Jump to content

Ъпгрейд на форумната система


Recommended Posts

Здравейте, имам един проблем и се надявам да може да се направи нещо. Често когато пиша в някоя тема забравям да отбележа, че искам да получавам съобщения за следващи отговори в нея. Но после когато се върна да редактирам вече няма бутон с такава опция. Може ли да се направи нещо или аз не съм наясно как може да стане това?

И пак забравих бутона за отговорите :D:D:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно, когато отговориш веднага след като си писал, коментарът ти се прибавя към предишния, както се случи по-горе. Но все още не съм сигурна, че това ще проработи всеки път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, двойните постове, когато са направени в кратък времеви период, автоматично се сливат. Можеш да настроиш от Профилни настройки/Настройки на известията, кога, как и за кое да получаваш известие.

Кои бутони ти липсват - Редактирай под мнението ти и Отговори в темата, така ли? Може ли да направиш един скрийншот?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скрийншотът го сложи като снимка в мнението си с директен линк. Не го качвай като файл, в момента не се отваря.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на хората, които са отговорни за настоящия вид на форума. Не знам как е изглеждал преди, но имайки възможност да се включа и в други форуми, ми направи впечатление колко лесно и удобно е всичко тук за потребителя. Така , че искам да Благодаря за добре свършената работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът е ъпгрейднат тази сутрин до последната версия. Ще видите промени, които се държат на това, предстои донастройване.

Ако видите неработещи функции или бъгове, пишете тук. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kaya Има я опцийката .. Горе в десен ъгъл има три точки натискаш ги и там е преместена тази опция.

 

Аз имам въпрос вече май не може да се пускат директни линкове за снимки.?

Трябва май да копираш самата снимка и така да пускаш дадена снимка.

И самите постове ми изглеждат леко смачкани. Има ли възможност да се разшерят.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя, ама като не чета всичко веднага, когато има отговор на питане, така се получава. Спамя си наляво и надясно със замах. :nunchako:Извинения, за което. И благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, смачкано е, щото в десния панел е изнесена информация за темата, вероятно с това ще свикна, макар грам да не ме интересува информацията там, но в темите за кино и сериали (но само там, за актьорите например е сбутана) е така, там си е разпънато. Заглавието на темата вече е откъснато само отгоре, че само страниците долу се премятат, още не знам как се редактира туй чудо, сигурно всяко за себе си

Цветовете обаче са ми несъвместими и ще е добре да се сменят, извадих си очите да си намеря писмото горе :blink:

Самият шрифт също е различен, по-изправен и ъгловат, и нещо като цяло ми е студено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, mrnkaloto said:

Цветовете обаче са ми несъвместими и ще е добре да се сменят, извадих си очите да си намеря писмото горе :blink:

Самият шрифт също е различен, по-изправен и ъгловат, и нещо като цяло ми е студено

 Подкрепям това мнение. Освен това яркостта е прекалена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото като предходния пост, беличко едно и докато се усетя какво ме дразни:lol2: Понеже нявсякъде съм с тъмен фон-някак ми е по-приятно-все още ми е странно, но ще свикна, къде ще ида:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...