Jump to content

Recommended Posts

Ехаааа супер, че сте подкарали превод, тъкмо се шитнах, че само глупости се превеждат:P Мога ли да помоля да го качите в Мастъра или Замунда, защото с Авитаза не се получава. Благодаря:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всички мрат да ходят по нощите из горите? :896767:

 

Навремето си го задавах тоя въпрос с 'Досиетата Х' и викам, я, да взема да изгледам корейската версия. Нищо не съм чела назад, че да не ми умре съспенса :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния месец съм настроена отпускарски...

Ще завърша превода на сериала, трябва само малко търпение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах двата преведени епизода и сериалът ми се вижда доста интригуващ. Пожелавам успех с превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захарчето май загуби интерес към превода, а никой друг не си го харесва.., така се надявах да видя корейско фентъзи в този жанр.. :cry:, не ми се гледа на руски, че ми объркват възприятията..(много омекотено ми идва), руски само за романтика и неангажираност..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.05.2018 г. at 15:18, Aretka написа:

... така се надявах да видя корейско фентъзи в този жанр.. :cry:

 

Това не е фентъзи в нито едно отношение - чиста фантастика си е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

половината от коментарите по форумите са от несдържане :D

 

не че не правя разлика между фентъзи и фантастика и не че не вярвам в съществуването и на двете фактически.., с други думи, не са само плод на фантазията, просто си каламбурствам:beer::na2:

 

Off Topic

то и джендър фактически друго значи, ама глей как се употребява вече :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам сериалът се/ще се превежда (не от мен, има друг преводач, който прояви желание да продължи с превода). Трябва само търпение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.10.2018 г. at 10:46, zaharchee написа:

Доколкото знам сериалът се/ще се превежда (не от мен, има друг преводач, който прояви желание да продължи с превода). Трябва само търпение

нЕма повярваш, ама бях сигурна :D:D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Kiddo написа:

нЕма повярваш, ама бях сигурна :D:D :D

 

Знаех си, че някога и някъде ще ми го кажеш и натъртиш :D:wub:

Сериалът не задържа интереса ми, какво да се прави. Хубавото е, че разбрах, че скоро преводът започва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо преди всичко - ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на преводача за труда, който си е направил :thanks::thanks::thanks:

 

Страхотна драма, идея, игра, излъчване и каквото щеш още. Перфектно и незабравимо. Джин Гу е великолепен. Колкото повече пораства, толкова повече се превръща в мъж отвсякъде. Канг У едва тук му обърнах внимание (съжалявам за което), но и той се справи блестящо с ролята на брата. Само аплодисменти за тях като тандем. Много силен беше момента, когато 

Off Topic

У Джин намери брат си в старата им къща и емоцията му..

 Дано има втори сезон, ще го чакам с нетърпение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая драма още ме занимава   …  още имам големи чуденки към две неща.

Off Topic

2 - В 12 еп. Джун Хьок/Бом Гюн/ и да е спасил живота на Донг Су, няма как да си спомня за това, след като всичко беше забравил, когато се събуди

1 - В 4 еп. синята птица или Джонг Йон заведе Джун Хьок на места, свързани с него и брат му. Защо избра да го заведе точно там, след като той няма чип и тя няма достъп до мозъка и спомените му.

 Аз гледах много внимателно нарочно, за да разбера всичко... но все пак нещо и да не съм разбрала докрай  :unsure:

 

А да, другия много силен  момент беше

Off Topic

когато Джун Хьок и Джонг Йон дръпнаха и пазеха У Джин на покрива, при бягството на председателя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...