Jump to content

Recommended Posts

От инстаграм профила на Пе Ду На:

d3b061e41b8171bf.jpg

 

Гора от тайни е спечелил наградата за най-добра драма за тази година. Очаквано, много очаквано, но пак се радвам ужасно много на новината. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ!МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ПРЕВОДАЧИТЕ ЗА ЧУДЕСНИЯ ПРЕВОД!МОЖЕ ЛИ ДА МИ ОТГОВОРИТЕ ,ДАЛИ СКОРО ЩЕ ИМА ПРЕВОД И ЗА ПОСЛЕДНИЯ  16 ЕПИЗОД?

ПРИЯТНА РАБОТА И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея корейски сценаристи от къде я измислиха тая лоботомия при условие, че е забранена от средата на миналия век !? Или те още там си живеят....

Героят дето я претърпя не ми се вижда да е 50-60 годишен към момента на действието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в последната серия нямаше наистина изненади(леко ме разочарова, защото докато си чаках бг буквите мина малко време от гледането на предишните серии и го натоварих с повече очаквания...), НО.. и за мен думите на бившия главен прокурор "Забави малко" ми отекват в съзнанието..., ОБАЧЕ още по-силно впечатление ми направиха думите на Ши Мок, че бившия главен е чудовище..., ама наистина, не както сам той си е мислил да СЕ ПРЕДСТАВИ пред света като чудовище, че да натежи като аргумент, а си е наистина чудовище... (ако прокурорите си вършеха съвестно работата, света щеше да е по-малко на двете крайности... -  да съдиш човека, дето продава боклук за 3000вона и откраднал от бедност, а вечер да пиеш с хората, дето на една бутилка решават кои милиони да откраднат, щото прокурора ще ги покрие..)

 

просто на света има твърде малко хора във всички сфери, които могат да останат недокоснати от мръсотията наоколо..., дори за безобидни уж неща..., започнеш ли да си затваряш очите.., се почва тъкмо от такива неща..., безобидни..., после няма връщане назад.., само бягство (самоубийство) или наказание..., ако решиш, че те мори съвестта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето заради този сериал, изгледан маратонно, си зарязах и работата, и всичко... даже за череши не отидох.

Страхотна игра на актьорите и много добър сценарий. Хареса ми, че този обран от емоции герой беше в центъра, сериозен и неподатлив на ставащото около него, действаше ми омиротворяващо на фона на интригите. Какво като не се усмихва! Смешно си е, когато такъв човек те попита "Какво ти е на устата?" само защото си си сложила за първи път червило :28558: 

А пък това загадъчно "чудовище", за което до края се питах точно докъде се е окалял(о)... 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е официално - "Secret forest" ще има втори сезон!!! Дано само да успеят да привлекат всички актьори от първи сезон да участват отново - tvN’s “Forest Of Secrets” Confirmed For Season 2. И отсега да си кажа - ще преведа и този сезон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, eowina написа:

Вече е официално - "Secret forest" ще има втори сезон!!! Дано само да успеят да привлекат всички актьори от първи сезон да участват отново - tvN’s “Forest Of Secrets” Confirmed For Season 2. И отсега да си кажа - ще преведа и този сезон!

Чудесни новини. Това лято пак го гедах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде ми се мярна информация, но сега не мога да я открия, за да сложа линк - а тя беше, че главният актьор е потвърдил участие, докато Пе Ду На обмисля предложението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bealonenomore написа:

Някъде ми се мярна информация, но сега не мога да я открия, за да сложа линк - а тя беше, че главният актьор е потвърдил участие, докато Пе Ду На обмисля предложението.

 

Не се тревожи - линкът, който съм дала води до обновена статия, в която се уточнява информацията, която споменаваш ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен! За пръв път корейски сериал да има по-силна втора част, да няма излишни сцени, детайли и прочие.

Не съм се опитвала да гадая кой е убиецът, за разлика от повечето тук. Гледах серия след серия, наслагвайки пласт върху пласт.

 

Разбра се, че всичко е навързано и не един е виновен. Нямаше черни и бели, а само сиви персонажи. Абсолютната реалност.

Образът на прокурор И беше най-противоречив. Явно доста се е борил със себе си. 
С ретроспекцията в последната серия показаха какъв е бил в началото, когато е впечатлил Ши Мок.
Дори жена му му каза, че заради това се е влюбила в него. Затова той не й каза нищо до последно.
Показаха какво могат да направят парите, политиката и властта с идеалите на един човек.
В една от сериите той кажа на жена си, че търпи баща й само заради нея. Любовта го въведе в този свят, амбицията и егото го довършиха.
Усмивката накрая беше обнадеждаващ завършек, въпреки всичко.

 

Радвам се, че ще има втори сезон, но само ако е със същите актьори. И все пак (за мен) не успя да надмине "Сигнал" като усещане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Сезон 02 към актьорския екип се присъединяват нови лица - "Jeon Hye Jin Joins Bae Doona, Cho Seung Woo, Lee Joon Hyuk, And More In Season 2 Of “Forest Of Secrets”" . :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"tvN" пуснаха снимки от първото четене на сценария на сезон 02, което се е провело през януари - "Cho Seung Woo, Bae Doona, And More Gather For Script Reading Of 2nd Season Of tvN’s “Forest Of Secrets”" . Сериалът ще започне през август след като приключи излъчването на "It’s Okay to Not Be Okay".

 

Forest-of-Secrets-2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. Стегнато, без локуми, логически изпипано действие от началото до края.

Yoon Se Ah доста преиграваше. Добре, че екранното й време беше сравнително малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добър проект. Сложен, но в същото време интригуващ. Страхотен актьорски състав. Музиката е вълшебна, абсолютно на място. Операторско майсторство - на ниво. Бисер сред всичката лигавщина. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как така до сега не съм попадал на този сериал. Явно се е изгубил някъде из форума. Преди да го започна нямах някакви очаквания, въпреки че набързо прегледах коментарите тук и видях, че са позитивни. След 2ра или 3та сериал си дадох сметка, че сериалът е доста добре направен, много добър сюжет, много добре подбрани актьори и ми се стори, че са искали да го направят колкото се може по-реалистичен. Нямаше преиграване, нямаше реване на сила, не ти казваха директно какво да мислиш. А самата история беше толкова завъртяна, че до последните моменти на дадена развръзка, не знаех какво ще се случи. Бих изгледал и втория сезон, така че търпеливо ще изчакам някой да реши да го преведе.

 

Оценка 10/10. Перфектен сериал! Но това не го прави най-любимия ми. Може би го слагам след Secret Garden, Sad Love Story, One Ordinary Day и може би някой друг, който не се сещам сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, d3Mn написа:

Не знам как така до сега не съм попадал на този сериал. Явно се е изгубил някъде из форума. Преди да го започна нямах някакви очаквания, въпреки че набързо прегледах коментарите тук и видях, че са позитивни. След 2ра или 3та сериал си дадох сметка, че сериалът е доста добре направен, много добър сюжет, много добре подбрани актьори и ми се стори, че са искали да го направят колкото се може по-реалистичен. Нямаше преиграване, нямаше реване на сила, не ти казваха директно какво да мислиш. А самата история беше толкова завъртяна, че до последните моменти на дадена развръзка, не знаех какво ще се случи. Бих изгледал и втория сезон, така че търпеливо ще изчакам някой да реши да го преведе.

 

Оценка 10/10. Перфектен сериал! Но това не го прави най-любимия ми. Може би го слагам след Secret Garden, Sad Love Story, One Ordinary Day и може би някой друг, който не се сещам сега.

 

Бройката изписани страници за даден сериал, доста често дават насока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...