Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

Добре, че съм по пижама и страдам тука в кревата, че ако се бях нашила да ви дирим из китайските, щехте да видите Левото Ленче в действие :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, пак ме отшиха откъм реакции, достигнах си лимита, ама пък като съм видна лайкаджийка:lol2:.Пък таз секретарка Ким ми изяде всички опции. Е, не ми стига опцията за един ден:lol2:, както казах по-рано.

Щеше да е хубаво да видя и нови лица, ама пусто като се закотвя в къщи и не ми се мърда.

Редактирано от cucyta
  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещах да напиша няколко думи за концерта, присъстващите да се чувстват свободни да допълват.

Не знаех какво пее този младеж, преди коцерта чух 3 негови песни, затова реално нямах очаквания - което означаваше, че само можех да се впечатля :) Оказа се доста симпатичен, добре изглеждащ, говорещ английски (роден бил и живял в австралия, което го обясни :) ). Наистина се забавлявах, пя освен свои и чужди песни, по-лирични, не толкова бързи (макар да се прокрадваше 1 такава по-динамична, мисля). Опита се да създаде настроение на непълната зала, ние отвърнахме - може да бяхме малко, но пък викахме като за 1000. 

Това е от мен, дргуо няма да коментирам.

Дано на следващия концерт да дойдете всички и да се намери някой по-многословен от мен да разказва.

  • Харесвам 1
  • Мерси 2
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, sonka88 написа:

Обещах да напиша няколко думи за концерта, присъстващите да се чувстват свободни да допълват.

Не знаех какво пее този младеж, преди коцерта чух 3 негови песни, затова реално нямах очаквания - което означаваше, че само можех да се впечатля :) Оказа се доста симпатичен, добре изглеждащ, говорещ английски (роден бил и живял в австралия, което го обясни :) ). Наистина се забавлявах, пя освен свои и чужди песни, по-лирични, не толкова бързи (макар да се прокрадваше 1 такава по-динамична, мисля). Опита се да създаде настроение на непълната зала, ние отвърнахме - може да бяхме малко, но пък викахме като за 1000. 

Това е от мен, дргуо няма да коментирам.

Дано на следващия концерт да дойдете всички и да се намери някой по-многословен от мен да разказва.

Благодаря:) Значи  еминало добре,радвам се.:) Да жалко е че залата е била много проазна,ама то се подразбира,защо:D Само да попитам някакви видеа вече има ли качени,защото не намирам никъде.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря:) Разгледах само снимките харесаха ми,и той и момичетата.Честно аз си мислех,че ще има нещо по-така като шоу,а то от снимките не си личи и е намало.Значи само е пял и нищо особенно.Не защото е солист,дори и те имат някакви шоута и правят нещо,а Ханбьол нищо.А и до колкото разбрах е имало маалко под 300 човека.Значи не съм изпуснала кой знае колко:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът си пееше прекрасно, то с такова посещение нямаше и как да се направи нещо "по-така". Гласът му беше достатъчно добър, че да си струва идването.

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...