Jump to content

Recommended Posts

Хубаво сериалче, позитивно и естествено. Това, което най-много мразя е изкуственацията и преиграването. Тук са успели да ги избегнат, ролите и превъплащенията на героите, атмосферата като цяло бяха на ниво. Донякъде главната не ми допадаше с това дръпнато простовато държание.  Явно аз съм различен човек и ми е трудно да я харесам ,  Е РА / въобще пък да не започвам с това - да си останем гуши-гуши с мъж, който се предполага, че ме привлича - не веднъж ( което някак си мога и да разбера, случвало ми се е;  нищо, че тогава бях на 20  :))))    ) ами не знам там колко пъти се правиха на ощипани, и тия смешни цунки като в детската градина - то по-добре без тях. Хмх, я да се спра, че негативите все ми се набиват повече ;)  А сериалчето не е лошо, на фона на тоооооолкова много бози. Главният е симпатяга, въобще не го познах от Хуаранг. Видя ми се дори по-висок и добре сложен. Един плътен глас,  много ми хареса.

Харесва ми посланието, което историята има - не се отказвай от мечтите си, бори се, независимо от всичко. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път Park Seo Joon да не ме издразни с играта си, но явно тази роля си му лепна...Иначе сериалчето е симпатично...най-вече в началото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пууу, върнаха ме в студентските години, като разнасяхме тенджери и шишета по пижами из общежитието. Тя и хлебарката към ония години ме върна :896767:

 

Веселба беше, ама пусто, как се обичат по двайсе-трийсе години, без да разберат :o :D  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, онези се разделят за по 15 години и като се съберат отново, все едно не са се разделяли... Любов ли бе да го опишеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе, то имаше и едни, дето 70000+ години се влачиха :D

 

Тез тука, и по-специално тя, голямо чакане му изчакаха, преди да се обяснят. Ма па, представяш ли си, да беше му казала преди казармата и после нещо да му кръшне, да тръгне Дончо да я гони с танка, като навремето некъф ефрейтор от Сливен (винаги съм се чудила тва дали е градска легенда) :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, забавно, свежо, леко и сладко сериалче! Актьорите се справиха добре и сюжета ми допадна. Бих го определила, като реален, естествен, който разказва за живота на обикновеният човек, за мечтите, ежедневието, трепетите и очакванията на младите хора дошли от провинцията в големият град. Не ме натовари и определено се забавлявах с тези сладури. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма си е посредствен.Няма някаква голяма интрига,нищо не те кара да го следиш внимателно.Може да го гледаш и през 2-3 серии.Някак си е много разводнен и блудкав.Оценка-5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, f10f10 написа:

Филма си е посредствен.Няма някаква голяма интрига,нищо не те кара да го следиш внимателно.Може да го гледаш и през 2-3 серии.Някак си е много разводнен и блудкав.Оценка-5.

 

Сериалът едва ли претендира да е шедьовър, но чак пък посредствен, ми идва пресилено.Може би си надвишила дневната  доза. Рецептата е, по една  серия на ден, или по  две през ден.:D Повече от две, действа отегчително, поради монотонността на отразеното ежедневие  и  не могат да му се хванат головите моменти, камо ли головете.От друга страна, в това му е чара, че Радка и Дончо  и тия покрай тях са в реала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Lawandula написа:

 

Сериалът едва ли претендира да е шедьовър, но чак пък посредствен, ми идва пресилено.Може би си надвишила дневната  доза. Рецептата е, по една  серия на ден, или по  две през ден.:D Повече от две, действа отегчително, поради монотонността на отразеното ежедневие  и  не могат да му се хванат головите моменти, камо ли головете.От друга страна, в това му е чара, че Радка и Дончо  и тия покрай тях са в реала.

Ако гледам по 1-2 серии,трябва цял живот да ги гледам.:) Аз гледам по 2-3 сериала на ден.Но този бе наистина уникално дразнещ.Не че и другите са нещо особено,но като този......:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, seal_reinforce написа:

Малий... Аз гледам по един епизод на седмица :D

 

p.s. Дончо и Радка как се озоваха у тая тема :896767:

 

Притичали са по анцузи, как!:28558:

 

преди 37 минути, f10f10 написа:

Ако гледам по 1-2 серии,трябва цял живот да ги гледам.:) Аз гледам по 2-3 сериала на ден.Но този бе наистина уникално дразнещ.Не че и другите са нещо особено,но като този......:)

Завидна бързина!:rolleyes:Направо и Дончо да ти завиди за формата.:D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, seal_reinforce said:

Малий... Аз гледам по един епизод на седмица 

 

p.s. Дончо и Радка как се озоваха у тая тема 

Те, Дончо и Радка изначално си беха тука!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.09.2018 г. at 16:01, f10f10 написа:

 Аз гледам по 2-3 сериала на ден.

Тц, тц, тц, че колко ти е голям деня, сигурно си на някоя от външните планети...:D:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично сериалче.  Лятно, слънчево и отпускащо. Точно за това горещо лято :D Имаше си своите положителни и отрицателни страни, но беше леко за гледане и забавен.

Eкипите им - анцузи бяха уникални нямам думи. Марката трябва да е  тяхна  - признавам го. Общият бизнес :D

Покрива е прекрасната сбирщина на всичко , което може да се случи в един сериал   - Шкафът на  Нарния  !! (Което ми напомня, колко  уникален филм е Хрониките на Нарния, а книгата да не говорим.)

Всички персонажи ми допаднаха, а актьорите бяха много добри .   Егьото на Е Ра ни даде и егьо на Донг Ман  :D

Харесаха ми моментите, които даваха след "уж" края на сериала. :D

Много ми допадна изречението "Не искам да живея без мечта."

 

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса. Обичам сюжети, в които приятелството се превръща в нещо повече. За мен героинята на Е Ра е просто уникална. Макар и простовата, което е очаквано, мен ме грабна несломимият й дух, невероятно голямо сърце и най-вече отношението към приятелите й, толкова вярна и толкова безстрашна в желанието да ги защити. Харесва ми колко реални теми са засегнати и колко истински са ги представили. В края на сериала можеш да се припознаеш в героите, да влезеш в обувките им и да се почувстваш сякаш ги познаваш. Силно препоръчвам! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма такива сладникави целувчици. Тия хора не бяха ли на по 30? Нищо, нищо.... Изгледах си го малко с превъртане на места, защото не мога да мина от позитивно настроение към сериозно на секундата. Ролята на разведената девойка ми се стори много забавна. Където и да отиде Е Ра, тя никнеше като гъба и горката ми си тръгваше с наведена глава.. е как да не се смея :lol2: . Честно казано главния добре си пасна на ролята и даже проверих техниките дето използваха на ринга с приятелче, което разбира от ММА (не се получило лошо).

Хареса ми, свежо е и защото показва, че дори и да имаме смотани мечти, по-добре да опитаме и да загубим, отколкото да съжаляваме, че сме бездействали. Всеки от нас се бори с мудното ежедневие, а такива невинни целувки кой не харесва... :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за българските субтитри!

 

Сериалчето вървеше добре, гледаше се леко, имаше забавни сцени и малко драмичка, но явно към 12-тия епизод се сетиха, че им остават още 4-ри до края и решиха да се засилят по склона на събитията с невероятна скорост и просто развалиха нещата накрая. Прекалено много драма, претрупаха всичко и как успяха да съберат толкова много в тези 3-4 часа, чак и аз не знам.

 

Става за гледане, но не бих си го запазил, за да го гледам пак някой ден. До 12-та серия му давам оценка 7/10, но като цяло слезе на 5/10.

 

Между другото не знам как може да има жена, която да се върже на мазния очилатно, който играеше в Parasite. Беше се залепил като дъвка на подметка ... ужас! Иначе е голям актьор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...