Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

преди 15 минути, seal_reinforce написа:

90%... и 10 % ко, Захарна фабрика? ;)

 

На рождените дни на Ким не се майтапим със ЗФ.

Не, другите 10% са просто несполучливите ми опити.

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оххххх, милия, дали го сърбят ушите.....

Като се замисля, при мен 100% от подигравките са за Ким - от колегите, които не разбират каквото и да било - как може да ги харесваш тези корейци :D

А от хората, които разбират всичко за това (т.е. вие) - как може да го харесваш точно този Ким :lol:

Иначе за ей този говорим - цък

Та отдалеч явно обсъждате кога да е следващата форумна среща :D

  • Хаха 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали вече се разбрахме -  за Коледа :D

При мене ебавките са, че са спокойни, че скоро нема да излизам в майчинство, щото нема къде да намеря китаец да ми го направи :lol2:

  • Хаха 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се правя бре, наистина не знам кой е Ким . Добре че Сонка е добра душа и ми го показа :D.

Аз продължавам да знам трима корейци на кръст, а изгледаното корейско не може да ми запълни и пръстите на ръцете :896767:.

Off Topic

Каква Коледа :dunno:? Нали се разбрахме, че когато Аша акостира в София сме на линия !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така , дами и господа , на 3-ти октомври , примерно след 17:30 -18:00 ч съм духом и телом на ваше разположение :D

Принципно , планираният престой в София е от 2- ри следобяд , до 4- ти - вечерта.

Off Topic

От пристигането на 2-ри и 3-ти до ранния следобяд ще се видя с мои колеги , които се прибраха от Канада и на 3- ти си летят обратно. Та , след като ги изпратя на летището , мисля да дойде веднага на мястото на евентуалната среща. На 4- ти през целия ден се записах на един курс за сертификат и после - "гутен путен с парашутен" - обратно за Бургас. 

ПС : За кой от всичките Ким- чета иде реч, всъщност?:P;)

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, точно на трети и аз се връщам в София и ще мога да присъствам:es:

 

Преди 2 часа, asha написа:

ПС : За кой от всичките Ким- чета иде реч, всъщност?:P;)

За онзи от БОВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати, излъгах - онзи от БОФ и аз го знам, но не го познах на снимката в темата му :896767:.

 

Добре в сряда на 03.10.2018 г. след 17.30 къде ще се сберем? 

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta, то и без да доуточняваш, разбрах , за кой сериал иде реч, ама там, душа ... цели 3 Ким-чета.:D :Kim Hyun JoongKim Bum , Kim Joon

Пак ме фърли в тъча...

Нейсе, остави. Като се видим на живо ще го уточним.

 

 

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asha написа:

:Kim Hyun Joong е Кимчето, дето на една форумна цяла вечер му празнувахм е Рд

 

 

 

Спиди ме изпревари. Ей направо огън и жупел е като чуе това име:ilovethis:. Сигурно има защо, ама аз съм пас по този въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Кева написа:

Добре в сряда на 03.10.2018 г. след 17.30 къде ще се сберем? 

Еми пак в китайския, освен ако не ви се е дояло корейско, че на мен ми хареса. В Антик е хубаво ама е чак в Студентски град... Аз и в "Щастливеца" си хапнах добре наскоро, ама там пък е доста скъпо и не мога да си го позволявам често. Пък и в китайския ще сме си основно ние. Подробен разбор, а:lol2:?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, speedy86 написа:

Първия, мазния, дето си бие жените. :)

Спиди, душицо, и на мен пристрастията са ми за същия. А колкото до слуховете ... На вестникарски щуротии не вярвам, а на ядосани жени , дето гледат на мъжО като на кредитна карта - още по-малко. Пък , ако и на живо въпросните женички са с лигавото поведение на филмовите героини - и аз бих им отвъртяла с кеф някой шамар профилактично от време на време.:896767:

Ай , ся , обяснете като за прост провинциалист , какво ще рече Китайския , и къде се намира въпросното заведение.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, що да не става , а шефа така или иначе ще ни отсвири - да не му отнемаме оправданието :D.

Аша, ако идваш директно от летището - можеш да хванеш метрото. Тука вече имаш две опции.

Да слезеш на НДК и да тръгнеш по Витошка. Китайският се намира на Неофит Рилски (от ляво на Витошка) - ще го видиш, не е възможно да не го.

Втората опция е с малко повечко ходене, но е придружена с гид.

Аз до пет съм на работа, та може да си чукнем среща пред съдебната палата. В този случай - трябва да слезеш на  станция Сердика и аз ще те заведа до другите :)

ЗА Кимчовците :

Off Topic

За този на Сонка съм пропуснала клюките, но честно казано не ме и интересуват, но на малкият пръст на Огури Шун не може да стъпи :na2:. Нямаше как да не си го кажа.

Вторият Ким - третият от БОФ - много хубаво е това момче. Навремето ме излъга, та гледах един ужасен филм с него, че и сериал загледах, но зарязах и ми се изпариха апетитите да му следя екраните прояви, но е като капка това човече :D

 

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева, разбрах за къде става въпрос.  Те , моите хора като се чекират и влязат , аз няма какво да правя повече на терминала и ще тръгвам. Може и да е втория вариант - тъй и тъй трябва да сляза на Сердика , и да се прикача да НДК. Тъкмо и от по- рано може да се видим. Но...моля те да ми прозвъниш по някое време, че мобилния ми се бъгна и като му смениха платката ми се затриха всички телефони. Сега бавно и методично възстановявам загубите.  :blush:

ПС :Огури Шун е друга бира... :D

  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.09.2018 г. at 11:50, Кева написа:

Става, що да не става , а шефа така или иначе ще ни отсвири - да не му отнемаме оправданието :D.

 

 

 

Е с какво заслужих това?  :cry:

  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...