Jump to content

Recommended Posts

Парче по парче се наместват нещата. И тук нямаше как да минат без лудия учен, който прави всичко в името на науката и си мили, че що твори е добро. 

Продължава обаче моментът с извънземните да ми се губи, яко и то. Бьол разбрахме, че е нещо особено, но все повече се отдалечават от идеята за извънземна намеса...иначе какъв е смисълът да имаме само едно извънземно появило се изведнъж?Тогава щеше повече да се наблегне на тази линия, а всичко се върти в сферата на научните експерименти. Чакам с нетърпение да започнат да разплитат мистерията около Бьол. 

tvN, наред с някои не дотам качествени и ужасно клиширани сериали, пускат и много добри и иновативни продукции:този сериал, Гоблин, Сигнал, както и сега излизащият Secret Forest.

 

Ааааа, 8-ма серия е върхът! Става все по- як този сериал. Ама въобще не ми хрумна, че

 

другият професор е шефът на Human B

Пълен шах с пешката.. Някои от теориите ми започват да се рушат, май отпада това с вторите експерименти, а Бьол наистина ще се окаже това, което отначало я мислехме, че е..и все пак, много ми е съмнителна историята около нея, но пък, както казах, много е позната идеята за

 

извънземни идещи да ни помогнат по някакъв начин, примерно носещи по- развита технология

След 7-ма серия изглеждаше, че нещата започват да се избистрят, но в 8-ма ги заплетоха още повече. Напрежението е голямо.

Ох, кога ще излезе готината песен от OST-то, която пускат в края на сериите...?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, най-чистосърдечно си казвам - този сериал ще ме побърка. Може да се изпише трактрат с догадки и теории. Подлудява ме просто. Аха реша, че съм разбрала кое какво е и... Тц, нищо общо. Изобщо нямам представа кой кой е, какъв е, защо е и за какво се бори.

Off Topic

И не мисля, че е извънземно. След много мислене :D стигнах до извода, че е по-скоро от паралелна вселена, където са измислили начин да спрат стареенето. Или пък, като при Звездьо, тук времето тече по-различно от при тях. Но като нищо накрая ще се окаже от Горно Нанадолнище...

И въпреки че има още 4 серии и не е късно да го прецакат, поне засега този сериал ми става любимият на tVN!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам нали, че до някаква степен се опитват да се придържат към това с изненадата и учудването, но наистина аз никаква логика не намирам с това, че точно този го направиха този да е създателя. 

Off Topic

Да беше бащата или У Джин повече щеше да ми се навържат нещата, но сега нямам представа какво ще става изобщо. А къде е У Джин и професора бащата на Бьол? Само тях не ги показват в новия свят. Според мен този го крие У Джин някъде ама да видим. И за какво я преследва Бьол? Нали вече си е направил каквото иска? Или нещо все още му куца в технологията и иска да ги премахне? Но все пак не мога да разбера мотивите му. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, automatisch.Engel написа:

Разбирам нали, че до някаква степен се опитват да се придържат към това с изненадата и учудването, но наистина аз никаква логика не намирам с това, че точно този го направиха този да е създателя. 

  Покажи скритото съдържание

Да беше бащата или У Джин повече щеше да ми се навържат нещата, но сега нямам представа какво ще става изобщо. А къде е У Джин и професора бащата на Бьол? Само тях не ги показват в новия свят. Според мен този го крие У Джин някъде ама да видим. И за какво я преследва Бьол? Нали вече си е направил каквото иска? Или нещо все още му куца в технологията и иска да ги премахне? Но все пак не мога да разбера мотивите му. 

 

май не е той, на мен по- скоро ми изглеждаше като замаскиране на баш главния, ловък ход... Бащата тепърва ще разбираме какво е станало с него, защото той изчезва много назад в миналото, аз си мисля, че има възможност и да не е жив.. У Джин е голямата въпросителна..Ние с Kiddo сме на мнение, че детектива е по- скоро У Джин, а не брат му, но пак оставам място за съмнение. Един от двамата братя го няма в картинката през 2037, което ме навява на мисълта, че нещо е станало с него, дали се крие или го крият, ще видим.. Не мисля обаче че изчезналия брат е председателят, освен ако не ни извъртят на 360 градуса и Бом Гьон не го сложат да е председателя...Залагам повече на лудия професор. 



Преследва Бьол, защото тя е хакерът, който им хаква системата..а и все още не знаем какво точно е тя, дали е извънземно или експеримент, но което и от двете да е, обект на интерес е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Мен идеята на Кидо за паралелна вселена ми се вижда доста логична за Бьол. Да наистина този полицай майтап не е може да се окаже У Джин като нищо. То не остана много. Какво ли още ще ни извъртят ? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колежката itadakimasu изписахме сума теории. Да видим дали изобщо ще познаем нещо :D

Off Topic

А ченгето дори и визуално прилича много повече на У Джин, отколкото на Бом Гюм. Да не говорим за характер, държание, емоции.

 

Но, както вече казах... Совите не са това, което са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа, разбиха толкова теории с последните два епизода..

Kiddo,

отпадна възможността детективът да е У Джин

Вкараха и "големите клечки", които ще се окаже, че стоят зад всичко.. Не знам за два оставащи епизода как ще навържат и разяснят всичко, но се надявам да не наблъскат нещата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Не е отпаднала тази теория. Не говоря дали е така, или не, но тази теория още е възможна.

/Забеляза ли за какво говориха с онази жена от Конгреса? Клониране на хора. И по-скоро - да стане законно. Щом го искат толкова, значи го умеят. Кой е казал, че не са го клонирали? :D/

 

А иначе ще коментирам чак след финала, защото в момента съм шах с пешката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, това с

клонирането и мен ме вкара в шах... не може случайно да са го споменали, има нещо свързано с това...да не се окаже, че Бьол е следствие на някакъв генетичен експеримент...

Вече и аз спирам да си блъскам главата, ще чакам края, пък да видим какво ще ни сервират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне пак сериалче, който не мога да зарежа, държи здраво, макар и още в началото :inlove:С всяка серия става все по-добре, не дават никаква идея какво ще става, яко.

Off Topic
Off Topic

Нещо с това клониране ме изгубиха. Края май ще го претупат леко.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и аз, имаше си своите логически пропуски на места, но като цяло интересен и разчупен сценарий с добра актьорска игра и доста качествено изпълнение.

 

Като гледам финала, май си оставиха вратичка за втори сезон;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна останах от сериала и то, при положение, че не си падам по фантастика. Все пак тя беше доста обрана и по-скоро историята си беше крими. За актьорската игра не съм и имала съмнение с този каст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме изненада, че ми хареса сериалът, въпреки че си падам по фантастика :28558:

 

Кидо, права си, постлаха си стабилно за втори сезон и гарантирано ще го гледам;) Не съм им гледала рейтингите по ТВ в Корея, дано да са достатъчни за спонсориране на продължение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го догледах. Добър край. С две ръце съм да направят втори сезон, иначе до края Бьол си остана загадка... 

Надявам се корейците да продължат тази вълна с по- нестандартните за тях сериали. Показаха, че могат.

kcekce, за жалост  рейтингите не са много високи, просто корейците явно не са свикнали на техни сериали, които не са като масовките им. Но  принципно по кабеларките не са кой знае колко високи рейтингите, та има шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kce, помислих си и това, че на привържениците на фантастиката, този сериал може да им се стори постен в това направление :). За мен обаче си беше ок. Хем си имаше нещо фантастично, хем не беше прекалено развинтено с разни странни същества и измишльотини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те това е сериал! Истинска наслада за окото, душата и мозъка! Особено за мозъка. Не съм гледала друг корейски сериал с толкова много изненади, обрати и загадки. Досега не ми се е случвало да мисля толкова много покрай азиатски сериал. Всички са предвидими от първа серия /че и от резюмето/. а тук не ми се налагаше да превъртам дори и секунда.

Игра - страхотна. Каст - чудесен. Сценарий, загадъчност, финал, липса на пълнеж - 100/10!

Не мисля, че досега съм давала такава оценка на корейски сериал, но сега ще я дам /не е пълна 10-ка, защото не се разбра за Бьол/.

9,9 / 10!

Дано има втори сезон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз в клуба на доволните. Нещата с У Джин точно на време ги разкриха, ако го бяха направили няколко епизода по - напред може би последните серии щяха да доскучаят. За Бьол 

Off Topic

освен наистина да е извънземна или от друга планета, вселена няма друго обяснение. Или дойдоха  да си я прибират нали заради светлината или някоя друга, като нея взе, че се загуби. 

Някъде официално говори ли се за 2 сезон или са само фенски желания? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо официално няма за втори сезон. Просто на подобни мисли навяват финалните кадри. Подобно беше и при втория сезон на Прокурорът-вампир, но ето вече толкова години няма трети сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...