Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Я някой да ми обясни лафа за тЬолена, че не схващам.

 

За тази събота пак ви е бавна реакцията, докато се натуткате и се разбрах да пия с други хора. Освен това скоро ще уволня секретарката Сонка, щото хем не ме известява навреме за графика със срещите, хем ласки не получавам... въобще, много съм недоволен.

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@helyg, ма тоя път нема да пеем по улиците :D

 

преди 24 минути, Ragnos написа:

За тази събота пак ви е бавна реакцията, докато се натуткате и се разбрах да пия с други хора. Освен това скоро ще уволня секретарката Сонка, щото хем не ме известява навреме за графика със срещите, хем ласки не получавам... въобще, много съм недоволен.

 

Мрънкаш нещо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ragnos Значи само ще замомя без заплахи и мрънкане,че знаеш ли колко съм силна покрай тези тренировки... :lol: 

Сонка не следи постоянно всичко, пък и шансът да не дойда на тази среща е 50/50. Ако съм в сф, ще се включа.

  • Хаха 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, sonka88 написа:

@Ragnos Значи само ще замомя без заплахи и мрънкане,че знаеш ли колко съм силна покрай тези тренировки... :lol: 

Сонка не следи постоянно всичко, пък и шансът да не дойда на тази среща е 50/50. Ако съм в сф, ще се включа.

 

Ти нямаш сила едно пиене и сладко да спреш за 30 дена, пък си тръгнала със сила да ме плашиш. МолА ти са.  :28558:

  • Хаха 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Ragnos написа:

Я някой да ми обясни лафа за тЬолена, че не схващам.

 

За тази събота пак ви е бавна реакцията, докато се натуткате и се разбрах да пия с други хора. Освен това скоро ще уволня секретарката Сонка, щото хем не ме известява навреме за графика със срещите, хем ласки не получавам... въобще, много съм недоволен.

Ех, шефе така да ни зарежеш ...пък ний специално се напъвАхме да ти угодим. Трябва с повече секретарки да се сдобиеш:D

  • Хаха 2
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в събота е решено за следващата събота. По-навреме от това - здраве му кажи. Давайте тогаа да се разбираме отсега за Коледа :D

  • Харесвам 1
  • Хаха 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, кви са тия кодове и тайни, я споделете, че си умрем от любопитство! Тьоленче 666 мнения до -тук дявол знае какво се е получило:D

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биографията на BTS, бе. Зели сме една и за @Ragnos. Обществена тайна е, че той предпочита 2PM, ама тяхната @helyg още не я е написала :rolleyes::D

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaaaaaaaaaaa, чакай, аз за голямото нещо дето излезе майка си и баща си говорех, през Октомври, ако е истинско де :D

Иначе биографията не съм имала намерение да я купувам, прегледах вече няколко снимки из нета - както си и мислех, преведени някои неща на бг звучат безмислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, cucyta написа:

 Трябва с повече секретарки да се сдобиеш:D

 

Много добра идея. Може би като се сдобие с конкуренция, Сонка ще стане по-отговорна. :28558:

@seal_reinforce

трогнат съм за биографията, нямаше нужда. :D

П.П. Другата събота пак ме нЕма.

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...