Jump to content

Lee Byung Hun (И Бьонг Хон)


Recommended Posts

Започнаха да излизат снимки от рекламната кампания на спортната марка Nautica.

 

4929653j.jpg

 

HYUNDAI HOPE ON WHEELS ( Фонд създаден през 1998 г. от дилъри на Хюндай в област Нова Англия, за подпомагане на педиатричния център за борба с рака при децата към Dana-Farber Cancer Institute) дарява 75 000 долара за изследвания на онкологични заболявания при децата.Lee Byung Hun като специ-

ален гост.

 

4929682Y.jpg

 

 

4929733H.jpg

4929735d.jpg

4929738O.jpg

4929746a.jpg

4929757I.jpg

 

 

Повече за събитието може да прочетете тук

 

My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като съм започнала, да си продължавам :))))) Репортажи за събитието пред Grauman’s Chinese Theater във Холивуд:

 

http://www.youtube.com/watch?v=B5yA9bvNzdo&feature=em-uploademail

 

 

 

 

- 0:49- :P:lol:

 

 

 

Фенкамери:

 

 

Снимки:

 

4936315i.jpg

 

 

4936324f.jpg

4936328I.jpg

4936329U.jpg

4936333f.jpg

4936335c.jpg

4936339M.jpg

4936348H.jpg

4936361J.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да съм многословна. Гледала съм го в доста от филмите и сериалите в които е играл. Завладяващ и запомнящ се от пръв поглед. Погледът и усмивката му са убйиствени. Най-големият мъжкар от всички актьори в Корея (поне за мен)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам за успеха му в Холувуд и за честта да постави отпечатъците си на тази алея.( Честно радвам се на успехите на корейците повече от тези на родните звезди)

Наистина е един невероятен актьор и напълно заслужено жъне такъв успех. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Byung Hun и актрисата Im Soo Jung са определени за почетни посланници на Gwangju бианале.Започнало през 1995,бианалето в град Gwangjuсе превръща в първото в Азия и най-престижно бианале на съвременно изкуство.

4980014p.jpg

 

 

 

4980051w.jpg

4980052L.jpg

4980055H.jpg

4980058I.jpg

4980063X.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Byung Hun днес (при мен вече е 12.07 ) става на 42! Още много хубави филми да снима и понякога да си почива, че то това не е нормално :-P Поздрав за неговите фенове тук :)

 

My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със закъснение да е жив и здрав и все така да ни радва с хубави филми! Той с годините става все по-хубав и чаровен и много сексапил разпръсква!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е със закъснение:) Рожденният му ден е днес, просто при мен беше вече 12.07! :)

 

Не е със закъснение:) Рожденният му ден е днес, просто при мен беше вече 12.07! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложим новината и в темата на батко ;)

:click:

Отдавна му е време да надене брачния хомот, стига си е гледал рахатлъка :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво, най- накрая потвърдиха.

Те отдавна всички си знаят, че си бяха заедно, но отричаха до последно.

Много се радвам, време му беше на човека да си вземе женичка, айде дано и сватба. :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, не мога да не призная, че съм леко натъжена...Просто оппа ми е голяма слабост!

Но пък съм много доволна от избора му, което компенсира неприятния вкус (за мен) на тази новина :P

Дано са много щастливи заедно! И дано съумеят да опазят взаимоотношенията си, че като ги знам феновете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко нови снимчици, много хубави според мен:

 

5178854e.jpg

 

 

5178871O.jpg

5178858s.jpg

5178859C.jpg

5178861K.jpg

 

 

 

Официалният трейлър на филма, който има поне 3 заглавия :))

 

 

И малко снимки от филма:

 

5178931t.jpg

5178933n.jpg

5178936j.jpg

5178938F.jpg

 

 

 

И най-после новини около 2ри сезон на Iris : Taewon Entertainment, команията продуцирала 1 ви сезон, е обявила че е в процес на подновяване на сценария и на избор на каст за 2ри сезон, който трябва да бъде излъчен другата година, без да уточняват кога точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.09 в Кореа беше премиерата на Gwanghae the men that become a king и веднага оглави боксофис класацията за уикенда 14/17. 09 с най- много продадени билети.

 

Скорошно интервю за Arirang Tv : Естествено медиите не спират да се интересуват повече от личният отколкото от професионалният му живот и непрекъснато питат за връзката и приятелката му, но както се вижда и в това интервю, човекът определено е щастлив :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=OinZGqDdjN0&feature=em-uploademail

 

Малко снимки от ВИП прмиерата в Кореа, на която присъстваха много известни корейски артисти

 

5285080U.jpg

 

 

5285087K.jpg

5285082p.jpg

5285088S.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kво викате ся? Батко с гадже официално. Остава само да се вземат. Страхотни са заедно!

120819_Lee-Byung-Hun-and-Lee-Min-Jung.jpg

Сега прочетох какво ново има в темата и новинката ме изненада приятно. Не знаех, че тези двамата са толкова близки.

Мацката е страшна сладурана, хубава двойка са, а и на него си му е време вече да се задоми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

‘Los Angeles Times’ определи И Бьонг Хон като корейския Брад Пит.

20121002_leebyunghun.jpg

 

Актьора И Бьонг Хон неотдавна е получил много похвали от ‘Los Angeles Times’

На 29 септември американския вестник ‘Los Angeles Times’ попубликувал статия за И Бьонг Хон. Влиятелния вестник е провел интервю със звездата в Лос Анджелис, където се е състояла премиерата на неговия филм «Маскарад».

Скоро след премиерата на филма И Бьонг Хон е дал интервю за SMI в течение na 5 часa. ‘Los Angeles Times’ са описали И Бьонг Хон, като «красив актьор» и са го определили като корейския Брад Пит с красив външен вид, особено очарование и статус на мега звезда в Корея.

В частност влиятелния критик на ‘Los Angeles Times’ Робърт Абел е заявил, че е много впечатлен от И Бьонг Хон.

В същото време продажбите на билетите за филма "Маскарад" вече са преминали 5,2 милиона.

източник: allkpop.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...