Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

А в какъв часови диапазон се предполага да се осъществи срещата, че от 18 часа съм на представяне на книга в центъра, а пък ми се ще и при вас да дойда!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййййй, тъкмо си говорехме със Siera, че за четвъртък ни е идеално, щях да го предложа, но се забавих.... Иначе съм била там, печеш си да, трябва предварително да си запазиш местенце. В сряда след 8 мога да се присъединя, в четвъртък след 7, ще гласуваме ли :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като искам да се запозная с повече хора от форума и в сряда, и в четвъртък да има среща ще направя всичко възможно да посетя и двете. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, много тренираме всички, спортни натури ще излезем :D Аз в сряда за концерт няма как, понеже съм на тренировка, по-рано от 20:30 не мога да се класирам за където и да е. Така че четвъртък е най-добрия вариант. Трениращите в четвъртък, няма ли шанс да дойдат след тренировка - тъкмо да са се стегнали и да покажат мускули :P  В Младост ли остава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва идеята за ресторанта в Младост, че и ми е удобно от бач да се добера :). Инак четвъртък ми е по-удобен и на мен. Рагносе, стига тренирал, идвай да вдигаш бира от седянка :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Аз съм там. Ако не дойдете, ще напека месото и сама ще го изям! Ще тренирам вдигане на вилица и чаша. :beer: А утре отивам на концерта. Който е свободен, може да се присъедини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...