Jump to content

Ъпгрейд на форумната система


Recommended Posts

Преди 5 часа, andi11 написа:

...

Все още не съм огледала напълно кое как е, но ми се искаше да си махна подписа, понеже заема цял декар място, но не виждам подобна възможност, някаква идея как да стане? И като цяло ми се струва, че някои подписи заемат прекалено много място с тези гифчета едно под друго. Бих отбелязала и още нещо:  като вляза в профила си, има една зелена лента, в която фигурират плюсовете под определението "обществена репутация", не че има нещо лошо в нея, но първоначално, (а и все още) ме кара да се усмихвам думата "обществена", може би форумна репутация или рейтинг, или друга дума би звучало по-добре, по мое мнение, разбира се, но това са дребни и незначителни подробности.  Цялостното ми мнение от новата версия е положително.

 

Анди, отиди си в профила от картинката ти най-горе вдясно, но не Профил, а Профилни настройки   - оттам можеш да коригираш подписа.

Благодаря за забележката за определението - преводът на български като цяло е малко дървен, но постепенно ще трябва да се коригира. Ще го променя това още сега.

 

Известията можете да си ги променяте сами на включено/изключено. Пуснах повечето да са избираеми. Ограничено е само изпращането на имейли, че да не влезем в някой спам списък.

 

За ppadding-a се надявам Сиера да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали ще може да върнете и българските значенца не само в раздела Каталог, но и другите раздели - примерно в раздел Корейски сериали. Така доста трудно се ориентирам кой сериал е преведен.

И ако може да не са така ярки маркерите за прочетен и непрочетен сериал или филм. Поне на мен много ми дразнят на очите. Прекалено много всичко е светло.

Но ми харесва много, че вече като спра с мишката на линка за даден сериал мога ди виждам всичко за него, без да се налага да го отварям. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът бе ъпгрейднат до по-нова версия.

Изгледът му се промени малко, но ще се опитаме да го върнем най-близък до предишния (червената тема най-вече).

 

Ако някой забележи някакви странности, моля да пише в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах така се надявах темите на сериали или филм да не са разчекнати но ако е така поне от първи път да се оправят а не събираш ги даваш запомни и нищо пак така до 3 пъти...доста обезкоражаващо ако оправяш теми...:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, speedy86 написа:

При всеки опитда се маркира раздел като прочетен, изскача въпрос за потвърждение. Може ли да се махне?

Подкрепям, досадно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още след първия ъпдейт сложих Матнума..... Викам си като е гарга поне да е рошава. Така или иначе ми беше трудно да свикна с промените поне с магнума ми е една такава шаренийка, като на циганска сватба (истината е, че контраста между потока с мненията и фона не е толкова голям, като при червената тема затова ми харесва повче)! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което не ми харесва е, че като влизам в дадена тема няма опция непрочетени мнения както преди. Трябва да мина през всички непрочетени та да стигна до тази която ме интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/22/2017 at 12:22, speedy86 написа:

При всеки опитда се маркира раздел като прочетен, изскача въпрос за потвърждение. Може ли да се махне?

Не, попитах съпортта, направили са го да те пита за потвръждение и остава така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях нещо забавно , а може и нарочно да е така. Като последвам някоя тема, например, ми излиза надпис: "Вашите настройки ЗА обновени". Наистина ми звучи малко като азиатец да говори български, но ...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, cucyta написа:

Днес видях нещо забавно , а може и нарочно да е така. Като последвам някоя тема, например, ми излиза надпис: "Вашите настройки ЗА обновени". Наистина ми звучи малко като азиатец да говори български, но ...:D

Мерси за забележката. Оправено е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,не знам дали тук е мястото да си изкажа мнението,ако не е ме извинете.Само искам да кажа,че така много повече ми харесва като сте сложили този ярък жълт цвят,за разлика от тъмно червеният.Благодаря на тези които са избрали жълтият цвят.Надявам се да остане така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...