Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Веднъж и аз да съм тук и ето ти на-пак ми се размина, нема ме на 20.12.:cry:. Банкета е тогаз, тва, че не одя на работа не пречи, банкета е хапсолютно задължителен-пиене и ядене на корем +мен, нема пропуск. Пиенето, при тва в големи количества помага по некое време "любимата" ми музика, разбирай чалги и кючеци на народите да минат на заден фон и да звучат просто като фото тапет:D 

Тюленче стягай се баре за 27.12, да се мернеш така попътно, да се запознаем, че фициално заплашвам с фототапет(мой) в реален ръст-гаранция , ще те избягват отдалеч:lol2: Рони и тя нещо измрънка, че може да се появи тогава.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 19 и 20 мога да дойда, за 27 нямам никакъв шанс, ама ще звънна по телефона да питам "кой има рожден ден?" :D

Иначе така като гледам, може да се видим и двата дни с различни хора. :D 

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам и трите дати да останат. Няма как всички по едно и също време да се уцелим, затова ще се виждаме на порции. Е, лично мен и трите ме устройват и ще дойда и на трите.

19 в ресторант Корея

20 в китайския на Неофит Рилски

28 ще кажете къде, за последно да изпратим годината. Понеже в ресторант Корея трябва да се направи резервация, трябва да уточним бройката за там. В китайския ще се съберем някак.

  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 28-ми може и да успея да дойта, останалите дати са ми невъзможни заради коледни партита. 

Но да си кажа, че съм се отказала от корейската манджа на българска територия, особенно в ресторант Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...