Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

12 hours ago, seal_reinforce said:

Ще си признаеш ти, че са ти останали бутони :D

 

Сори, ама през уикендите по мога. И китайския баш тц, аз в кетоза се мъча да вляза и не мога и да пия, не ме саботирайте :D

И аз я мъча кетозата..... Ако има сбирка в някое заведение тип скараджийница ме бройте! 

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Yoyo_ko, стискай зъби до края на август и ще се отнесем на панаира до Баба Вида у Видин. Скара, бира и Миле Китич до дупка :lol2:

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce то  в края на август по морето ще има някакъв интернационален фестивал на street food , ще му намеря обявите. Може и тук да заповядате.

Хем Бирит, хем Бургас, т.е. море , хем Истърн  /щото и източни манджи щяло да има/ Кеф , както се казва.

  • Харесвам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещал - изпълнява.:)  Иформация за Street Food Festival -Burgas : тук и тук

---------------------

@seal_reinforce, и цаца и таралеж съм виждала.  Даже, последно съжителствахме с един представител на този животински вид няколко седмици. Е, той обитаваше терасата ми и папкаше котешки гранули, но пак може да се счете за съжителство. Тъй, че тарльо не ми е тръпка.

По бих се радвала да видя тебе, примерно. Пък и не само тебе...

  • Харесвам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за среща?

Събота, 06 юли, 19 часа в новия корейски ресторант до НДК.

Който ще идва да ми пише (в темата, на ЛС, във фейсбук, вайбър, който както иска, но да пише), за да направим резервация за бройката.

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на сватба и ще пропусна!

Весело изкарване. Пробвайте кимчиджона в новия корески, много е добър. Бибимбапчето също е един път, за останалите неща не гарантирам, но предполагам, че и те са вкусни. Изненадах се като видях, че голяма част от менюто е запълнено с инстантен рамьон, сигурно и за него си има клиенти, аз лично девет лева за инстантен рамен не бих дала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще мога да мина, ако остава срещата. :)  Какво е положението има ли желаещи?

 

И само да попитам, има ли опция да го направим по-рано? Нали е събота, повечето хора не са на работа и така.. Примерно 16-17-18 часа. Че има малко вероятност да съм зает след 20 ч.  Но и на тоя час съм навит, да се уточня. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...