Jump to content

Ъпгрейд на форумната система


Recommended Posts

Определено са по-добре и дори и посвикнах вече, чак се зачудих с коя тема да остана, но все пак ще е синичката май:D

 

 Апропо, това новото, дето пише автор за известно време ме хвърли в размисъл, но го "разконспирирах" бързичко:lol2:

С други думи, харесва ми новата визия. Да ни е честита и огромно благодаря на тези, които се постараха да я има :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, debil4e написа:

Определено са по-добре и дори и посвикнах вече, чак се зачудих с коя тема да остана, но все пак ще е синичката май:D

 

 

Извинете за индианския въпрос, но има ли опция за смяна на фона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плъзнете до най-долната част на екрана. Под банера за Фейсбук има Български език и Тема. Кликвате на триъгъллничето до Тема и се появяват Стандартен изглед и Основна тема. Това са двата варианта.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен си ми харесва старата червена тема, но виждам, че другият вариант Default е по-събран. Дефакто така изглеждаха постовете преди ъпгрейда. Ще може ли да се намали ширината на постовете и за Main Red 2? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте:) Поздравления за трудът по обновяването на форумът,изглежда много добре така:) Пробвах и със синичкият вариант,също много добре стои:)

Докато си разглеждам темите,ми се появява често това:

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Не знам дале е заради това,че влизам тук само от телефонът.Преди да обновите форумът това нещо ми го нямаше.Обновявам си страничката и всичко е наред.Не знам как е при вас другите потребители дали е така,или може би от самият телефон да ми е.На мен не ми пречи,просто исках да споделя:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, parab написа:

Кой точно фон искаш да смениш?

 

Много се бях озадачила :dunno:

когато форумът се ъпгрейдна, бях на служебен компютър и се притесних, че всичко побеля. 

Вкъщи си е бежавко.

Сега вече ми стана ясно защо.

 Темите така ли ще си останат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ftisland написа:

Докато си разглеждам темите,ми се появява често това:

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Не знам дале е заради това,че влизам тук само от телефонът.Преди да обновите форумът това нещо ми го нямаше.Обновявам си страничката и всичко е наред.Не знам как е при вас другите потребители дали е така,или може би от самият телефон да ми е.На мен не ми пречи,просто исках да споделя:)

Това е, защото промените се правят в движение, докато форумът е пуснат, постоянно се сменят цветове, оправят се и други функции, нормално е, когато всичко бъде нагласено, няма вече да го виждате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, helyg написа:

Това е, защото промените се правят в движение, докато форумът е пуснат, постоянно се сменят цветове, оправят се и други функции, нормално е, когато всичко бъде нагласено, няма вече да го виждате.

Благодаря Ви много:)

Значи не е от телефонът ми и е временно:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди като натиснех маркирай форума като прочетен в някоя тема се маркираше само дадената тема, например Музика, Корея. Сега като натисна маркирай форума като прочетен маркира целия форум, може ли това да се промени някак да си е както преди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам за нещо, което не е от ъпдейта, ами и преди си беше така. Когато влизам от лаптопа не ми излиза банера за vbox, а като се логна от настолния компютър си излиза. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, felicyti написа:

Да питам за нещо, което не е от ъпдейта, ами и преди си беше така. Когато влизам от лаптопа не ми излиза банера за vbox, а като се логна от настолния компютър си излиза. :dunno:

На мен за някакъв момент точно като стана ъпдейта ми се показваше на лаптопа, сега отново не го виждам. От телефона го виждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...