Jump to content

Lee Byung Hun (И Бьонг Хон)


Recommended Posts

Нещо малко по-приятно за "учителя" стига с тези неприятности....

Лично аз останах силно изненадана, че не знам, че човека може и да пее, почти толкова

добре, колкото се спрява пред камерата :D (то бива талант и упоритост..бива)

Засиленият интерес, в случая, е към една компилация, излязла на 10.12.-"Destiny", в която се забелязва песен

от албума на корейската звезда "To Me" , представен на музикалния пазар преди 10 години :shock:

 

..компилацията има доста интересни имена, дето малко очаквах да видя, че и пеят..но корейци,

какво да добавя..турбо таланти :noteet:

 

Lee Byung Hun - TO ME (1999)

(с 2 сингъла на Японски език..леле :bow: )

bhsongsye5.jpg

 

Та за оспокоение на душите ни ето едно негово музикално изпълнение...и като млад си го бива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва как пее!!! :shock: :shock: :heart: :heart: :heart: Направо не го очаквах...знам де...те там всички всичко могат, ама все

пак такъв глас да извади и то цял албум! Направо емотиконка за поклон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif

Направо ме разби с този глас.

 

Горката аз, тъкмо сега гледам Ирис и вехна по него, а сега просто сърцето ми няма да издържи drunken_smilie.pngdrunken_smilie.pngdrunken_smilie.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носят се слухове за нова роля на Lee Byung-hun. И то не къде да е, ами в трилър на Kim Ji-woon. Лентата ще носи заглавието "I Saw The Devil",

а нашият човек ще е мъж, търсещ отмъщение за смъртта на приятелката си, убита от сериен убиец. Предполагам, че лентата няма да ни разочарова,

ако се съди по резултата от друга тяхна съвместна работа - "The Good, The Bad, The Weird". :cheers:

Освен това утре/днес :) Lee Byung-hun ще получи Asia Star award по време на 2010 Asia Model Awards, заради популяризиране на азиатската култура.

Следващата седмица пък ще участва в CNN’s “Talk Asia”, където ще разкава за успехите си на малкия екран в Корея и пробива си на големия в Холивуд. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю с Lee Byung Hun по CNN

Много добро представяне,както винаги. :inlove:

ПС:Искам и аз да го хвана за ръчичката,както другите фенки :oops:

488167lbhmh.jpg

 

Сега се сетих с кой американски актьор мога да сравня Lee Byung Hun и това е Джони Деп. Който участва само

в много добре подбрани продукции,не типичните американски бозици.И двамата са ми уникалните актьори. :bow::bow: с много силно присъствие.

Уфф отклоних се от темата за IRIS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих с кой американски актьор мога да сравня Lee Byung Hun и това е Джони Деп. Който участва само

в много добре подбрани продукции,не типичните американски бозици.И двамата са ми уникалните актьори. :bow::bow: с много силно присъствие.

Уфф отклоних се от темата за IRIS.

 

че се отклонихме, спор няма :green:

от поста ти, Deska86 си представих следното -

в "Добрия, Странния и Злия" - ролята на злия изиграна от Джони Деп :scratch: :green:

ще да е интересно и мисля, че няма да е зле... :hehe:

а Бьонг Хон в "Едуард ножиците" :rofl:

мое мнение, разбира се...простете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее сега не казвам ,че трябва да си ги представяме в ролите на другите.:)))

Аз ти говоря като внушение,което оставят двамата актьори. :)))

Айде спирам да спамя темата.

ОО а Lee Byung Hun в ролята на Дон Жуан никак няма да е за изпускане :D:D:inlove:

 

KKatrin специално за теб подбрах 2 снимчици.

classic6.jpgjohnnydepp01j.jpg

 

Не са ли красавци :hehe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна новина-участие в online филм-"Influence, но няма още подробности...

influenceo.png

 

Незнам момичета, какво внушение оставя..но сега изгледах един негов по-стар филм..и ме разби,

за поред път.. :shock:

 

Оооо, много реална любовна сцена направи учителят..направо може да отваря "галерия"-Целувачница :hehe:

http://www.youtube.com/watch?v=Ul5UymRcbGI&feature=player_embedded

...чакай да спретна една тема :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнала съм му превода ;)

а от тая сцена най-ми хареса

 

голото дупе

 

а филма е наистина 1 път!!!

 

мислех след превода, да му направя тема .. а филма е страаашно добър

тази му роля направо ме остави без думи

ама стана много офтопик тука :)

тези неща ще ги обсъдим в темата ;) (към края на месеца, ако зависи от мен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами (и господа?),

Lee Byung Hun щял да получи по-съществена роля в продължението на G.I. Joe. От Парамаунт са забелязали, че господинът е допринесъл доста

за успеха на първата част и затова са решили да разгърнат потенциала на героя му. Явно от студиото подкрепят Блеки80

П.П.За "кобрата" няма да страдам толкова...то от учителяТ каквото зависеше от него..го изигра cheers

и въпреки приличния брой номинации за Злтаните малинки, продължават уверено напред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще ходят, ще ме подкрепят..я :green:

 

ако знаят колко допринесохме за популяризирането на името му в една кино зала...една хубава вечер :D

или поне научихме (с Катето и компания...) народа покрай нас, да вика "оппа"!!! :cheers:

А сега сериозно, новината ме радва, но ние и предрекохме, че ще го поканат за продължението, защото,

което е избрал Бьонг-хон, като роля, наистина е изиграл...както подобава.

...но всъщност американците са гадове, видяха размазващият рейтинг на последната му драма,

следят засиления му график и шума в медиите...абе хиени са Парамаунт :nunjako:

 

 

Този човек няма спирачки.. :heart:

Аз все се чудя как успява между стотиците си ангажименти, извън киното и ролите си, да си живее живота...

Той е направо емблема за успял кореец.

Освен потвърждението за участието в продължението на "G.I. Joe", от агенцията на звездата съобщават

за засилен интерес към него от Американската CAA, която е с предложение за роля в щатски сериал.

Бьонг Хон обаче още обмисля предложението. Въпреки това, не спира да работи..да снима по работа, да пътува

до LA по работа, да се среща с японската първа лейди-Miyuki Hatoyama, пак по работа :)

 

За всички нас и първият трейлът на online филмчето "The Influence"

 

EDIT:

Само го вижте....леле, очаквам щура роля...

untitled-4.jpg

 

A този клип е повече от очарователен и задължителен за всеки "корейски" в сърцето фен.

Очите ми са широко отворени още, а благодарение на музиката и разбира се, на присъствието на

Бьонг Хон, желанието ми за посещение в Корея се засилва, чак ме побърква мисълта, че и два месеца

няма да ми стигнат да се насладя на всичко знайно и незнайно, което ме привлича оттам :(

Разбрах, че имало 8 мин.клип, но няма кой да го търси....воаля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде от мен да мине, честита BaekSang награда!

Освен тази, му честитя и Best Asia Influential Actor Award 2010!

На Китайските музикални и влиятелни награди (14th Chinese Music Awards (CMA / AIA)), актьорът печели

приза за влятелен азиатски актьор.

U1819P28T3D2912308F346DT20100329033210.jpg

 

С Дони Йен, който печели най-голямата награда за азиатско влияние :cheers:

282701_1200x1000_281.jpg

И с Ким Те Хи, по червеният килим...

62TVF2JK00B60003.jpg

 

Друго интересно е номинацията му за BEST FIGHT (Lee Byung Hun vs Ray Park) на MTV Movie Awards.

Двамата с Рейн са потенциални кандидати за награди, въпреки силната конкуренция и отново гласуване на следващ етап..

Но както се казва, дори и да не спечелят, важно е участието :cheers:

Цялата статия ТУК

А да добиете представа за предстоящата "битка" - ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и първият трейлър на новия филм на И Бьонг-хон - "I Saw The Devil".Другото главно действащо лице е Choi Min-shik.

В психологическия трилър се проследява историята как един таен агент преследва сериен убиец, който убива своята годеница.

На трейлър доста кърваво се очертава...ще се гледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го гледала само в "Ирис" ( каква загуба за мен, че съм пропуснала такава радост за очите ! ) И страшно много ми хареса как преминаваше от любов, омраза, болка и тъга... макар че доста хора се изказаха по не толкова добър начин за играта му там, аз съм повече от впечатлена. То няма на света толкова сексапил и сладост в нито един корейски мъж (от тези които съм гледала )

Мисля в най скоро време да събера още впечатления за играта му от останалите му роли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...