Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

преди 2 минути, seal_reinforce написа:

@asha, за уикенд ли става въпрос? Аз трее да ходя пак до Мадрид, ама уж не преди октомври.

Принципно ще съм в отпуска. Може и да е през седмицата или в края й. Ще пиша по- подробно, като си изясня нещата. Обещавам.

  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.09.2018 г. at 15:19, seal_reinforce написа:

Ти от коя страна ще си? :D

 

От страната на победителите, както обикновено правят backstabbing форумните шефчета като мен. :D

 

Иначе майтапът настрана, но е малко вероятно да ги навия. Само аз съм такова ниво - 10th tier мазохист, сам мъж сред два файтона жени в продължение на няколко часа. Но все пак ще пробвам първо да ги заблудя... пардон, да ги зарибя, по азиатското, пък после ще видим. 

  • Хаха 5
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ragnos написа:

 

Иначе майтапът настрана, но е малко вероятно да ги навия. Само аз съм такова ниво - 10th tier мазохист, сам мъж сред два файтона жени в продължение на няколко часа. Но все пак ще пробвам първо да ги заблудя... пардон, да ги зарибя, по азиатското, пък после ще видим. 

А така шефе, файтинг. Ша та придържаме и поддържаме с всички средства. Не се става лесно петел в кокошарник.

  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Ragnos написа:

... да ги заблудя... пардон, да ги зарибя, по азиатското...

 

На мен вече ми казаха, че съм куку-руку да гледам такова и ме заклеймиха като китайска сектантка, бахахахаа

  • Хаха 3
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, seal_reinforce написа:

 

На мен вече ми казаха, че съм куку-руку да гледам такова и ме заклеймиха като китайска сектантка, бахахахаа

Ужас,горката ти:D

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, seal_reinforce написа:

 

На мен вече ми казаха, че съм куку-руку да гледам такова и ме заклеймиха като китайска сектантка, бахахахаа

И ти - какво? Тъй се притесни , че вече спиш с чорапите, а?:lol2::P

Мен отдавна са ме красифицирали в тази група, ама пък си ми е гот... "Куку - руку"- то имам пред вид. ;) До ся ми беше едно "самотно" там , вече поне ще си правим компания , хахахаха

  • Хаха 3
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно спя с чорапите, ама само зимата :D Квалификацията дойде от една кандидат-изгора, вика ми, че с тва азиатско, мъж нема си намеря. Аз пък му казах, че си разделям времето поравно между китайското и футболния форум, а той и мачове не гледа и съвсем увехна :lol2: 

  • Хаха 4
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, мисля, че съм едно ниво над вас - видни откачалки все ми обясняват, че не съм добре :D.

Един приятел навремето ми казваше, че действам депресиращо на момчетата : не било редно да гледам повече футбол от тях и да знам толкова много :896767:

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случая не беше точно такъв :). Въпросното човече и двама, трима от групата гледаха по възловите мачове в шампионската лига, европейски, световни и тук таме някое испанско или английско дерби, най-малкият от групата - всичко от шампионската лига, европейско световно, малко от Испания и Англия, една приятелка гледаше всички мачове от евротурнирите, мачовете на Левски, испанското, малко, английско и немско, понякога серия А, а моя милост всичко, дори мачове от Япония и Африка, всички спортни предавания, а по едно време и до копа америка се добрах.

Off Topic

Онзи "депресираният" играеше една игра в училище (учеше в мъжка гимназия) където са се разделяли по-отбори и са изброявали имена на футболисти , но без българи и чужденци играещи в България . Веднъж се изцепи, че редовно неговият отбор побеждавал. Аз лично се усъмних, та разиграхме тая игра, с другата девойка бяхме в един отбор............Междувременно в даскалото му се подигравали, че в компанията му имало много момичета, за което никой от нас нищо не знаеше. От време на време влачеше разни негови съученици с който играехме въпросната игра, белот, асоциации , шах и табла с девойката футболна фенка, че май и на риба ходи с тях - те винаги все губеха от нас, а след известно време нашият човек ни разказа, защо ни запозна с половината му клас и колко сме ги били депресирали. Даже се опита да ни въведе "златни правила", за общуване с хора извън компанията :28558:

Сега онази лудост е силно ограничена :D. Плащам 13 лева за спортни канали допълнително към таксата за телевизия, но продължавам да твърдя , че всичко е под контрол :blush:

  • Харесвам 2
  • Хаха 3
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, seal_reinforce написа:

 

На мен вече ми казаха, че съм куку-руку да гледам такова и ме заклеймиха като китайска сектантка, бахахахаа

Ти поне наблягаш на китайските серЯли, аз какво да кажа с моите китайски деЦки???

 

И впрочем не можете да биете Сонка в това отношение, на нея дори бъдещите й колеги знаят кой е Ким!!!!!

  • Харесвам 1
  • Хаха 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Ragnos написа:

... аз какво да кажа с моите китайски деЦки???

 

Ти си с extension: куку-руку, вафла чудна :D

 

Сонка вече ми е съседка по офис сграда, така че ще ходим заедно на обяд и ще обсъждаме Ким!!!!! B)

  • Харесвам 1
  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата се правим. ;) 

Единственият, който не предполага колко всъщност е значим Ким, е самият Ким.

 

Off Topic

Без него ми отиват 90% от ебавките по форумските срещи около рождения му ден, а от друга страна Сонка ще въздиша по него и на 80 г.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...