Jump to content

Recommended Posts

Както и да го въртите, боят си беше чиста пародия. Единият не иска горе, другият не искал долу. И се получи простотия...

 

В subscene излизат веднага щом са преведени. Ако ги преведат в същия ден, тогава ги качват там. Аз гледах 14-та снощи към 22 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, чингута, моля ви, предупреждавайте ме за такива работи, че да си пия валидолчето, краят беше много брутален

Spoiler

с това сцепено око в кръв и загуба на слух и съзнание, и аз като Ера нямам сили да гледам такива работи! Даже не разбрах кой кого удари с глава - Дончо ли беше виновен или Перхидролът го нахака така грубо.

Определено не очаквах такова развитие... От нерви няма да мога да спя до другата серия! 

Иначе боят не мисля, че беше пародия - Перхидролът не знам дали има право изобщо така да действа - 

Spoiler

той си лягаше на земята без да са го съборили и разтваряше ръце за прегръдка :rofl: Аз ако съм съдия, веднага червен картон му давам и червена точка!

Добре, че бяха третата двойка да ме разведрят! Ама то коняче ли не беше, телефончета ли не бяха :D Чакам скоро и :emote_kiss3:

А Ера и Дончо също ме зарадваха и беше много смешно

Spoiler

как написаха накрая като извинение към зрителите, че трябва да се придържат все пак към ограничението за 15 години :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу,

Off Topic

Перхидрола разбра, че ще загуби мача и затова използва номера с удара по главата. Той го удари, за да спрат мача.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiddo :kissx: мерси, че ми каза! 

Ей, голям мръсник тоя Перхидрол! :mad2:Гад и половина! Сега да не вземат 

Spoiler

да обвинят Дончо, че оня е в кома! :unsure:

Абе нямат ли в тоя спорт наказания! Как така

Spoiler

ще обявяват мача за без резултат?! Като явно Перхото е джаснал нарочно Дончо, няма ли да го накажат??? :mad2:Служебна победа, червен картон, забрана да участва в състезания, няма ли?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, speedy86 написа:

В кръга на майтапа - предлагам да го заключат в клетката с Е Ра. Това му е достатъчно на русото недоразумение :lol::lol:

Йес бе! Ще му измрат всякакви мераци за ринга, а и като нищо ще вземе да се очовечи.... 

То Е Ра си каза, че тя ще го пази на Дончо...то такава фурия мож ли да я спреш, особено като е от любов...:D

Чингу,

какво ще го обвиняват, той също пострада сериозно...ама оня, ако успее въобще да се свести, като нищо пак ще гледа да се измъкне подлярски....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска явно ми е ден за плюене в темите, но как да изкривя душата при толкоз брак на кило в музика ли не щеш, в сериали ли.

Добре, че са Дончо и Радка да завърша позитивно  и усмихнато деня. Що излияния бяха, като на хора, а не корейци, що нещо. Че и секс преди брака подпечатаха, с уговорка +15 накрая на серията:28558:. Разбиха устоите на корейската драма направо, всички герои в сериала. Родители, деца- от един дол дренки.;) Малеее, таз нация взе да се развива. ПШХ-то ряпа да яде, без работа ще остане- взех да я мисля.

Ако спрат и да се извиняват публично, като решат да се женят, сякаш е непростим грях да се обичат и събират (имам предвид  двамцата от "потомците", дето изписаха по един химикал за  извинения пред феновете ), направо има надежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.07.2017 г. at 23:57, Lawandula написа:

Че и секс преди брака подпечатаха, с уговорка +15 накрая на серията:28558:. Разбиха устоите на корейската драма направо, всички герои в сериала. Родители, деца- от един дол дренки.;) Малеее, таз нация взе да се развива. ПШХ-то ряпа да яде, без работа ще остане- взех да я мисля.

 

Нещо това взе да става тенденциозно напоследък- ето и в Suspicious Partner, та и в други драми от последните година- две. Скоро ще спре да ни прави и впечатление вече... и рибешките целувки нещо  са на изчезване, а те са си направо запазена марка... 

Ама разбираемо е, лека-полека консервативните и традиционни разбирания на възрастното поколение там биват изместени от по- либералните виждания на младите...Направо си ги представям халмонитата като гледат сериали като този как цъкат с език и гръмогласно коментират как "тая младеж чисто се разхайти"...:D 

То нали много правила и ограничения, за да ти определят продукцията като благоприлична и да я излъчат, ама пък търсенето определя предлагането, та със смяната на поколенията, има смяна във вижданията и прочее..

Иначе надали, предвид възрастовото ограничение, ще спрат да "гасят лампата"....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма значение дали гасят лампата, важното е, че става ясно, за кво я гасят. Нямаше как да не си спомня една култова сцена от Secret Love Affair - само тенджери и тигани показваха, ама беше ясно какво става - чак масата беше сгъната секши :D

Аз си мисля, че това с рибешките целувки е било някаква мода за определен период от време, попадала съм на по-стари сериали, които са ме шокирали в сравнение с морала на по-нови.

Като изгледате превода в понеделник, моля ви пишете ми на лични или в спойлер какво става, че аз не свалям, гледам онлайн, но може да се забавят с качването, а сърце пусто не трае! :rolleyes:

Никой не е отбелязал прогреса на нашта трета двойка - имаме вече "ЧАГИ" :es: Очаквам в следващия епизод и целувка :P

Иначе гласувам с две ръце за наказанието, предложено от Спийди! :nunchako:Само да й падне тоя Перхо на Ера, ще хвърчи кървава перушина! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тъмно или светло без значение,

след  двадесет години  Е-Радино вълнение,

на Доката дойде му просветление

и рече- "Зех тЪ  Радке" с настървение.

За финала няма да се кахърим,

станалото  с брака ще скрепим,

в добавка може някой друг медал,

на жребеца, пардон -бореца за големия финал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале,

въобще не очаквах историята с аджумата да е такава...тоест причината да остави Е Ра да е тази

Тази серия беше тъжна, но предвид, че ще е единствената такава, не ми потъна сърцето- тъй де, вярвам че ще има хепиенд! Дончо и Е Ра що така...Вярно е, че е много трудно да се правят компромиси, особено с най- важните неща за конкретния човек.

А Чу Ман най- после се взе в ръце! Май, ама наистина като загубиш нещо започваш да го цениш двойно повече и да се бориш за него...и на майка му й светна тази лампичка.

Чингу, да те успокоя,

Дончо е добре, размина се с лека травма, макар че утежниха положението в отношенията между нашите, но съм сигурна, че всичко ще се оправи в утрешната серия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 6 юни насам почнах да превъртам тази скука с надеждата да покажат нещо достойно за гледане. Уви, посредствена досада. Последните серии няма и да ги превъртам, не си заслужава времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ити :kissx: камсамнида! Добре, че беше ти да ме успокоиш! :thanks:Снощи като прочетох,

Spoiler

че е жив наш Дончо :es:

 и заспах като къпана.

Лав :lol2: , и мен ме изби на (народно) творчество:

Spoiler

Дончо Пехливанин и Радка Устатка

Дончо си легло кове,

кове и се люто заканва:

- Само да та гепна Радке,

ханбока ш'ти цепна!

Га го й чула макя й,

чи са към Донча провикна

от високи чардаци НамИлови:

- Дончо-я, гиди исекия!

Немой ми соджу да точиш!

Не смей Радка да каниш!

Че ша та бия, пребия

с ритник въртящ нокаутиращ!

Мене ма й либе учило

как да раздавам ритници - 

Кочиним, Кочо Суджука.

Га я дочу щерка й

Радка Устатка продума:

- Мале ма, стара аджума,

немой ми Донча стресира!

Аз ша си Дончо да зема,

чи съм си Дончо сакала,

сакала още чакала

къде 20 години!

Я ша си Донча цаливам,

после ша гАсим ламбата,

либето си ша прегърна

и сладко ша си захъркам...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не само мен ме е напекло.:lol: Чингу, твоето "творчество" ми е единственото хубаво нещо в последните няколко дни. От сърце благодаря за смеха!

Жал ми стана за Дончо, завалията. От всички страни го кандардисват за какво ли не. Ама и Радка разбирам, че нали тя трябва да му събира парчетиите после, ако го повредят нещо. Абе, не е лесно.

 

И все пак отиват към оправия нещата. Доволна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че те разсмях :D Файтинг! 

 

Изгледах предпоследния епизод и сега да си кажа:

Ама как обичам да съм правааааа! :es:

Spoiler

Сигурна бях, че Ерчето е детето! Много ме израдваха майката и дъщерята - такива бяха образи двете на обяд! 

Тоя епизод решиха да разбиват предразсъдъци пак - никой не е такъв, какъвто изглежда - маниакът се оказа

Spoiler

добър, използвачката била отказала всякакви пари за издръжка, свекито се моли на Парцалка да се върне...

Само се чудя и тоз Перхидрол кога ще го изкарат светец :nunchako:както са го подкарали...

Разбра се и кой е виновен за удара с главата - специално зарад мен го повториха :28558: Сега си чакам новия мач, в който без непозволени удари Дончо ще излезе победител, а Ера ще е домакин, колкото и да не ще да гледа :P Така предполагам.

Само да питам - аз ли грешно си спомням, или Дончо беше сдал преди години мача заради операция на сестра му? А защо тя още

Spoiler

не може да ходи?

Чагитата пак ме изкефиха - Кочиним имал постер на аджумата на стенатаааа, аааааа :ilovethis: Значи любов от много години...

И честно, не очаквах такава нестандартна причина тя да зареже детето. Тотално разби всички клишета! Ама как мина цензурата чак се чудя :huh:

А безгръбначния и Парцалка тотално ме отказаха да ям омари, ако някога ми падне случай - винаги ще се сещам за образното описание на омарите с вкус на хлебарки на пара :wacko:

Айде, утре ще видя и щастливия край. Няма начин да не е.

Ера я разбирам, ама тя си знаеше отпреди, че е борче момчето, няма как да се промени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото някои операции не излизат успешни, душа. :)

 

Това с мамата си беше шок, ама и силно болна причина да си зарежеш детето....

 

Дончо че не може, или по-скоро не бива да бяга от себе си, ясно. Тя че ще се примири, също е ясно. Не може инак.

И мен ме зарадваха с обратите при третото борче вдясно и лигавата мръхла. Реакцията на Е Ра още повече :)

Това с омарите още повече ми доказа, че Парцалка сама си прави всичкото. Честно казано, все по-малко вина виждам у комшията. Насила да дадеш, не може, в крайна сметка.

Дано накрая изгладят ръбовете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, значи голямо прецакване е било със загубения мач :( Поне заради операцията да си струваше...

За комшията ще дойдеш ти на моя акъл накрая - аз колкото повече гледам Парцалката, толкова по-малко ми харесва.

Spoiler

Сори, ама тя направо го разби милия, а поне да имаше причина! като я пита свекито и тя хъката-мъката си призна, че в действителност не й е изневерил. А пък го побърква сега, колко й се моли и извинява, а тя се прави на обидена, въпреки че от самата Лепка разбра, че нищо не е имало, и че той винаги я е отхвърлял :unsure: Честно, стана ми жал за него как й се влачи без вина. Можеше да го помъчи малко, ама тя прекали! :nunchako:Според мен тя му беше създала комплекс за вина още преди цялата история, той не смееше да диша, заради нея - не я виждам тя да се поправи досега, само стана по-зле. Ние я съжалявахме, че се прави на парцал, ама всъщност той не го е искал това, а сега него го направиха на парцал и то без причина.

Мамата заряза детето за негово добро. Не е лесно да израстнеш като дете на майка с такава слава, щяха да я съсипят в училище. 

Погледнах новия епизод по диагонал без превод, и определено голяма изненада имаше в клетката след мача! Все две думи разбирам на корейски - най-важните, разбира се :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Дончо-я, гиди исекия!

Толкова на съм се смяла рано сутрин никога май, както на песента за Дончо Пехливанин и Радка Устатка. Чингулинка, да си жива и здрава, че ми усмихна деня!

А иначе нямам търпение вече, ама чакам превод и се забавлявам междувременно с вашите постове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши... ох, ще ми липсва това сериалче! Толкова се забавлявах с всички, а Дончо и Е Ра ми станаха любима двойка...Както и използвачката(дето нали взе, че се поправи накрая) го каза: "На шемет като теб ти трябва шемет като нея."  И ей на това му се казва романтика:

"Сега ще мога да я закачам цял живот...Колко вълнуващ и весел живот ме чака!" 

:wub: Направо да вземат да направят втори сезон за семейния живот на Е Ра и Дончо. :D

 Иначе то беше ясно, че

 

предложението ще е на ринга, няма начин, шемети такива 

:kissy:

Зарадвах се и за Чу Ман и Сол Хи, ама й се ядосах като тръгна да го бие... абе, прави сте...

 

през цялата им връзка беше една затворена, хрисима и пасивна, а като скъсаха, и то безпричинно, тръгна да го третира лошо... няма логика просто, ама явно от нея не може да очакваме логика.. тя ми беше най- странният и неразбран персонаж- почти нищо не ми харесваше в нея, макар че цялостно не ми беше нелицеприятна

Много ми хареса как завърши... до самия край тази драма остана забавна и доста реалистична. Оставам с прекрасно чувство след нея, някой път задължително ще я повторя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...