Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Ехееее, самия създател и шеф на форума да слезе на форумна и аз да пропусна. Извинявайте всички за неявяването, другия месец ще допадна! :) Дано да сте си изпили сладко бирата и без мене....Айде дайте снимка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.03.2019 г. at 18:25, t_lozeva написа:

Ехееее, самия създател и шеф на форума да слезе на форумна и аз да пропусна. Извинявайте всички за неявяването, другия месец ще допадна! :) 

Недей да идваш, уволнена си.

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то въпросът е, че събота и неделя обикновено хората са някъде извън София... та затова през седмицата в повечето случаи се получава. Вторник и сряда мога, когато кажете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на пицария с добри отзиви - "Джепето". Ходила съм в люлинската и не беше лошо, а сега разбрах, че има и в центъра, на бул. "Ген. Гурко" 19.
Пицария "Джепето"
Или бирария? Ако компанията е от по-шумните. :D
Бирария "Дондуков"

А може и по принцип да споделите мнение, дори да не е за конкретния случай.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ragnos, тази събота е Лазаров ден, т.е. има именици, семейни празници и т.н. Всяка пицария в центъра ми е удобна! И в събота също, само отбелязвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти сигурно ще мога през седмицата... Че и уикенда що не. Трябва само да се реши по бързо кой ден, че да се направят сметките и изчисленията. :D. Мястото ми е без значение, както винаги. Важното е да се отпразнува годишнината. 11 не са никак малко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ден - сряда

Час - след 18,30, повече към 19 ч.

Място - аз клоня най-вече към пицария Виктория, че ще е удобно на всички, близо е до метрото на софийския и Орлов мост

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...