Jump to content

Recommended Posts

Линка за руски онлайн не работи, ето тук друг един, към сайт с руски субки, че в тубето често премахват видеата:D. Заинтригувахте ме. Ще да го погледна и аз:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен кеф! До средата съм и изобщо не ми пука какво се случва с действието. Всичко ми харесва, актьорите са перфектни, но оня с брадвата е абсолютен връх!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се различава от всичко друго, което съм гледала от този жанр. И като конструкция, и като визия, и като естетика. Имам чувството, че всичко е измислено до последния детайл, в това число и нещата, които приемаме за грешки. Грешки са от гледна точка на стереотипите, които сме приели като канон. Четох страхотни оплювки  и за сетен път се убедих, че е невъзможно да се угоди на всички вкусове.Но тъй като съм непоправима романтичка, подобни мрачно-прекрасни приказки невероятно ми въздействат. Героите са много интересни и не само тримата главни - всички принцове, императорът, лудата императрица, дори нарочената за бъдеща императрица девойка - уж обичайната плаха, срамежлива и покорна азиатка, а зад измамната визия - стоманена воля. От тримата главни най-нормален е героят на Шончо, но пък такова излъчване! Четох, че диалозите били кухи, тъпи и безсмислени. Точно обратното - някои от разменените реплики, приличат на истински сражение. 

..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши и истински страдам. Още повече, че на хоризонта не се вижда никакво продължение. Имах усещането, че съм потънала в голям многотомен роман, който ще има да си чета дълго-дълго... Ама не, оказа се, че тъкмо премина експозицията и четивото свърши.

Off Topic

Мога да приема като успокоителни подсказките, че новият император тръгна да търси (и със сигурност) ще срещне Панси, Хан Цзян се върна и беше приет от семейството, получи уверения от любимата си, че тя ще го чака, дори цял живот, Шофен Ха Е пък очевидно ще се заеме с детската си амбиция да завладее света, а и неговата принцеса е жива, здрава и с униформата си от Сребърната гвардия на Муюн. Какво ще се случи обаче с империята и как Муру Хан Цзян ще стане император, каква ще е бъдещата роля в сагата на другите фантастични народи (мъдрите, русалковците, крилатите, великаните, духовете, тайните ордени на убийците, както и останките от предишната императорска династия, е напълно неизвестно. 

 Отдавна не ми се беше случвало така да вляза във филма или по-скоро, филмът да влезе в мен, че да не ми се гледа нищо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от бая време съм си го харесал сериала, сигурен съм,че ще има още повече фенове и желаещи да го гледат ако някой добър човечец благоволи и намери нужното време да му създаде лека полека бг субтитри, не само аз ще съм Благодарен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...