за" и ми се иска да ви видя, но ще мога да ви потвърдя едва във вторник /на самия ден/. Дано успея да се включа.:)

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...