Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Почивам в сряда и четвъртък, в събота съм първа смяна. Ако за някой от тези дни измислите нещо, ще дойда. Ама пък то не е и задължително моето присъствие, ако се съберете и за друг ден, който само мен не устройва, давайте. Ще пратите снимка после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи събота, съъбота вечер е ок. Само другите и шефа да са съгласни.

Е, как без теб ти си ни организатора напоследък. Където кажеш, там отиваме :D, най-вече аз :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз два дни проверявах има ли организация и реших, че сте се отказали. Следващият път малко по-експедитивно, моля. Влизам във форума само ако почувствам, че някой ме споменава с добро, сорка. :D

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сега казвам другата събота, вечерта,  в китайския до Витошка(че е по познат), пък накрая на седмицата пак ще се питаме тук за по- сигурно. Ако някой не даде точни ориентири всичко става само празни приказки. Така, че планирайте си времето, моля.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ragnos, както би казал Котаракът Румен: "Кви са тия бавни реакции бе, моНче, ти казарНа не си ли бил?!!" :D

 

@aria, вървим към другата събота, очевидно.

 

@helyg, я земи я напусни тая работа, че да си винаги на разположение :896767:

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събирайте по левче от всеки, дето сваля субтитри, и ще я напусна. :lol::lol: Докато тук го правя за общото благо, ще трябва отнякъде да изкарвам нещо и за наема ми. :lol::lol:

Иначе другата събота, в стария познат китайски, за всеки новодошъл - адресът е "Неофит рилски" 34.

  • Харесвам 1
  • Мерси 1
  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...