Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

На 2.10.2018 г. at 20:31, seal_reinforce написа:

То се подразбира по паркирането :D

@RGDragon, тури си снимка, че ми бъркаш в OCD-то. Ще ти купя сладолед :D

снимки утре, с автограф:es:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конфетите снощи бяха затворени :cry:

Off Topic

Сигурна бях, че дракона е някой, който познаваме :D. Като няма кой да ме потупа по рамото, ще се потупам сама :896767:

 

  • Харесвам 1
  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То Венгер довлече некадърното франсе в Англия, въртя се малко в Арсенал и отиде да убива Ливърпул, та е свирено :na2:.

Името не е болка за умиране, не само защото аз си се подвизавам със своето - страшно ще е ако адреса, местоработата.........Заслужени да бъдат тежките клетви :896767:

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го адреса, ще убием интригата с името. Друго си е да си представяш, че се казвам Димитричка, с рошавата... коса. Примерно :D

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

Мани го адреса, ще убием интригата с името. Друго си е да си представяш, че се казвам Димитричка, с рошавата... коса. Примерно 

Хахаха, аз залагам на Василка или Цецка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, намерихме малко по-надолу. Като гледам положението в 75', да си беше стояла с нас, по-интересно щеше да ти е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане, за гостоприемството, благодаря ви за хубавото прекарване :) Като за първа моя подобна проява, мисля че беше добре, макар и да не ми се чу мн гласчето.Щях да се обръщам към модератор, че ме плашат с форумен канибализъм, но забравих :( Вземете мeрки, моля :D

  • Харесвам 2
  • Хаха 3
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой те е плашил ? - Кажи, в точното настроение съм да направя нещо на пух и прах :lol2:.

Тюленче :

Off Topic

Мразя когато съм права :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...