Jump to content

Форумни срещи в София 2017-2019


Recommended Posts

преди 21 минути, helyg написа:

Има ли мераклии да ходим форумно на кино на филмите от седмицата на корейското кино?

То първо да излезе кога ще ги дават, пък тогава ще кажа. Че вчера ходих да питам в "Дома на киното" И ми отговориха, че няма още яснота за времето на прожекциите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cucyta написа:

... няма още яснота за времето на прожекциите.

Пише си ги филмите с ден и час, даже билети купих вече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи за кино не ме търсете, но ако направите някое китайско през седмицата (тази или другата), мога да прескоча след 19.30, че ви забравих дръпнатите очИ.  :28558:

 

П. П. Без този петък. :896767:

  • Хаха 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи,  за среща съм навита! Ама след маратона корейско кино, който ще си спретна понеделник, вторник и сряда. Четвъртък или петък?

За другата седмица говоря, тази нямам проблем. Когато кажете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Ragnos написа:

Начи за кино не ме търсете, но ако направите някое китайско през седмицата (тази или другата), мога да прескоча след 19.30, че ви забравих дръпнатите очИ.  :28558:

 

П. П. Без този петък. :896767:

Какво не ти харесва в киното? Изкарахме чудесно, когато ходихме със @speedy86 :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пак ходим тримата и уцелим някоя бозичка, може и да ме навиеш, но Бързакова се закле и плю три пъти, че с нас двамата повече никога няма да ходи, така че... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/26/2019 at 10:37 AM, helyg said:

Има ли мераклии да ходим форумно на кино на филмите от седмицата на корейското кино?

Ние с едни мацки сме се разбрели да направим един корейски ресторант по обед и след това на "Тунел" в Дом на китното

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...