Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Четвъртък 18:30 да бъде. :)  Тук

Близо е до метростанция Александър Малинов.

Резервацията е на името на Татяна Лозева. До скоро!

  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се радвам да се срещнем отново. Някои искат уикенда да се срещнем. Моето предложение е събота в китайския до Витошка. Ако има съгласни само час да уговорим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.12.2017 г. at 19:38, t_lozeva написа:

Кой иска да има форумна среща? Кога?

 

 

На 03.01.2018 год. (сряда)Танче, организирай нещата за китайския. Дядо Боби ще е в София - да пием по бира с пилешки хапки :) 

  • Харесвам 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тоя канцерогенен китайски. Предлагам едно доста по-хубаво местенце - Ейлхаус на Христо Белчев 47. Единственият проблем е, че масите им са за макс 6 човека, така че ако сме повече, ще сме на групички. Обаче храната и бирата им са top.

  • Харесвам 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало е там форумна, но не останах особено доволна, Това е футболна тясна бирария близо до Витошка. На масите има кранчета за бира, която си лееш сам. Китайския си е класика за мене...

  • Харесвам 3
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да попитам, срещата не трябва ли да бъде на такова място, че да можем да пообсъдим рождени дни, събития, кпоп партита и подобни неща? Това разбира се не изключва пиенето на бира където и да било. Въпросът е къде ще бъде по-удобно да си говорим. Ако това е целта, по-удачен ми се струва вариантът да ходим в китайския. Но ако искаме да се видим просто и да хапнем - Алехаус (аз така го знам) е добро място.

  • Харесвам 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих дошла, но и на мен ми се ще да сме повече хора. Все още не съм много навътре в нещата за да участвам в решаването на каквото и да било, но бих могла да дам някое и друго предложение :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели и неприятели, залипсвахме ли си?

Хайде, който може да дойде на бира и приказки на по китайско в ресторанта на ул."Неофит Рилски" другия  понеделник - 5.03.2018 г. 18:00 ч.

Форумна среща за всички без предварителна заявка.

Ще ви чакам ;)

Кой ще ми прави компания?

 

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...