Jump to content

Recommended Posts

Толкова време се въздържах да започна сериала, с намерението да изчакам българските субтитри, но накрая се предадох. Изгледах накуп излезлите 12 серии и нямам търпение за следващите. Наистина един от най-добрите сериали в жанра, които съм гледала.

Spoiler

Колкото и да го мисля, до този момент, основния заподозрян за извършител на убийството, ми е бившия съученик на Хуанг Ши Мок. Доста нишки водят към него, а в същото време най-малко го дават и нашия прокурор изобщо не го разследва за момента. Взе го в екипа, да го държи под око като възможен враг и толкоз. Прокурорите, бизнесмена, жените, ясно, че не са, те са забъркани в другите схеми, които постепенно се разкриват. 

Този прокурор ли е, следовател в прокуратурата ли е, дето го дадоха с татуировката в последната серия е виновен може би само за случая с момичето. Отделен въпрос е, защо се е размотавал с гол торс пред нея, ако е човека, който я е отвлякъл и ранил. D.J. вероятно са инициалите на загиналия му син. Убития беше предизвикал катастрофа, дали сина му не е загинал в нея и затова да отмъщава? Или просто за пореден път ни повеждат по следа, която ще разкрие нещо друго, но не и убиеца. Ще видим, какво ще излезе с него, но засега продължавам да мисля, че убиеца е защитника на човешките права.

Човека с чадъра най-вероятно е секретаря на бизнесмена (тъста), той го изпрати с "мокра" или поне "натопяваща" поръчка да озапти тези, които му слагат прът в колелата и му провалиха сделка за милиарди.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го гледам онлайн с английски субтитри през дадения линк. Някакви други предложения....А от първия линк avitaz... не мога да се регистрирам, за да го дръпна..на руски не ме кефи.... помогнете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.07.2017 г. at 9:06, gerrganka написа:

Не мога да го гледам онлайн с английски субтитри през дадения линк. Някакви други предложения....А от първия линк avitaz... не мога да се регистрирам, за да го дръпна..на руски не ме кефи.... помогнете...

Дърпай го оттук: :click:

А онлайн може да го гледаш от viki, viewasian или dramafever. Препоръчвам втората платформа.

desini, и аз като теб отначало

 

мислех, че тъстът може да е поръчал на секретаря си да натопи Хуанг Ши Мок, той от началото искаше да го вземе за изкупителна жертва, особено сега, когато тръгна да разследва дъщеря му...Но като видях какви погледи хвърля секретарят зад гърба на шефа си, почнах да се усъмнявам, че може и сам да крой нещо

Все още не се знае онзи с чадърчето какво търсеше в апартамента на Ши Мок. Засега мисля, че е защото искат да го натопят за нещо, но не е сигурно това.

Иначе бившият съученик и на мен ми е напред в листата със заподозряни. Но пък то, абсолютно всеки е за нещо заподозрян, това е и целта де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, desini написа:

Толкова време се въздържах да започна сериала, с намерението да изчакам българските субтитри, но накрая се предадох. Изгледах накуп излезлите 12 серии и нямам търпение за следващите. Наистина един от най-добрите сериали в жанра, които съм гледала.

  Покажи скритото съдържание

Колкото и да го мисля, до този момент, основния заподозрян за извършител на убийството, ми е бившия съученик на Хуанг Ши Мок. Доста нишки водят към него, а в същото време най-малко го дават и нашия прокурор изобщо не го разследва за момента. Взе го в екипа, да го държи под око като възможен враг и толкоз. Прокурорите, бизнесмена, жените, ясно, че не са, те са забъркани в другите схеми, които постепенно се разкриват. 

Този прокурор ли е, следовател в прокуратурата ли е, дето го дадоха с татуировката в последната серия е виновен може би само за случая с момичето. Отделен въпрос е, защо се е размотавал с гол торс пред нея, ако е човека, който я е отвлякъл и ранил. D.J. вероятно са инициалите на загиналия му син. Убития беше предизвикал катастрофа, дали сина му не е загинал в нея и затова да отмъщава? Или просто за пореден път ни повеждат по следа, която ще разкрие нещо друго, но не и убиеца. Ще видим, какво ще излезе с него, но засега продължавам да мисля, че убиеца е защитника на човешките права.

Човека с чадъра най-вероятно е секретаря на бизнесмена (тъста), той го изпрати с "мокра" или поне "натопяваща" поръчка да озапти тези, които му слагат прът в колелата и му провалиха сделка за милиарди.

 

Две станахме. Аз от първа страница съм заложила на него, но никакъв мотив за сега или нишка в тази посока.

Off Topic

Другото е ясно DJ- 07 , тоя има поне мотив. За съученикът, обаче,  единствено видяхме, че щеше да остане без пръсти от капака на пианото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, itadakimasu написа:

Дърпай го оттук: :click:

А онлайн може да го гледаш от viki, viewasian или dramafever. Препоръчвам втората платформа.

desini, и аз като теб отначало

 

  Покажи скритото съдържание

мислех, че политикът(тъстът) може да е поръчал на секретаря си да натопи Хуанг Ши Мок, той от началото искаше да го вземе за изкупителна жертва, особено сега, когато тръгна да разследва дъщеря му...Но като видях какви погледи хвърля секретарят зад гърба на шефа си, почнах да се усъмнявам, че може и сам да крой нещо

 

Все още не се знае онзи с чадърчето какво търсеше в апартамента на Ши Мок. Засега мисля, че е защото искат да го натопят за нещо, но не е сигурно това.

Иначе бившият съученик и на мен ми е напред в листата със заподозряни. Но пък то, абсолютно всеки е за нещо заподозрян, това е и целта де.

Компютърът ми не е кой знае какво, но не тръгва онлайн, а от линка за сваляне, който ми предлагаш нищо не се получава, препращаме в други сайтове....

Току-що, gerrganka написа:

Компютърът ми не е кой знае какво, но не тръгва онлайн, а от линка за сваляне, който ми предлагаш нищо не се получава, препращаме в други сайтове....

Нямах проблеми с kissasian, но имат някакъв проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gerrganka написа:

Компютърът ми не е кой знае какво, но не тръгва онлайн, а от линка за сваляне, който ми предлагаш нищо не се получава, препращаме в други сайтове....

Нямах проблеми с kissasian, но имат някакъв проблем...

Ура, пробвах отново през kissasian, само че смених сървъра на kissasian beta  и ураааа тръгна, благодаря все пак!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gerrganka, препраща те към безплатни хостинг платформи, от които да сваляш сериите. От такива се сваля най- бързо и ефективно, докато не изтече давността на качения файл, разбира се. Но за онгойнг продукции те са най- удобният вариант за сваляне. Но щом вече си намерила сайт за гледане, приятно! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Lawandula said:

Две станахме. Аз от първа страница съм заложила на него, но никакъв мотив за сега или нишка в тази посока.

  Hide contents

Другото е ясно DJ- 07 , тоя има поне мотив. За съученикът, обаче,  единствено видяхме, че щеше да остане без пръсти от капака на пианото.

 

 

Spoiler

Да, конкретен мотив още не е ясен, но то ако се знае ще се знае и убиеца, а аз се надявам разкриването му да стане в последния епизод. 

Защо мисля аз, че е съученика. Може да иска да си отмъсти на нашия прокурор, заради потрошените на пианото пръсти и затова да го забърка на местопрестъплението. Беше казал, в 1-ва или 2-ра серия, че работи в малка строителна фирма - може да е работил във фирмата на убития и да му е имал зъб за нещо или да е имал собствена строителна фирма и убития нещо да го е прецакал и той да е фалирал и това да е мотив да го убие. Ако го е познавал е бил наясно с корупционните схеми и целта му е всичко да излезе на светло. Познавал е и телевизионния техник, каза, че ходели в една църква, адвокат му намерил и т.н., още нещо което го свързва с постановката на убийството. Каза, че имал познат в редакцията на вестника, публикувал писмото на информатора. Може чрез него да е разбрал, за директора и че ще публикуват писмото. Освен това, когато екипа беше поканен на вечеря от главния прокурор и жена му,  си размениха много странен поглед с жената, сякаш се познават, а и тя звънеше по телефона на някой, който засега е неизвестен. Отделно дето този бивш съученик се появява навсякъде и изражението му е съвсем различно, когато никой не гледа към него. Определено доста неща крие и се преструва, но дали е убиеца. За сега смятам, че е той, но ще се радвам да ме изненадат на финала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, преводът върви, но наистина поради заетостта и на мен, и на eowina, може би ще се позабавим малко. Съжалявам. Но със сигурност ще има превод. :)

Така...разбрахме го този с чадърчето, само дето не е било, за да натопят нашия човек, а за да го сплашат.... ама са сбъркали човека, нашият е железен!

Не мога да не се накефя как вървейки към финал нещата станаха още по- заплетени, а напрежението е двойно.

Финалът на 13-та ме натъжи...не й симпатизирах, но това...:( 

Като цяло, поглеждайки на нещата ретроспективно,

 

макар държането на Йонг Ън Су да ме влудяваше на моменти, тя беше може би втория най- свестен персонаж след Хан Йо Джин. Колкото и да се опитваше да играе мръсни игри, защото беше наранена от станалото със семейството й, просто не беше това за нея, не е от безскрупулния тип хора... Опита се да навлезе в един свят, който не беше за нея и неадекватността й(по- скоро неопитността й) си личеше. Честно казано, много жал ми стана за нея. Точно, защото осъзнах, че нейният персонаж винаги е бил сред положителните, но маниерът й беше първото нещо, което забелязва човек и се подвежда по това.

Въобще, тази сценаристка е голяма гадинка(в положителния смисъл на думата, по- скоро е хитруша), през цялото време буквално ни навираше дразнещия начин на държане на Йонг Ън Су, за да може след въпросната случка да ни промени изцяло мнението за нея, когато видим в перспектива действията й. 

Друго,

 

наистина започвам да се чудя, Хуанг Ши Мок дали пък наистина не се държеше леко по- грубо от обичайното за него с нея? Може би, защото е забелязвал, че тя проявява някакъв интерес към него, а той е безчувствен към такива неща и затова. Но пък може и да греша, може би заради това, че тя все се въртеше около него и държанието му спрямо нея на фона на това да изглежда по- грубо. Но дори и Хан Йо Джин му каза, че трябва да се държи по- мило с нея.

Продължавам да се съмнявам, че

 

точно този с татуировките е и убиецът на Пак Му Сонг, други все още са ми заподозрени за това деяние

А екипът си беше много стабилен(без 07 нали), макар че беше ясно, че ще ги разпуснат.

c7509ac7fc0f070c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

И аз мисля, че секретарят е по-скоро убиецът на прокурорката, изпратиха го зад граница набързо. Вярно, че споменаха за служба в специалните части на прокурорчето, но не ми се вярва той да я уби.Пък и намекнаха, че се различава от предишните две Зетят,  явно е мислел да спретне номер на тъста и оттам са навързани прокурорчеето с татуто, бащата на убитата и т.н и събитията. И все още съученикът не си е казал последната дума.;)

Колкото до убитата, по повод споменатото горе в коментарите- голяма лепка беше, че и пъхла.Резонно изгоря, та бащата да проговори. Ши Мок от какъв зор да се държи по-мило с нея.

 

Най-после забелязах леко  недоглеждане във визията на Ши Мок, при цялата перфекност. Като си махна наш герой абоката от ръката нямаше ни следа, ни кръв, но това да е кусурът- против уроки.:28558:

Ето ги всички сладури

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз сега си припомних една важна подробност:

 

Разговорът между И Чанг Джун и тъст му, когато вторият му каза да намери изкупителна жертва и така да я направи убиец.... Според мен е под съмнение вината на Йон с татуировките....Почти съм сигурна, че не е убил той Йонг Ън Су, както и Пак Му Сонг, засега му приписвам само отвличането на Ким Га Ин..Нали видяхте момента, в който спря ръката си да удари Хан Йо Джин?

Връщам се на първоначалната си теория, че

 

Зад всичко седи бизнесменът/тъстът, той е искал да прикрие свои мръсни сделки с убийството на Пак Му Сонг, най- вероятно секретарят му е убиецът...

Но да, да не забравяме и съученика... и него тепърва ще го разберем какъв е.

Иначе аз признавам, че толкова не се бях натъжавала на корейски сериал от много време. Не мисля, че въобще бяхме прави да виждаме

 

Йонг Ън Су в такава светлина....При мен поне мнението за нея се промени изцяло. Чист човек беше тя и като такъв умря, макар опита й да навлезе в мръсотията.

Но това решение на сценаристката е разбираемо, сега бившият министър ще проговори. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, itadakimasu написа:

Да, аз сега си припомних една важна подробност:

 

  Скрий съдържанието

Разговорът между И Чанг Джун и тъст му, когато вторият му каза да намери изкупителна жертва и така да я направи убиец.... Според мен е под съмнение вината на Йон с татуировките....Почти съм сигурна, че не е убил той Йонг Ън Су, както и Пак Му Сонг, засега му приписвам само отвличането на Ким Га Ин..Нали видяхте момента, в който спря ръката си да удари Хан Йо Джин?

 

Връщам се на първоначалната си теория, че

 

  Скрий съдържанието

Зад всичко седи бизнесменът/тъстът, той е искал да прикрие свои мръсни сделки с убийството на Пак Му Сонг, най- вероятно секретарят му е убиецът...

 

Но да, да не забравяме и съученика... и него тепърва ще го разберем какъв е.

Иначе аз признавам, че толкова не се бях натъжавала на корейски сериал от много време. Не мисля, че въобще бяхме прави да виждаме

 

  Скрий съдържанието

Йонг Ън Су в такава светлина....При мен поне мнението за нея се промени на 360 градуса. Чист човек беше тя и като такъв умря, макар опита й да навлезе в мръсотията.

 

Но това решение на сценаристката е разбираемо, сега бившият министър ще проговори. 

Off Topic

По тялото на дъщерята има два удара с нож-един в стомаха и един в шията. Смъртоносен е вторият-възможно е първият удар да е от прокурора, а вторият от секретаря на богаташа. Защото липсват документите, които са били в прокурорката по това време. Но може и двата удара да са от секретаря. 

Просто седя и си гледам с удоволствие и не искам да знам нищо преварително или да гадая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много й се кефя на сценаристката, все успява да ме изненада.

 

Spoiler

Мислех си, че ако убиват някой от прокурорите, то това ще е Со, който си вре носа навсякъде и е в състояние да предаде абсолютно всеки, но не очаквах да е Ън Су. Жалко за момичето, аз й симпатизирах през цялото време. Що се отнася до Ши Мок, той беше резервиран към нея, защото в началото я подозираше, а след това баща й беше от основните му заподозряни и съответно не искаше тя да знае подробности от разследването.

За сега подозренията ми са, че Пак Му Сонг е убит от съученика (хахаха, тук яко съм се запънала на този вариант), Ким Га Йон е отвлечена и ранена от прокурора (не ми прилича на убиец този човек, а и сто пъти казаха, че целта на престъпника е била тя да остане жива. Като бивш морски пехотинец, той много добре е знаел, как точно да я намушка без да я убие), Ън Су е убита от секретаря на тъста. 

Много скрита лимонка ми е секретаря на президента. Май само се прави, че слуша тъста си и действа в негова полза, а всъщност подмолно се опитва да го унищожи. Малко като под прикритие все едно в това семейство е влязъл. Или поне с годините се е осъзнал и иска да оправи нещата, използвайки непоколебимия Ши Мок.

Това са си моите логически разсъждения, но от сценаристката очаквам абсолютно всичко, включително и да изкара убиец Ши Мок, че с неговите мозъчни проблеми, агресия, припадъци и т.н. да не му измислят само някое раздвоение на личността!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Нали трябва всичко да има мотив

Да предположим, че зетят е тръгнал срещу тъста и е въвлякъл в това бившия министър и приближени от прокуратурата.  После Пак Му Сонг му праща ученичката, за да има с какво да го шантажира.Видяхме я колко бързо излезе в коридора от стаята му, но лампата му е светнала. Вкарва и Ши Мок в играта, защото знае колко праволинеен е. Спретва убийството на Пак, по-вероятно с бившия пехотинец( там покрай катастрофата, той явно има някакъв мотив да е със зетя).Съученикът е вариант също, но нищо не знаем за него. После татенцето поема командването и зетят, за да се застрахова праща 07 да обезвреди ученичката. Колкото до прокурорката, тя не е нацелила времето и мястото. Биг босът нареди на секретаря да обезвреди министъра и тя случайно изгоря, като тоя имитира предните престъпления. 

 

Но, както Кидо казва," току-виж убиецът се оказал праплеменника на чистачката на втория етаж в Прокуратурата" :28558:

Браво на сценаристката. До последно ни пуска по пързалката.

 

Изгледах и първи епизод на това,  който ще да е подобен, но се вижда как в сравнение с тоя, издиша още от първи епизод.

Off Topic

 

Falsify [2017]Jojak / Fabrication / Manipulation
조작

Falsify

 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, някой спомня ли си как споменаха гаджето на Ън Су? Някой си Хьон Чол, дето бил пипкав с техниката- като телевизори нали. Що ли си мисля, че сега в последните две серии ще изплува на повърхността, макар да бе споменат еднократно...

Иначе,

 

спирам да се съмнявам в съученика.. поне спирам да го подозирам за нещо лошо и гнило. Припомних си как, когато скандалът с действията на Ши Мок като малък избухна, той също писа коментари, че Ши Мок му е посегнал, но го защити за разлика от другите. Не ми изглежда като човек способен на нещо лошо, виж на нещо долно може.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо мислене пада! 

Spoiler

Предполагам, че бившият пехотинец не е убил прокурорката. Истинският убиец също ще напуска страната и дори може да е на летището по същото време, когато заловиха Йон.

Досега оценка 10/10!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...