Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Rainbow Eyes (2007)

Държава: Южна Корея

Година: 2007

Жанр: Мистерия / Трилър / Криминален / Драма / Екшън

 

Участват:

Kim Kang Woo

Kim Min Sun

Lee Su Kyeong

Choi Duek Mun

Jeon Chang Geol

Kim Min Seon

Kim Seong Ryeong

 

Сюжет: Инспекторите Чо Кьонг Юн и Пак Юн Джу са неразделими, откакто са влезли в полицейската академия. Един ден те се захващат със случай на млад богаташ - собственик на спортен салон, жестоко намушкан до смърт. Единствената следа в случая е кичур коса с кръвна група АВ, открит на местопрестъплението. Двамата инспектори определят инструктора по плуване като главен заподозрян в случая, но по-късно той е брутално убит по-същия начин. По-късно се разкрива, че двете жертви и трети човек са били в армията, където заедно са извършили някакво ужасно действие. Полицията смята, че убийствата са в резултат на отмъщение. Но докато идентичността на убиеца бавно се разкрива, инспектор Чо се натъква на друга шокираща мистерия…

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напук на обещаващото начало, филмът не беше чак толкова интересен (дори на места фрапиращо скучен).

Филмът е наситен с доста червена боичка, но най-точната дума, която го определя не е страшен, а извратен. Финалът пък направо ме хвърли в оркестъра - напълно неочакван и разбира се както би подхождало на подобен тип филми -

с фатален край.

 

 

За пръв път гледам филм с Kang-woo Kim, но ми направи силно впечатление като наистина добър актьор /със страхотна визия! :i love this: / .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си харесах И Су Гьонг от сериала Soulmate и се радвам, че гледах нещо друго с нея. Но ... как можаха?

 

 

да я сложат да играе .... даже не знам и какво се води това, момче, което станало момиче. Ужас! Пластичния хирург трябва да е най-добрия в света, за да е състояние да превърне едно момче, да изглежда толкова хубава. Е да филм е, но все пак е нереално. Да бяха взели някоя, която поне малко да има някоя и друга мъжка черта.

 

 

 

А филма си е шантав с малко табу тематиката в Южна Корея. Иначе е добър, историята е интересна и малко или много поучителна. Но най-съм си доволен, че си гледах Су Гьонг, въпреки че тук не се усмихваше много много, а тя има много сладка усмивка. thedemon1238 ще се съгласи с мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...