Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

По принцип съм за, ама няма да е зле да се събере "кворум":D. Иначе ще ми бъде приятно да те видя, теб и всеки, който се присъедини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, поради някои обстоятелства, много моля срещата да я отложим за петък, 9-ти март! :) Надявам се да дойдете и да си прекараме добре. Часът и мястото остават непроменени. Кворум не е необходим, но драснете потвърждение ...;) остава да имаме и един специален гост-изненада от странство (ако успее)... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че срещата се състоя :)

Беше добре и отново имаше нови хора. Млади и зелени в азиатското .:)

Другият път на суши и кареоке! 

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лозева, те са до около 19 март в София, така че ако организираш среща дотогава, може пак да дойдат. Аз предлагам другия петък пак да се видим. Ти кажи къде на суши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, helyg написа:

Лозева, те са до около 19 март в София, така че ако организираш среща дотогава, може пак да дойдат. Аз предлагам другия петък пак да се видим. Ти кажи къде на суши.

 Съгласна! Където и когато кажете :D. Драго ми е да се срещам и общувам с вас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мога да се появя в понеделник, петък или неделя. Във вторник съм на концерта, а в останалите дни съм втора смяна. Но пък ако се организирате за четвъртък, няма лошо, само аз пасувам. Ще ви видя следващия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че гостите от последната среща си заминават на 15 март, така че остава вариант за понеделник да се видим пак с тях. Който може да дойде, да пише. А не пречи в петък отново да се съберем. И мястото същото ли ще е, или ще ходим на суши?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...