Jump to content

Lee Byung Hun (И Бьонг Хон)


Recommended Posts

Накривиха му шапката на батко :28558: -   затвориха му кранчето за реклами , но не могат да му затворят кранчето на таланта.Нов филм в Холивуд и то не с кой да е цък  цък

 

thr_beyond_deceit_cast1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право да си харесва, когото си иска, по каквито причини иска. Но няма как да очаквате да се коментира само таланта на една звезда. При положение, че работи в този бизнес - всичко има отношение и смятам, че е бил наясно, че поставя личния си живот малко или много наяве. Именно за това говорим за имидж на звездите. Аз може да харесвам някого заради постъпките му и да не го долюбвам заради вида му, и обратното. Едното не отрича другото. Нещата са много прости обаче в бизнеса: по-добър имидж - повече пари.
Възмутителното в случая за мен е това, че едва ли не обществото го "оправдава" и че жена му поради някакви причини избира да останат заедно. С поведението си той демонстрира, че много много не го интересува (дори и да не е така, пред публиката така е представено). В крайна сметка за семейните си отношения те двамата си знаят най-добре, но дали този удар се е отразил добре на половинката му ? Не смятам, че на когото и да е ще му е приятно да се говори нещо такова за партньора му или ще му е лесно в такава ситуация. Още повече, че са женени от скоро.

Не оправдавам момичетата, но не оправдавам и него. В тази сфера човек трябва да си пази гърба и да не дава възможности за спекулации, защото рискува много. Щом се говори за нещо такова и има доказателства за разговори между тях, нещата няма как да са ясни и прости. Позволил си е определени волности, дори те да се ограничават само до разговори и няма как да очаквате действията му да нямат последствия. Даже се учудвам колко незначителни са те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и за батко -  тук и тук

 

Днес се върна в Корея и на летището поднесе кратка реч с извинения към жена си.

 

Проблем се оказва не "Териминатора", а два други негови филма, които са заснети, но не ги пускат по кината в Корея, което оставя буквално десетки хора без препитание. :mad:

 

Все пак един от коментарите ме накара да се смея с глас : трябвало да включи в речта си също "Благодаря на Ким Хьон Джун". От мен добавям - "Лятото аз го покрих, сега той мене."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се ядосах :mad: , та чак писах и аз коментар в soompi - to....корейски идиоти...не стига, че се изправи и заведе дело...което е по - достойната постъпка, отколкото да им хвърли някой лев и айде...Дори вече предпочитам ДА СИ ПОДДЪРЖАШЕ ВРЪЗКА С ТАЯ МУХЛА, ТА АКО ЩЕ И С ОЩЕ 5 НАКУП - А АЗ ДОВОЛНО ДА СИ МУ ГЛЕДАХ ФИЛМИТЕ - ..НАПРАВО МЕ ВАДЯТ ОТ ОБУВКИТЕ ТИЯ ГЛУПОСТИ... :slap:  :slap:  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или добре го изигра, или наистина показва притеснение, нетипично за него, но се вижда, много по- различно държание, от предишните извинения..Че съжалява е ясно, кой няма да съжалява в такава ситуация...

Хиените ,обаче, не изпускат случай.При все ,че писах, в темата на Кими, че засенчи батко, като гледам ,как са се наредили за посрещането, едва ли...

 

 

Urban-че, ти пък, сякаш не знаеш- корейската идиотия, няма еквивалент- единицата мярка, за безумна фенщина е   KOR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Urban, подкрепих те с лайкче в Сумпи-то. Корейците не можем да ги разберем, ама и половината коментиращи на английски са с манталитет от 18-ти век. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Urban, подкрепих те с лайкче в Сумпи-то. Корейците не можем да ги разберем, ама и половината коментиращи на английски са с манталитет от 18-ти век. :slap:

Е нормално, върлите фенове на госпожата, не спят, само виж нейната тема там,  да има как, ще го линчуват, както в древните векове.Изпаднали бяха в див потрес, като отиде при него, а новината за детето ги доразби.Освен да се пенят, друго им не остава и не пропускат случай. :28558:

Независимо по какви причини, реши да остане с него, жена на място, фенка съм и на нея, както и на него и им се радвам, че устояха на натиска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с моя вери гууд инглиш се  получи коментар на третокласник, но сега ще добавя  и "единицата мярка  за безумна фенщина е  KOR!!!" да разлаеме кучетата :na2:  да им се не види...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най хубавото нещо което може да се случи в едно семейство,раждането на дете, много хубава новина.Да им живо и здраво,и много да ги радва.

Честито! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лапнаха го нашия човек в нов пореден хамерикански проект " Час Пик 4''...Корейците, които целяха спад в кариерата му, да се хванат за ръчичка и да се пудрят някъде! Браво на Лий - напук на всички, мъчещи се да стигнат Щатите - той ги разби с "моженето си" - нека гледат отстрани тъпите моралисти пишман "сънародници"!http://www.soompi.com/2015/04/22/lee-byung-hun-cast-in-rush-hour-4-alongside-sean-diddy-combs/

Rush-Hour-4.pngLee-Byung-Hun-Sean-Combs-Rush-Hour-4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже Джеки  Чан няма да участвува, има предположения за главна роля на Батко- това ми хареса.

От BH Entertainmend,казват, че за сега не могат да разкрият подробности, в съответствие с договора- значи ще чакане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, снима, но на този изключителен актьор кой му партнира - Пъф Деди! Извинявайте, но това не е стъпка напред. Това е намаление на щетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то не може все с Хопкинс и Ал Пачино.Като се замисля, едва ли има друг кореец във филмовата индустрия, дето да е световно разпознаваем, дори само и визуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го "филмът". Наистина си е позив за звездна кариера  :28558:

http://FunnyOrDie.com/m/9ncg

 

Нещо медията не работи за фъни-ор-дай, така че давайте с копи пейст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямото чакане започва - Сиерата ме зариби с изкопаното клип... :i love this:  B)  B) Дано стане някаква що - годе читава комедия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямото чакане започва - Сиерата ме зариби с изкопаното клип... :i love this:  B)  B) Дано стане някаква що - годе читава комедия...

 

Няма да стане - това е ;). Във Funny Or Die са на тоя принцип с кратките филмчета - пародии. Та това всъщност е целият филм :D, явно билбордът е бил пуснат на бъзик. То затова е и с 2 имена филмът - Rush Hour 4/Face Off 2 :D - това всъщност са 2 различни  филма за ченгета, ако не сте ги чували.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...