Jump to content

Lee Byung Hun (И Бьонг Хон)


Recommended Posts

IRIS /2009/ KBS

All in /2003/ SBS

Beautiful Days /2001/ SBS

Всъщност това което е било преведено по мастерса или замунда

 

 

не забравяй и възможно най-якият филм който сигруно ще гледаш I saw the devil :) ще останеш доволна иначе тва е най-добрият корейски актъор освен това има още няколко добри филми с него в торентите A Bittersweet Life; The Good, the Bad, the Weirt; G.I.Joe и Come with the Rain, където изиграва отрицателен персонаж с много майсторство :) имаше и още един който в момента не помня ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя към предния пост други преведени на български са:

Three... Extremes

Everybody has secrets

Addicted

Joint Security Area

За съжаление ги няма вече в мастерса, а замунда не мога да отворя. Виж в темите им за линкове

 

Руски субтитри има за:

Happy Together

Once in a Summer

Bungee Jumping of Their Own

 

Aнглийски субтитри мисля, че има за почти всичките му филми/сериали

 

 

Мацко, аз сериала съм го гледала отдавна. За филма питам от 2007. На 2ра страница в тази тема има снимка от филма - Бьонг Хон и Кимура се здравистват. Ама не се занимавай сега, търси хладилника, че ми стана интересно :lol: Ако някой има линк за филма, ще съм му много благодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луси, ето линкове към два тракера за Hero (2007). Дано съм го уцелила. :)

Линк 1

Линк 2

:yes: Уцели право в десятката. Много ти благодаря :thanks: И аз уж на същите места го търсих, ама не го намерих :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петя, не го бях виждала, благодаря. Майкъл Джексън и Би боб да ядат :lol:

Субтитрите за Addicted са моя грешка,сорри, явно няма, но има руски и английски.

 

Американците явно и те решиха, че нашият човек се е разхубавил и ще можем да видим повечко от лицето му този път :)

 

А ето го и в "Дипломата", ролята му не е чак толкова лоша, колкото си мислех Diplomat Kosaku Kuroda

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, много хубав този И Бьонг Хон :inlove: Нищо не бях гледала с него, но наскоро започнах IRIS и само точа лиги по това невероятно тяло и умопомрачителна усмивка. Сега наваксвам с информацията за биографията му и се нареждам сред твърдия му електорат. А ето и как си украсих десктопа:

 

irise01091014hdtvx26445.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали не сте виждали новата фотосесия на Бьонг Хон оппа в High Cut , или вече сте запознати, но си я пазите само за себе си. ;)

Аз обаче не мога да не споделя тази красота в черно и бяло!

Учителя изглежда страхотно! Какво ги правят тези корейци? Колкото по` на възраст стават, толкова по-готини изглеждат. Примери - бол.

За кой ли път си задавам този въпрос, а отговор няма...

 

lbh_hc4.jpg

lbh_hc3.jpg

 

lbh_hc1.jpg

lbh_hc2.jpg

 

Източник: dramabeans.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Злати, аз си ги пазих за себе си в опити да разбера какво означава информацията към тях : Корейски мъже от Lifestyle се обединяват под егидата на кабелна телевизия XTM и както е видно от снимките с мотото Extra-Ordinary Men, като целта им е да увеличат вниманието на мъжката аудитория :unsure: , като баткото се явава пример за харизматичен, интелигентен и преуспял мъж.

 

Аз пък ще споделя снимки от събитието,за което всички вече знаете

 

2ps4yfp.jpg

 

 

20110526_1306414906_65479000_1.jpg2011052601002430100198391.jpg20110526_1306410583.jpghtm_20110526222102c000c010-001.jpghtm_20110526224725c000c010-001.jpg

 

 

Да му е честита поредната награда, въпеки че ролята, за която му я дадоха, не ми допада много. В друг форум четох коментари, че се чудят как са могли да наградят филм като "Видях дявола" и че кинокритиците явно "вече не се страхуват" и едва ли не с награждаването на този филм се "противопоставят на корейската политика". Ето ви още една загадка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност "Дявола" няма награда. Наградата е за актьор на годината. А Бьонг Хон оппа /как обичам да го казвам! :es: / се справи много добре и си заслужава всякакви награди!

Защото е "харизматичен, интелигентен и преуспял" актьор. ;)

А те нека да го коментират...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност "Дявола" няма награда. Наградата е за актьор на годината.

 

Е да де, и аз това казвам. Видях, че има списък с наградите във форума, затова няма смисъл да обяснявам, те хората са го видели вече.

Значи коментираше се, че в Корея не е достъчно да изиграеш добра роля, а и да участваш в подходящия филм, за да вземеш наградата. Та има комисия, която допуска изобщо до номинации филми, отговарящи на определени морални, поучителни и т.н. критерии. И за "Дявола" имало проблем дали въобще може да участва в номинациите (не като номинация за филм, а въобще за някаква номинация). И досега било имало случи режисьор, сценарист, артист да не получи награда, защото филмът, който прави не отговаря на критериите за небруталност например. На фона на това се коментираше, че всички тези изисквания и награждавания са политически обвързани (не в прекия смисъл естествено) и че награждавайки актьор, въпреки участието му във филм, нежелан от политиката, си е направо революция. Просто се коментираше, затова ми беше интересно дали някой знае нещо по въпроса, понеже аз не съм много наясно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бьонг Хон официално е потвърдил, че ще се снима в “G.I. Joe 2″.

От Холивуд съобщиха, че той ще се завърне с още по силен образ.

Абе тези хора не знаят кой са убили. :282:

Той заминава по- късно този месец, а снимките започват към края на август.

Тези холивудски сценаристи, ще извъртят сценария, така че да съживят нашия човек, че той голяма звезда бил, ама те не са ли се сетили по- рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо и дума да не става Ирис без него, ххх какъв филм ще е тогава.

Аз с голямо нетърпение го чакам сериала и освен него много се надявам и на ТОР. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...