Jump to content

Recommended Posts

 Говорите си вие, но

Off Topic

 

Дончо направо не човек, а желязо с това гушкане и откъртване.Това само в Корея може да се случи! А Е Ра, направо си беше гладна кокошка, просо сънува. Къркореха и червата, ма Дончо не разбра намека за кво е гладна.:28558:

Кандидат мамата я засилиха  на другия полюс, поосвети се, но за кратко.  То к'вото сам си направиш, няма как друг да ти направи, та без малко не се удави от сълзи. Кат' се включи и неверния, река Хан аха да прелее.Без цялото това реване нямаше да е корейска драма.Язък- изпортиха работата. Шъ ги съберат, както си е по канона след толкоз рев.


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, Лав, на Дончо още му държи от последния път, като й се раздразниха червата на Ера - не му се ходи в болницата посред нощите. Иначе за протокола,

Spoiler

 

да не вземе някой да се усъмни в мъжествеността му, си каза кво иска, ама ще чака - тя така се беше притеснила, а и той се беше спекъл - седи кат пън и я чака тя да направи нещо и стана мазало.

Иначе ще те изненадам, но такива неща се случват не само в Корея и в к-драмите, а и реално по света и у нас. Има таквиз жИлезни мъже. По разкази на очевидци. Не единичен случай, а цели 5. Разказвали са ми приятелки.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Спийди, викаш мъжете и те били хора значи :D  И аз съм много за третата двойка - ще ги кръстим The Sundae couple. нуна+тренера=ВНЛ :yes:

Лав, разсмя ме рано сутринта! :lol2: От кога 20 години е преклонна възраст? :rofl: 

Spoiler

Ако питаш за възрастта на чингутата по време на въпросното събитие - в диапазона 18-26 години. И е имало период на дебнене, не чак 20 години, но все пак и не е като да са се харесали вчера. Така че споко, има надежда за човечеството :D

Тя само Ера го чака Дончо 20 години. Той едва от скоро започна да я вижда като жена. А ми се струва нормално да се съобрази с нея, като я вижда, че не е готова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бре, третата двойка ще е черешката на тортата.  Барем едно ще е сигурно-  няма да и къркорят червата, когато не трябва- все ще е нахранена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сме назад, чингута!  :swoon: Ние за трета двойка говорим, а феновете от Сумпи вече и четвърта заформиха - искат Парцалка и синчето на аджумата  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми щом феновете искат, знам ли, сценаристите могат да са продажни... Бастун, ама вървежен B)

Що да не бастисаме комшията? Таман ще разбием клишето за бедната мома златотърсачка - ще стане мъжката Пепеляшка :rofl:

Spoiler

В оня форум какви теории развиват - ум да ти зайде! :swoon: Лепката била следила блога на Парцалка още отдавна, и знаела, че била с комшията, нарочно била почнала да я имитира, да се облича в розово и т.н. :blink: Някои хора толкова развинтена фантазия имат, че чак леко им хлопа дъската :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ше излезете прави за роднинските връзки

Spoiler

на хазяйката с момата. 

Днес много силно включване на бавностоплящия комшия; да беше го направил по-рано и нямаше да има проблеми, ама на - от главата си тегли и той.

 

И последно: егьото на Дончо ме сцепи. Задавих се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ама в каква ситуация попаднаха в края на епизода! Иначе,

и аз вече клоня към това, че аджумата е майка на Е Ра..май ще се окаже и че е болна от рак, та  затова се е върнала

Обаче тоя път Донг Ман се презастрахова, първо я нахрани, че после да няма спънки... :28558:

А как съм се смяла на

"Ти не знаеш ли, гаджето ми тренира бойни изкуства, а аз съм психо. 

:282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, това беше велика реплика! :rofl: Ера кърти миФки! :lol2: Братока ще й го напомня до края на дните им, сигурна съм! Чакай само да се разкрие кой кой е и от подигравки няма да се отърве!

А Дончо кво от това, че я нахрани - няма вече къркорене, но пак нищо не стана! Вече започнах да се притеснявам. Постът ще продължи май до след битката му с Перхидрола :swoon:

Комшията за пръв път да направи нещо както трябва! Кееееееф! Как й подряза крилцата на лигавата лепка! 

Spoiler

Може да изляза след много много време на среща с друга, но няма да си ти! :up:

Розовото зайче беше сладурско, как го наказаха да стой с ръцете горе в ъгъла :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братокът не е син на хазяйката, бе, хора. :) Впрочем взе да ме кефи какъв полупсихопатски персонаж започна да изкарва. Браво, много му ходи!

И оная пишман-водеща що я изкараха от нафталина, така хубаво беше без нея, пък те сега ще ни карат да я съжаляваме. Не че не е за съжаление, ама айде може и без нея...

 

Наш Дончо след такова надъхване как не нокаутира оня отпадък още на 3-та секунда ми е чудно. :D:rolleyes::lol:

 

Иначе аха да реша, че са извадили захарницата много отрано и нормализираха нещата. Остава обаче въпросът "Кой от двамата?" Аз залагам на Е Ра.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Психопатството си му е амплоа на братока. :blink: Ей, уж само за едно камео мина, ама феновете напъват и той взе, че остана да ги радва... :huh:

Не й ли е син? Осиновен поне? Какъв й е тогава, че си влиза у тях като в къщи си?

Не съм гледала още новата серия, ама май няма да удържа за утре с кафето :rolleyes:

 Верно ли изкараха онова чудо от нафталина? :mad2:Тамън си бях рекла, че са я забравили след като се нанесе, ама уви!

А Дончо преби ли Перхидрола? :es:Не че съм се съмнявала, ама ми е интересно на коя секунда :nunchako:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замотаха я работата с аджумата и детето...

вече не знам на кой да залагам, май може и Донг Ман да се окаже, както мислех по начало...А подвизаващият се като Нам Ил понастоящем не й е син, но е някак свързан с тях от малък... нали Е Ра като му гледаше снимката каза, че й изглежда познат..та и той ще да е в картинката още като са били деца..ама какво, що, тепърва ще видим

А "братокът" още от Chicago Typewriter се видя, че му ходи да е скрит подляр. 

Чингулинка, стана, ама с възрастово ограничение... :lol:

Уф, що така свърши тази серия.... :wacko:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно осиновен или нещо подобно, знам ли ги и аз. 

 

Spoiler

Дали пък не е третото хлапе от снимките? 

 

Боят не ми хареса. Малко беше и свърши наникъде. Искам преиграване и да видя как Дочно хубаво мачка мазния гнусар. То тоя колкото и да го млати, все ще е късно и все ще е малко, ама нейсе... 

 

Впрочем още не мога да смеля репликата

Spoiler

че Е Ра миришела на супа от водорасли. Д***а романтиката д***а... :blink:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм гледала серията, нещо не излиза превода на сайта, където го гледам обикновено :(

Кога стана, Ити? :D Верно ли? :emote_kiss3: Да не се притеснявам значи? Миналата серия Дончо още се оплакваше, че нищо не е станало!

Е, Спийди, щом малко е бил боят, значи за отрицателно време го е нокаутирал - така му се пада на Перхидрола! А големият бой предлагам да стане извън октагона тайно, че да не могат да спрат Дончо докато го млати заради някакви си правила :nunchako:

Това за супата от водорасли е много секши реплика всъщност! :blush: Корейците тая супа, освен дето я ядат за рожденни дни, я смятат за изключително полезна 

Spoiler

за женските полови органи и корейките я ядат след раждане и при цикъл.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, speedy86 написа:

 

  Скрий съдържанието

Дали пък не е третото хлапе от снимките? 

 

Третото хлапе не беше ли Сол Хи? Ама може и да се бъркам....Бе някак все повече започва да ми се струва, че аджумата има син...а двамата бащи май навремето са си падали по аджумата

Боят хич не беше като хората, ще ми се да има реванш и Дончо да го смаже на русото насекомо, но може и да не се бият повече. 

Чингу, ти къде го гледаш? Една приятелка също гледа с английски субс и ги сваля от subscene.com, като ми каза, че там понякога излизат в същия ден, когато излъчват серията, но вечер. Аз почти за всички филми и сериали, на които търся анг. субс оттам свалям. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...