Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

преди 51 минути, Ragnos написа:

които са ни достойна конкуренция

 

@Кева, сори, късно е за неутралитет, писал е 'ни' :D

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Ragnos написа:

Аз пък вчера бях с друга банда идиоти, които са ни достойна конкуренция. Следващият път може да направим едно турнирче.

Давай, ще видим кой-кого. Само дано да са с превес на мъжове, че иначе женски бой ич не ми е интересен:D...

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааааааааааааа, пропускам щом уши ще се режат :D.

Не говоря за снощи, макар да се опита да ме лишиш от най-важното - водата :ph34r:.

1. Прецакахте дуела, а от там собствената ми активност в музикалната тема.

2.Саботира реферството на шева, а колко забавно би било да го гледаме срещу две глутници. Колкото и да е отмъстителен не би могъл да се справи :896767:

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Кева написа:

1. Прецакахте дуела, а от там собствената ми активност в музикалната тема.

 

Дуета, бе, нищо не ми е направил, че да го убивам. Само веднъж щеха да ме баннат, зарад него :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се цани за съдия, аз ще използвам цялото си въображение да настроя двете групи срещу него :D.

Даже ще осигуря летописец за да запазим епопеята за поколенията :896767: 

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, helyg написа:

Само аз ли схванах, че той говори за турнир по йедене, пиене и лаф, а не за ръкопашен бой хахахахх

Е, добре де така се казва "бой" иначе с надприказване, наддумване, логорея мога да сменя, само по мръснишки вицове ще е много трудно, ако са мъже.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте ся, групата, има вероятност в края на месеца да намина за малко към вашия вилает, но още нямам сигурни параметри на пребиваването. Като гледам каква е била веселба..., да пробвате някаква организация за тогава? Обещавам да се включа активно и в иЕдене и в пиене и във вицове ...

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...