Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

За 28 имаме резервация на името на истърн спирит в тайландския ресторант за 12 човека. Искат до утре да им потвърдим бройката. Ще се съберем ли толкова, или да я намалим?

  • Харесвам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е този тайландски ресторант? Как се нарича? Искам да го посетя!

Изпуснах срещата понеже не съм влизала във форума от 3 месеца. Изпуснала съм темата за сбирката на 28ми, за съжаление.

Всъщност....

Вярна, на думите си, че се пренаситих от източни сериали и почнаха да ми се струват безинтересни, взех че изчезнах за 3 месеца. Не съм влизала тук от много отдавна, в противовес с предишната ми мания да гледам азиатско всеки божи ден / и да коментирам редвно/. Мисля , че това прекъсване е здравословно.

Весели празници съфорумници! Успешно посрещане на Новата година!

Влезнвах за малко да ви поздравя и да ви кажа, че заместих гледането с други две хобита, а най-неочаквано за едното ми помогна една истинска японка /комуникирахме на английски/, която  е декоратор на сладки с роял айсинг и е известна с невероятните си рисунки. Сега вместо да гледам сериалите, които взеха много да се повтарят /мда, така се получава на 5-тата година от пристрастеното гледане/, се занимавам с декорация и рисуване по няколко часа на ден/нощ. Не, че е ново - но и с това се преоткрих, не бях рисувала от 3 години.

Като се пренаситя с това хоби пак ще се върна, надявам се до тогава да измислят нови интересни сериали, че аз след 100-тния си азиатски сериал взех да губя интерес. И както обсъждахме с няколко съфорумци, това е нормално да стане при толкова пристрастено дългогодишно гледане.

Вие как сте хора? Липсвате ми! - не сериалите , а вие, коментарите ви, задругата.

Весели празници! Бъдете здрави и щастливи през Новата година!

Ария.

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, в цяла Азия наближава настъпването на Новата година (на прасето). Пада се 4-ти срещу 5-ти февруари.

Предлагам да го отпразнуваме с една форумна среща на 5-ти вторник, какво ще кажете?  Къде да бъде? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за вторник вечер в Биър бокса в Младост /до метростанция Малинов точно/?

Ако има навити, да се пишат тука, че да направим резервация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...