Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Бе не знам, ама тая седмица излиза новия Хари Потър. Не че има много Хари Потър у него :D

@helyg, ай заредете ми книгата, че да се отчета на сички фронтове. Шта черпя един Гриндълуолд, ма ти ше кажеш ся, че такова не гледаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дворовете ли не си намерила още? Няма я при нас засега. явно няма тираж в издателството по сведения на колеги. ако намериш бройка нейде изостанала само.

Иначе, да, аз и предните не съм гледала, не ме убивай с камъни. За сметка на това, в сряда ще ходя отново да гледам Шофьорът на такси, и в неделя ходих, сряда - пак. Ако някой иска да ми прави компания, добре дошъл е.

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@helygТаксиджията беше страхотен, ако имах време бих го изгледала още веднъж с теб.

Обаче вчерашния беше страшно разочарование.... Като изключим един два забавни момента в началото, през по-голямата част от времето се молех се да свърши. Язък за добрите актьори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Yoyo_ko написа:

@helygТаксиджията беше страхотен, ако имах време бих го изгледала още веднъж с теб.

Обаче вчерашния беше страшно разочарование.... Като изключим един два забавни момента в началото, през по-голямата част от времето се молех се да свърши. Язък за добрите актьори!

Ами хайде ела с мен, имам билети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На шести ред бяхме. И днес ще ходя, и утре ще ходя. Утре след филма ще ходим и да хапнем. Ако някой иска, да дойде в дон домат, дето е най-близо до дома на киното. След филма натам ще отидем.

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами следващия път. Тоя път се хванахме почти само тия, които ходихме на кино, с изключение на геройски избягалите и прибрали се на топло заради студа. Ама пък и сервитьорката не държеше да останем, така и не дойде, за да си поръчаме по още една бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ukio написа:

Някой ще ходи ли днес на новия филм на Наоми Кавас е в Одеон от 20.30?

Аз пак ги свърших като във виц купила съм си билет за съвсем друг филм. И сега вместо да гледам японска мистерия ще трябва да гледам френска комедия:huh::blush:

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...