Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Запазих маса за 14 души на терасата за 6 и 30 утре на мое име (Цвета). Надявам се поне няколко човека да отидете там навреме, за да не отпадне резервацията тъй като аз ще дойда след 7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се видим за форумна среща, хора от София! 

Добрият стар китайски ресторант ви очаква без нужда от резервация на 19.09, вторник къмто 18 ч. .

(За новодошлите - Ул. "Неофит Рилски". След паметника на Алеко по Витошка - взимате втората пряка вляво и се вижда зад ъгъла.)

Заради един важен и специален гост от далече, да кажете  за летните пътешествия  или просто "на бира".

 

chinesefood.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе няма да мога да дойда...Щеше да ми е интересно да чуя разказите и впечатленията от пътешествието до Корея на хората от предната среща. Весело да си изкарате, ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказа ме от раз... направо.  От сряда съм в отпуска и имаше варианти. Тц...тц...тц.

Майтапя се:-)))  Ако се съберем кола хора, тръгваме.:-))) Нищо, че е в средата на нищото.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда - традиционно на 18-ти?

 

Имало един ресторант - бирария в Младост, в който точно като в Корея си печеш сам месцата на масата. Ако искате - там... "Beer Box Grill . Навити?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "За". Хем в сряда почивам, хем ще съм след заплата, хем и в "Младост" живея. Та "елате вие насам, за да ни е удобно на всички", както е казал народът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...