Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Мене след тая събота ме нема до Коледа. Или сбирки, или превода на Секретарката, а знам @helyg кое ще предпочете :D

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce В Джърманито, да, дано де.

@Ragnos още не разбирам как станах секретарка, по-скоро съм се смятала за равноправен съдружник... ама то обукновено какви ги мислиш, то какви стават....

  • Харесвам 1
  • Хаха 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начиии, май и мене ша ме отняма за събота, оти само от коментарите ме заболя главата. Пък и вече не мога да разчитам, че лястовицата ще е прегракнала, та приятно ви изкарване. 

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще мина както казах по-късно вечерта, веднага щом оставя детския РД. Вероятно ще съм при вас към 19,30 да се видим. Ако мога, ще дойда и по-рано, но не обещавам. За кратко ще съм, че деня ще е лудница.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, sonka88 написа:

Пък и аз съм си все по-тиха, взела съм си бележка :blush:

 

Така не се става пълноправен съдружник, но нищо, ще ти проведем един курс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но останаха ли хора? Да идвам ли? Чета, че всички не могат. Колко хора ще са и кои? Защото и аз след рожденния ден ще притичам и да знам ще има ли някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria, аз ще съм там, обещала съм. Освен ако не ме хванат да сглобявам мебели, което абсолютно няма да допусна. И други ще има, със сигурност.

  • Харесвам 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм там с братовчедка ми и още две жени, които нямат регистрация тук. Кой ще дойде със сигурност - не мога да кажа. Всеки е добре дошъл, пък който не иска или не може, сам си преценява. Всеки път бройката е различна.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те идват на среща с мен, щот съм готина и е трудно да изтърпяват, без да ме видят, а аз идвам на форумска среща, която може да се окаже, че не е форумска, а само с приятелките ми, така като гледам заявеното присъствие. Предай на прЕятеля ти, че ако ви пречим, ще седнем на отделна маса от вашата, на която всеки няма да дойде по лични причини. А от следващия път ще си организираме нашите виждания, без да споменавам тук във форума. :lol:

  • Харесвам 2
  • Хаха 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Ragnos написа:

Който няма регистрация във форума, на какво основание идва на форумски срещи?

 

Ти па щото не знаеш за кои става въпрос и хич не ги познаваш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...