Jump to content
parab

Форумни срещи в София 2017-2019

Recommended Posts

Е, ма пицарията е у неделя. За кино - Терминатора и Sasa после, ако щеш :D

Мисля да не прекалявам с киното за месеца. Три филма в три поредни дни ми стигат за зомбиране. Декември може. Пък за Саса и без кино съм навита.

Декември иде Скайфакъра, помни ко си обещала :D

Ма'ни го киното, ко рекохте за йеденье?

Шефе, Никс - първо проверете дали не са ви сложили снимките с надпис "Тия не ги пускайте" на входа на киното.

• Haha 2

Здравейте, компанията!  :kissx: Забелязвам завидна организационна активност за следващата седмица и бих ли могла да помоля, когато уточните кога/т.е. кой ден / и къде ще има сбирки на групички, да оповестите публично това инфо. Има някаква много минимална процента вероятност да се материализирам в София  през този период и така ще мога да се опитам да включа някое от мероприятията в план-програмата / ако се стигне правене на такава изобщо/.

Пък така може току-виж да се включи и още някой към първоначално заявените. 

Предварително благодаря!:bow:

• Like 1
  • Upvote 1

От неделя до вторник - първо кино в дома на киното, метростанция Сердика (зад джамията) и после някъде за хапване, където решим. Вероятно "Дон домат", че е наблизо. В сряда аз съм вече на работа и пасувам от мероприятия. За неделя може и преди киното един китайски да направим.

• Like 2

Чакам ви към 5,30-5,45 пред киното. Филмът днес е от 18 часа.

• Upvote 1

Да ходим форумно на последната прожекция на новия филм на Корееда? Иска ли някой?

Четвъртък от 20.30 в Дом на киното 

Предколедна празнична "крайногодишна" форумна среща - заповядайте с нас! Дата: 15 декември - неделя. Мястото ще го уточним според бройката желаещи да дойдат. Който има интерес да присъства, да намери начин да ми пише - тук, на лс, във фб, на имейл, вайбър, все някъде (освен скайп, не го ползвам).

Имам интерес, мога ли да се включа витруално? :D

• Haha 2

Ще го уредим с видеочат хахаха

Аз много искам да дойда на такава среща! Ако е обедно-следобно време, на линия съм! :)

• Like 2

Нещо такова ще е, от обяд до привечер, за да може и от провинцията който иска да дойде и да се прибере вечерта.

Начален час: 13,00-13,30. Краен час: докогато можем до ядем и пием.

Ако се съберем 10+ души, мястото ще бъде страхотният ресторант Антик, който ще работи специално за нас тогава. Ако сме по-малко, ще търсим друго място. Затова е важна бройката на сигурните хора и то възможно най-бързо да се реагира. Все пак е декември и не само ние ще имаме "фирмен банкет".

• Like 1

Емиииии, освен да дойда, кат' толкоз настояваш... 

:P

• Like 2
  • Thanks 2

О, ти се завърна от тайско? Ади, чакаме те. Ш'та пишем Дедо Коледа, щот ще си изненадата на вечерта (обяда).

Айш, не само ми разказа биографията, ми и подаръци ша чакат... Аааа, отказвам се!

Добре, че никой не разбра, че ша идвам...

• Haha 4

Чеки сега, че навивам още няколко изненади, ако и те рекат да дойдат, ще го ма'нем тоя дедо ти коледа и ще ви пишем сичките черешките на тортите. :lol: Ставам по-потайна, а?

• Like 1
  • Upvote 1