Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Best Hit(최고의 한방)

              Страна: Южна Корея                  

Също така известен като: Choigoui Hanbang

Период на излъчване: 2 юни 2017 - 1 юли 2017

Време на излъчване: Петък - Събота 22:00

Жанр: Семейна комедия, Романс, Музикален

Канал: KBS2

Епизоди: 32/16 (по два епизода на ден)

Режисьор: Yoo Ho Jin, Cha Tae Hyun

Субтитри: Английски

  

Участват:

Yoon Si Yoon като Yoo Hyun Jae

Kim Min Jae като Lee Ji Hoon

Lee Se Young като Choi Woo Seung

Cha Tae Hyun като Lee Gwang Jae

Yoon Son Ha като Hong Bo Hee

Dong Hyun Bae като MC Drill

Hong Kyung Min като Park Young Jae

Cha Eun Woo (ASTRO) като MJ

Bona (Cosmic Girls) като Do Hye Ri

Lee Duk Hwa като Lee Soon Tae

Im Ye Jin като Cathy

Lee Jung Min като Heolre

Son Soo Min като Beolddeok

Lee Han Seo като Mal Sook

 

Резюме: Ю Хьон Дже (Yoon Si Yoon) е член на популярната идол група J2, който има много фенове, но е наричан от всички Scandal maker. Междувременно И Джи Хун (Kim Min Jae) е студент, който се преструва, че учи за изпита за държавен служител, но всъщност се стреми да стане идол. Драмата се фокусира върху борбата на всеки от тях като популярен идол и начинаещ певец…

 

Свали с български субтитри :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал има жесток каст и камеота(няма айдъли, кеф!...така де, няма айдъли в главни роли)! И Юн Ши Юн колко е як в тоя бекстрийт бойс стил.....и дотам с похвалите. 

Нещо не се получава този сериал, не зная на мен ли ми бяха високи очакванията заради каста, а и отдавна не бях гледала нещо за корейската ентъртейнмънт индустрия, та бях много настроена за сериала. Първа серия беше хаотична(ама не в добрия смисъл, като пъзел, а просто без ред, неподредена) и скучна, щом през 5 минути си поглеждах телефона. Втора серия пооправиха нещата, но пак нещо липсва.. Не грабва сериалът просто, дори актьорите и готиният Ши Юн не помагат за подобряване на интереса. А идеята е добра, дори фантастичният елемент(който е обичайното клише принципно) в случая предоставя интересно развитие на историята. Именно заради това( а и заради Юн Ши Юн)ще му дам шанс засега...може пък да се подобри. Но определено началото е някак слабо. 

П.С. знаех си аз, че айдъл-уонабито ми е познат отнякъде, това бил младият крал от Гоблина!(това момче си има визуалните данни за айдъл, голям сладур е).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесаха ми първите два еп., забавен и лек за гледане ми  се стори, поне от началните епизоди. Виждам, че е определен като комедия/музикален, така че не очаквам кой знае какви сериозни и задълбочени идеи да носи, по-скоро е за развлечение и разпускане.

Първите две части от ОСТ-а.

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтоварващо и непретециозно с можещи актьори.

Май не е лошо да му се оправи резюмето, че не е много в час.

Например- драмата разказва за айдъл от деветдесетте години, който попадайки неочаквано в наши дни се сблъсква с млади хора, които мечтаят да станат певци и артисти и покрай тях и с хора тясно свързани с него в миналото им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най -интересното, то и друго има интересно де, но това ми е най-фрапиращо, как успява приятелят на айдъла под прикритие да живее у тях три години без да разберат техните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, andi11 написа:

Най -интересното, то и друго има интересно де, но това ми е най-фрапиращо, как успява приятелят на айдъла под прикритие да живее у тях три години без да разберат техните.

Като на кино!:28558: Че и не само той!:282:

Той и баш айдълът влезе в болницата с по 2 обеци на всяко ухо, събуди се  и  си тръгна без тях, а на излизане се оказа с тях. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, че каза за обеците, тъкмо съм на 3 еп. и ще следя за тази подробност. Как ги забелязвате тези неща, аз каквато съм разсеяна много рядко уцелвам такива гафове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свеж сериал :) с почти всички участници от "Два дни и една нощ" :))) Понякога се бъркам кое точно гледам-предаването или сериала :)))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...