Jump to content

Ъпгрейд на форумната система

АdmiН
 Share

Recommended Posts

След дълги часове на планиране и тестване новата версия на форума е вече онлайн. Беше наложително да се направи, защото старата версия вече не се поддържа от създателите. Има промени както по отношение на функционалност, така и във външния вид. Предстои излизане на нова подверсия лятото, която ще добави още допълнителни функции като бутони с различни реакции например. Не гарантирам, че всичко ново ще допадне на всички, но нямаме особен избор и трябва да се адаптираме.

Има налични три теми за изглед, които можете да смените от менюто най-долу с име ТЕМА.

Раздел Субтитри, който беше в сайта, сега е интегриран модул към форума и ще намерите линк към него в основното меню. Всички файлове от преди са прехвърлени, като са запазени имената и категориите, както този, който ги е качил. Ще се наложи преводачите и редакторите, които ще продължат да качват субтитри, да минат през период на обучение как точно да го правят, за което ще пусна тема в подфорум Субтитри.

Скоро ще пуснем и обновения вид на сайта, необходими са само още малко поправки.

Ако имате въпроси или забележки, пишете тук и ще се опитаме да разрешим проблемите. 

• Upvote 23

Питам тук, защото в темата за питане и в целия раздел "Добре дошли", не излиза долу опция за изказване мнения.  Защо? Имам въпроси за някои неща от новия форум, а няма как да ги задам.

Честно казано, не съм очарована.Опциите са по- малко, прегледността е по-лоша и е по безцветно и безлично.Даже някои  от мненията  ги е хванала липсата.:28558:.

Знам, че са вложени много усилия, много благодарско за което! Каквото-такова, ще привикнем.

Та, къде да питам, каквото не ми е ясно?

Интересно, дори в момента излизат нови мнения в темата "Ъпгрейд на форумната система", а при мен опция за писане там няма

Edited by Lawandula

Аз също имах въпроси ама явно цялия раздел е "забранен". Много ми е трудно да се ориентирам..... Честно. Защо няма бутон за ново съдържание(както беше преди) ? Направих си някакъв филтър в непрочетени(или нещо подобно, активности) влизам в някоя  тема и после излизам (без да искам) тя изчезва и трябва да ходя да я търся от основния форум в разделите. Аз ли нещо не разбирам или вече е такава схемата?

Благодаря от сърце за труда! Малко японско звучи / без сърцето, де/.

Донякъде съм наясно за каква къртовска работа от ваша страна иде реч...

Скоро си говорехме с Лазето, че върви кампания за подновяване на линковете на филми и сериали

във водещите теми и това го правят само няколко души. + Линкове на суб.

Наистина зверска, уморителна работа. Благодаря и поклон за всичко.

• Upvote 4

Благодаря, че сигнализирахте за проблема с липсата на достъп до теми в раздел "Добре дошли". Ще се постараем възможно най-бързо да го разрешим.

За момента задавайте вашите въпроси тук. След справяне с проблема мненията ви ще бъдат преместени в "Добре дошли".

Аз лично харесвам Магнум темата. Малко е шаренка, но става. По-добра е от червената.

Не съм съгласен, че опциите са по-малко. Тъкмо обратното, повече са, но трябва малко време за свикване. Още повече, приемете сегашният форум за бета версия, тъй като тепърва ще се тестват новите неща и се очакват още доста промени. Като се има предвид, че само един човек трябва да ги върши (parab), начинанието не е леко и е доста времеемко.

• Upvote 4

Търпението на хората е същото като докато чакат субтитри :lol:, искат ги веднага :ph34r:, ако може преди филма.., тука същата работа.., малко неудобство и веднага искаме на секундата да се оправи всичко, ама ако опре на конкр.човек да си отдели от свободното време за нещо, за което не му се плаща и трябва да се лиши от семейството си, от съня си..., малко хора биха се навили...

Файтинг:thanks:

tumblr_md1ioc0en61r9lo2zo1_500.gif

• Upvote 5

Сонихриси, успокой топката. Нищо не е махано нарочно или с цел да страдате, просто и за нас форумната система е нова и иска малко свикване. Това важи и за всички останали.

Така и не разбрах, защо едни могат да пишат в "добре дошли", а други не.Понапънах се да намеря обявените три изгледа в така наречените "теми", както е обявено, но ни теми намерих, ни изгледи.Подписи май също няма. Спойлерът и него не виждам и куп други работи.

И не мисля, че има нужда от нравоучения от дежурните нравоучители (нямам предвид админи и модератори, демек шефове). Ясно, че , каквото-такова, връщане назад няма, но ай оставете хората поне да си кажат.

е дадох ли тон ме интересува , хахаха .... шегувам се . Parab ти си човека , Faiting ... :D , но да знаеш ,че много , ама много си ми липсват онези щури емотиконки ... сарание ...

24 minutes ago, Lawandula said:

Така и не разбрах, защо едни могат да пишат в "добре дошли", а други не.Понапънах се да намеря обявените три изгледа в така наречените "теми", както е обявено, но ни теми намерих, ни изгледи.Подписи май също няма. Спойлерът и него не виждам и куп други работи.

И не мисля, че има нужда от нравоучения от дежурните нравоучители (нямам предвид админи и модератори, демек шефове). Ясно, че , каквото-такова, връщане назад няма, но ай оставете хората поне да си кажат.

то никой си ги няма подписите . липсват ми и те .... някои от тях доста ме забавляват докато чета мненията ( ама си и разсейват деба, ама пък кво ти пука )

Ако говориш за цветовите теми, те са най-долу на страницата (в червената част, надпис Theme.) Спойлерът е емотиконка с оченце, точно до смайлитата.

И някои сме доброволци. ;)

Преди 1 час, Lawandula написа:

Благодаря на всички за активността. Радвам се на всички забележки, защото така ще можем да изчистим по-бързо нещата и да ги поправим. Повече очи, повечеч страни се виждат.

Оправих правата за Добре дошли - вече трябва да можете да пишете в него всички.

Абадор, ще погледна за подписите, не знам защо липсват. Може би всеки трябва да си добави в профила отново.

• Upvote 1

Преди 21 часа, Yoyo_ko написа:

Аз също имах въпроси ама явно цялия раздел е "забранен". Много ми е трудно да се ориентирам..... Честно. Защо няма бутон за ново съдържание(както беше преди) ? Направих си някакъв филтър в непрочетени(или нещо подобно, активности) влизам в някоя  тема и после излизам (без да искам) тя изчезва и трябва да ходя да я търся от основния форум в разделите. Аз ли нещо не разбирам или вече е такава схемата?

Можеш да ползваш бутона за Непрочетено съдържание и там да си настроиш филтър, както правилно си се ориентирала. Темата изчезва, защото се води прочетена, а филтърът показва само непрочетеното. И на мен това ми липсва, защото много го ползвах. Сега трябва да смениш вместо Непрочетено съдържание - да показва Всичко.