Jump to content

Cha Seung Won (Ча Сънг Уон)


Recommended Posts

В новия си филмов проект High Heels, един от най-секси и неотразими звезди - аджушита, Сънг Уон, ще играе детектив Джи-Ук, който иска да

е жена. Малко знаем от/за плота, но филма е повече от интригуващ за очите ми, след като знам режисьора( с когато веднъж вече е работил -

 Чанг Джин),и след видяното от фотосите.  :)

Филмът се очаква се в края на годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да започна ли с честито?!   :896767:  Ча Сънг Уон е подписал с YG E. Представител на агенцията съобщава днес, 20-ти януари, за ексклузивен договор с известния актьор от А-листата, който се присъединява към познатите артисти на развлекателната YG Entertainment. Към YG се споменават и имената на други двама актьора - Im Ye Jin (която в момента се снима в Miss Korea) и актьора Jang Hyun Sung (познат от много сериали и филми), също подписали договорите си. 

BeYg6L2CYAAQYTh.jpg

 

 

Не знам какво да мисля за мениджмънта на артистите..дори актьорите на YG..дано ми покажат... :896767: 

Друг е въпроса, че навярно от YG E (брата на Папа, най-вече) са решили да засилят актьорския си сектор, и са "глътнали", слели или купили T Entertainment (компанията в която беше Сънг Уон). Което е добър знак, принципно за разширяване на бизнеса, и надявам се за актьорите в компанията. Конкретно Сънг Уон мина през много премеждия миналата година, дано сега му потръгне и откъм проекти и работа, и семейно спокойствие...също. Таби снима нов филм, в доста по-разчупена тематика, Ю Ин На се справя повече от добре в тв сектора. Сега ако и C-Jes се окаже че ще слеят с YG E...ще става интересно.. :rolleyes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И първа роля след контракта с YGE..

Сънг Уон е избран за следващата драма на SBS, “You’re All Surrounded” , в познатите часове на сряда и четвъртък. Първо, историята е полицейска, второ И Сънг Ги и Го Ара също са потвърдили участие. Сънг Уон ще играе лидера на екипа от млади ченгета, работещи за мечтата си да станат праведни пазители на закона. Екипът, разбира се включва Сънг Ги - новобранче ченге, готино, но цапнато в устата и с болезнена семейна история. Мацето, пък, е избрана за ролята на детектив от екипа, взел приемния изпит за полицай обаче от 5-я път.

Вероятната премиера на драмата ще е през май, след сериала “3 дни“. Сценарият на е дело на И Чонг Сон("Ojakgyo Brothers"), a драмата ще се режисира от Ю Ин Шик (Incarnation of Money, History of the Salaryman, Giant).

cr:sportsseuol

 

Очакваме тепърва да се доизбира каста и повече подробности да излизат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв тембър с такава визуална комбинация .... тези корейци от красиви о красиви , от талантливи по талантливи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох и въздишка...и първи интензивен трейлър на "Високите токчета". Филмът излиза през юни по кината в Корея, а както знаем, историята разказва за съдбата на един детектив, който се забърква със смъртоносен случай, досега не виждан подобен.

photo431946.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошна фотосесия на Сънг-уон за High Cut ( Vol. 126).
Не само заради черно-белите краски и подбрани дрехи за фигурата му, а заради самото излъчване на актьора.

Раним или уверен, този мъж не остарява, сякаш..Носи една мъжествена харизма, а благодарение на ролите си толкова много усещания...

5_zpsdc3b88c9.jpg

 

 

 

4_zps3e74835f.jpg

3_zpscaa6a845.jpg

1_zps4b114900.jpg

0003_zps83aa1aae.jpg

0001_zps0f2f24a8.jpg

 

 

0002_zpsf72cf37a.jpg

 

Ча Сънг-уон прави попадение и с комплексния образ му в "You're All Surrounded"..На моменти ме забавлява, в други натъжава...

Играе с емоция, показва тези на героят си, освен, че показва класа си..

tumblr_n5zoi22Ebd1s0x889o1_250.gif

tumblr_n60dl5MJmp1t4bm79o1_500.gif

tumblr_n60a43INTL1shsx82o9_r1_500.gif

 

В графата медийни и забавни, самият актьор в скорошно интервю, споделя, че кафетерията на YG E, е една от причините да подпише с компанията. :896767:

Дъщеря му е също "причина" да попадне в YG E, защото учи заедно със сина на Yang Jin Suk, и са приятелчета. Родителите също, с течение на времето и срещи покрай децата, са се опознали и сприятелили. Oтносно айдолите, той споделя, че малката Cha Yeni е фенка само на Akdong Musician, а той никак не е запознат с айдолите -  знае за Сънг-хьон (ТОП) и Джи-йонг(GD) (нарича ги с малките им имена). С първия още от филма който снимаха заедно през 2010 г., се чуват, и поддържат добри отношения, и сега. 

tumblr_n5z1z9TTxo1stg1f1o1_500.jpg

credit: soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох...много ме развълнуваха, не колите, а мъжете-звезди, с появата си, на изложението в Пусан - 2014 Busan International Motor Show, вчера 29-ти май.

201405291604119410_1.jpg

Конкретно Сънг-уон е рекламно лице на Мазерати, за Корея, този сезон. И колата като марка..и костюмът на фигурата му, много му ходят, факт.

201405290854059420_1.jpg

 

 

 

201405291001775544_53868ca062229.jpg

201405290902229410_1.jpg

201405291032771807_53868e7571e09.jpg

 

 

Татусът, който леко се забелязва заради по-късия крачол на панталона му, на премиерата на новия му филм "High Heels", също му тича.. Филмът излиза по кината в Корея на 4-ти юни, но, за журналистите, основния въпрос си е как този абсолютен на вид и поведение мъж се е чувствал на 12-ви, женски, високи токчета?  :28558: 

“It was my first time wearing high heels but I was able to succeed walking at my first try".

“I had to shave all my eyebrows off when I dressed up as a woman so I lived without any eyebrows for a month. I drew my eyebrows when I went out.”

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2014 година наистина ще се окаже най-откачената по отношение на корейските "скандали"!

 

 Оказа се, че синът на Сънг-Уон  Но-а е дете от предишен брак на жена му, което той осиновил, когато се оженил за нея на 22 години. 

Куриозното е, че се появил истинския баща, който съди нашият герой за морални щети заради наранена бащинска гордост и иска 100 000 долара компенсация.

 

При това синчето се оказа разхайтено и с насилнически наклонности, за което миналата година Сънг-Уон трябваше публично да се извинява. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах никакви впечатления от този човек, никога не съм го и гледала в роля, доскоро дори не знаех и името му, но в последните два месеца го опознах, гледайки всеки петък новите епизоди на риалити-предаването Three Meals a Day.
Уникален е. Свалям му шапка за всичко, което направи и продължава да прави в предаването. Според мен си е объркал професията, трябвало е да стане освен актьор, но и професионален готвач. Нямаше нещо, което той буквално да не измисли и да не сготви. Има и невероятен усет за красивото, при поднасянето на едно ястие. Естет човек, изключително съобразителен, нещо, което ми направи силно впечатление при него. При положение, че живеят при полеви условия, палят огън на двора, готвят също там, този човек ме оставяше без думи всеки път. Ама той не седна, постоянно в движение, нещо чисти, мие, готви, меси, пече. Върхът беше хляба, който изпече на пещта - пригоди форма от алуминиево фолио, направи си рамка от тел, замеси и изпече страхотен хляб.
В днешният 8 епизод отново ме остави без думи, затова реших и да се разпиша. Изненада останалите със суши, дори подготвиха малка кръгла маса, която пригодиха така, че да се върти, точно като в японските ресторанти и Сънг Уон сервираше сушито пред останалите трима свои "съквартиранти". Говореше и на японски през цялото време, хаха, уникален образ. Стана ми много мило. Накара ги да се чувстват като в истински японски ресторант, нищо, че всъщност са на едно затънтено рибарско селище в Корея, при малко мизерни условия.
Браво на Сънг Уон. Едва ли някога ще го гледам в роля, но като личност, поне това, което видях от него тук - евала, стана ми страшно симпатичен в чисто човешки план. Той е Мастър шеф за мен. Шеф Уони, хехе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че се повтарям, но не следя кой кога е роден и когато случайно мерна рожденник - честитя:) Та Честит юбилей на един харизматичен актьор, който определено ми липсва от екран напоследък. Да е жив и здрав и да участва в още много проекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна фотосесия... Нямам думи. 

Бай Ганьо в корейски вариант все едно гледам...

삼시세끼 본방사수 전! 마리끌레르 7월호 유해진 차승원 화보 촬영 현장 서프라이즈 선물과 짧은 인사 _ 마리끌레르 커버

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се потвърди новината, че #Kim SooHyun and  Cha SeungWon ще играят в:   б  'The Night' :panda-145:

Сериала ще е римейк на сериала на BBC  - ‘Criminal Justice..

Ще играе адвокат.

Драмата, която се  разказава за системата на наказателното правосъдие от публичната гледна точка чрез  история на двама мъже около делото за убийство на жена.

Продуцент:  Lee Myung Woo PD (PD for Backstreet Rookie, The Fiery Priest )

Сценаристта на The Royal Gambler'

Ще се снима през първата половина на годината.

Ще има излъчване през втората половината на годината.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...